♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
2. aug 2010

@kikuska25 moja to nemyslis vazne ... ved si krasna baba ... to jedno aku farbu si vyberies, a este nezabudni ako ta bude zrat ten tvoj malinky svojimi ockami ... pre nho budes najkrajsia pod slnkom

vladka84
2. aug 2010

@kvietok121 no ale ved to funguje, len si to opakuj az tomu zacnes verit a potom ti aj ostatni povedia, ze si sa zmenila a aka si este krajsia mamina 😉

kvietok121
2. aug 2010

@lucia20 ty si teda sikovna... v takej horucave a malovat mas moj velky obdiv

lucia20
2. aug 2010

@kikuska25 moja tlstoch som aj ja.... tiez by som si este pokupila veci ale je to zbytocnost.... kedze sme v lese tu mi je to suma fuk a aj tak vacsinou chodim len v tielku a nohavickach. :D

baby, ale ja si uz dva tyzdne drzim rovnaku vahu. 😀 moj muz sa bal, ze mala prestala rast, ale vravim, ze ona je kolegialna a papa maminu. :D kiez byto tak bolo....

kvietok121
2. aug 2010

@vladka84 ano tiez si myslim ze je to pravda ... akokeby to tehotenstvo alebo ta radsot ktora ide z mamiciek a tehuliek ostatnym zatienil zrak

kikuska25
2. aug 2010

@kvietok121 si mila dakujem za kompliment ale ja sa naozaj momentalne tak necitim..dufam ze po porode zmenim nazor 😀 😀 babulka davam si pauzu mozno zdriemnem na chvilu vidime sa vecer opatruj sa a davaj na seba pozor do vecera.. 😎

lucia20
2. aug 2010

@kvietok121 moja, ale to je vyhoda byvania v lese my tu mame 26°C a kedze mame barak zatepleny a nekurime tak vnutri je jak v mraznicke oproti vonku... tam mam nejakych 20-22°C takze je tam uplne super. teraz sedim pred barakom v tieni... no super. ale ked som bola na polhodinku v maste, skoro som sa uvarila....

kvietok121
2. aug 2010

@lucia20 na konci sa hovori ze neprbieras

kvietok121
2. aug 2010

@kikuska25 pekny dnik aj tebe

lucia20
2. aug 2010

@kvietok121 ja som vzdy ku koncu schudla, ale som rada, ze som sa neprehupla nad 90kg.... pri lucke som presla cez 100-vku.... 😖 😒 😕

lucia20
2. aug 2010

@kikuska25 neboj zmeni... ale asi az o par dni... ja som si po porode este chvilu v porodke pripadala ako opuchlina. :D

kikuska25
2. aug 2010

@lucia20 ved to ze aj mne pride nakupovanie tych veci zbytocne a este k tomu su velmi drahe..nemam v celku nic len dvoje tehotenske nohavice a jedny saty to je vsetko..zachvilu bude zima a zbytocne budem kupovat letne veci

kvietok121
2. aug 2010

@lucia20 aj ja som mala tiez ten ciel neprejst cez 90 kg, tak sa zatial drzim, dufam ze to vydrzim

kvietok121
2. aug 2010

@kikuska25 ved to ja som mala dost veci pozicanych, uz som aj niektore musela vratit, pretoze som v nich vydrzala par mesiacov ...

lucia20
2. aug 2010

@kikuska25 ja som mala tehu gate len pri babach, teraz mi znama popoziciavala, takze ja co som kupovala, tak som kupovala len take veci, co mozem nosit aj potom...

@kvietok121 ved to uz mas za par... a tie kila ti budu fuk, ked budes mat uzlicek v ruke... :D

kvietok121
2. aug 2010

@lucia20 ja viem ja sa drzim kil, len kvoli tym mojim kolenam ... aby som mohla chodit ..

lucia20
2. aug 2010

@kvietok121 tazku hlavu si rob az po porode ked uvidis kolko ti ostane... uvidis, ten ubytok bude velky...

kvietok121
2. aug 2010

@lucia20 ale ja myslim este teraz to viem ze bude menej ... ja len aby som sa teraz mohla postavit na nohy a dojst do nemocky a porodit

kvietok121
2. aug 2010

ahojte baby nikde nikoho idem aj ja het papapa

katulkaaaaaa
2. aug 2010

ahojte baby,tak rano na poradni vsetko ok,mali uz je nizsko,ale krcok stale zatvoreny,dr povedal ze to zatial na porod nevyzera ale kedze som druhorodicka ze u mna moze zajtra prasknut voda a rodime,tak uvidime 🙂 ak nie mam sa nabuduci pondelok hlasit v nemocnici....dneska sme mali navstevu,carmenn323 s Tobiaskom,pripajam fotky,je krasnucky 😵 😵 😵 Viki bola z neho paf 😉

lucia20
2. aug 2010

@katulkaaaaaa krasnucky je.....

katulkaaaaaa
2. aug 2010

@lucia20 veru podaril sa im,ale aky je malinkaty,som sa ho bala normalne chytit 😀 😀 😀 jaj neviem ako ja to zvladem s takym drobatkom doma...aj Viki ho popestovala,a teraz sastale pyta to aj nasbude taky malinkaty? 😵

lucia20
2. aug 2010

@katulkaaaaaa no ja ked som doniesla domov katku, tka tiez som predtym bola uplne v pomykove, ze co s takym drobuliatkom.... a to som rodila iba 16mes. predtym... ale clovek si rychlo zvykne.... :D

tiffanka
2. aug 2010

maminy dúfam že sa nenahneváte, ale nechce sa mi čítať tých 20 stráán 😅 😅

tiffanka
2. aug 2010

Jááj a mám pre vás super správu. Mirmaj mi písala že dnes o 12:08 sa jej narodila dcérka Tamarka s mierami 3340 g a 50 cm 😉 Pozdravuje všetky čakateľky aj maminy 🙂

tiffanka
2. aug 2010

Dnes som bola s babami nakupovať tak som takáá unavenááá... 😅 😅

memory97
2. aug 2010

nemam sancu vas docitat, ste tu tolko toho popisali 😀 😀 😀 a teeeda riadne ste sa rozrastli, som tu toho teda riadne zameskala🙂

@21 dakujem, sa mi nepodarilo skor ozvat, kedze mobil net som zrusila☹

@tiffanka dakujeme, datum narodenia drobca uz vies🙂

@lucia20 dakujem a dufam, ze aj vy budete v poriadku. Lekari nas strasili a po porode maly nemal az take problemy ako to popisovali🙂

memory97
2. aug 2010

@mirmaj dakujem, ale hlavne, ze je v poriadku, co ma najviac tesi, aj ked je malicky, ale co je male, to je mile🙂

memory97
2. aug 2010

@kvietok121 to mas pravdu, ale dalsie babo urcite nebude letne🙂 mi tieto horucavy dali poriadne zabrat ako aj vam vsetkym🙂

vladka84
2. aug 2010

@mirmaj gratulujeeem, takze dalsia co to ma za sebou.. a celkom aj sadol termin, nech ste zdravucki 😉

kikuska25
2. aug 2010

tak ahojte a som tu zas trosku vyspinkana a napapana lepsie povedane prepapana lebi my ked sa zobudime hned musime papat este ani oci nemam poriadne rozlepene 😀 a potom fucim jak lokomotiva 😀 nieco nove tu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre