♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucia20
8. aug 2010

@memory97 tak to je super... pekne pribera.. neboj bude z neho taky cvalik, ze sa az budes cudovat....

babulky, idem ja uz spinkat, lebo nejako sa mi krizia oci a hlavne uz ma boli cely chrbat... zajtra ideme s babami na babsku flakacku.... tak sa tesim. ideme kupit papucky, tenisky, vrecko do skolky, na zmrzku, do mcdonaldu, tak sa nenormalne tesim.... :D

tak zajtra si budeme naplno uzivat. uz sa tesim az budu este vacsie a budeme mat stale taketo babske dni. :D

dobru nocku.

liba78
8. aug 2010

@memory97 to je dobre, lebo to boli iné vresky u nás.
@lucia20 dorú noc a užite si zajtrajší deň

no nič idem aj ja asi do hajan. Dobrú nôcku tehulky aj mamičky.

evanns
8. aug 2010

@liba78 aj ja ficim na tychto kavenkach 😀 aj 4 za den zjem 😝

lucia20
8. aug 2010

BABY STE TU NIEKTORA??? PROSIM.... 😖

memory97
8. aug 2010

@lucia20 ved aj ja som rada, ze mu chuti, lebo velmi zle papkal a nechutilo mu. Teraz sa pekne rozjedol🙂 To teda bude riadny valibuk🙂 ak bude priberat takymto tempom, tak bude mat nieco vyse 3 kg vo vypocitany den porodu🙂

@liba78 to si viem predstavit tie vresky🙂 mne staci, ked krici, ze je hladny a mama nema pripravenu flasu🙂

@lucia20 ja som este tu🙂

kvietok121
9. aug 2010

dobre ranko babulky znova ste dlho kecali

kvietok121
9. aug 2010

@lucia20 tak to mas tazsi pobyt so svokrou
@elina313 ja sa vyvolavania bojim tak sa snazime malickeho co najskor dostat von
@vladka84 aj mna hrozne pali zaha
@lucia20 je v pohode, pred porodom sa niekedy nepribera dokonca sa moze schudnut, aj ja stojim tyzden na tej istej vahe

kvietok121
9. aug 2010

@memory97 takze drobcek krici z plnych sil, konecne som pri maminke a tatinkoviiiiiiiiii
@lucia20 ani nehovor, ja mam pocit ze cikam furt
@liba78 s tymi slinami to je dobre to sa mi lubi, inac niekedy ked to chcem len sekundu podrzat, taksa dostavia take bolesti ... hrozne

memory97
9. aug 2010

dobre ranko🙂

@kvietok121 aka bola noc? Dufam, ze sa este dalo celkom pospat si.

memory97
9. aug 2010

@kvietok121 to je skor krik typu, dajte mi papat, som hladny🙂 ale teda mi to trvalo, kym sme s mm prisli na to, ze co mu je 😀 😀 😀 chuda male🙂

kvietok121
9. aug 2010

@memory97 tak len nech pribera moze kolko chce .... je to super ze je pri tebe, my sme prave vstupili do 39 tyzdna, o tyzden mame termin porodu

kvietok121
9. aug 2010

@memory97 celkom dobre, len dvakrat hrozne bolesti od toho ze sa mi chcelo velmi cikat, ale inac pohoda a normalne som vstala o pol siestej .. budem mat navstevu tak som si uz nelahla

tak ty mas hladoska, to je super, je lepsie ked poriadne papka ako ked nepapa

memory97
9. aug 2010

@kvietok121 to ano, hlavne nech len papka a podobieha co zameskal🙂

kvietok121
9. aug 2010

@memory97 neboj sa bude z neho priadny chlapisko

alure
9. aug 2010

@elina313
ahoj moja,nie nie nič sa nedeje..som doma,len včera som nemala chuť sedieť pri PC,všetko ma bolí :( ale to je stav ktorý trvá už niekoľko dní,a nie a nie sa niečo rozbehnúť. Tiež som zvedavá na to čo mi povie zajtra Dr. na poradni,tiež by mi mali pôrod indukovať kôli veľkosti malého,tak neviem...už aby som to mala za sebou. A ešte k tomu vyvolaniu,v podstate som Olivera rodila po vyvolávačke,lebo v pondelok odišla voda a v utorok poobede ešte nieč...tak som dostala oxytocín,síce som celý pôrod (4 hodiny) ležala na monitore a nemohla som kontrakcie prechodiť alebo proste nejak si uľaviť od bolesti,bolo to vcelku v pohode...takže toho sa neobávaj 🙂

vladka84
9. aug 2010

dobre ranko, tak aj my sme hore... v noci uspesne len 2x vecko, tak relativne vyspinkane 😉
dnes alebo zajtra mi pridu este nejake vecicky co som objednavala z netu..a mame vsetko, 38tt nam bezi, moze sa to tam dole zacat pripravovat, tu vonku sme pripraveni 😀

kvietok121
9. aug 2010

@vladka84 tak vidis dockala si sa 38, uz len cakat pijes uz cajik z malin chuti????

kvietok121
9. aug 2010

@alure ach jo to sedenie je hrozne aj u nas

21
9. aug 2010

Dievcata, ja som mala 3 porody-prvy s vyvolavackou a epi, no aj tak som sa neotvarala, tak ta epi pomohla. Bolesti postupovali postupne... Druhy bol rychly, bez vyvolavacky, bolesti prichadzali postupne a postupne zosilnovali... Mala so cas zvyknut si na ne... Nemala som cas unavit sa, bol to super porod. Treti bol po vyvolavacke, nebol najdlhsi, no bolesti brutalne a hned kazdych 5 min. a to trvalo tych 6 hod. Bola som totalne vycerpana, cela som sa triasla, nevladala som nic ani tlacit... Asi take rozdiely...

vladka84
9. aug 2010

@kvietok121 nooo, tak uz len maximalne 3 tyzdne 😎 dnes som si prvykrat urobila, da sa to vypit, ale zeby to bola nejaka dobrotka 😒 mne sa uz tiez blbo sedi a musim casto menit polohu.. vcera som asi poslednykrat soferovala, normalne som nemohla obsediet za volantom, mala mi cely cas kopala do rebier

alure
9. aug 2010

@kvietok121
malý sa tlačí hlavkou dole až mám pocit že mi niekedy "vypadne" a pri sedení je to hrozné :( a ku tomu všetkému sa mi pridali bolesti bedier,hlavne v noci,už neviem nájsť žiadnu vhodnú polohu na spanie a ráno sa budím unavená,neodýchnutá...ach jo,ale už to tu snáď bude čoskoro. A akou metódou sa snažíš maličkého dostať čo najskôr von?

liba78
9. aug 2010

Dobré ráno ... tak aká bola noc ?
ja som včera zas zjedla 1/2 melónu, takže nič moc.
@evanns tak je to super, držíme rovnaké chúťky. Ja zjem koľko nájdem 😀 , preto mi ich nosia po častiach a nie celý kartón 😀

kvietok121
9. aug 2010

@21 ach jo neviem si to ani predstavit, vcera som sa normalne rozplakala @katulkaaaaaa stale si opakujem tvoju vetu musi to raz skoncit

kvietok121
9. aug 2010

@vladka84 tak to ta obdivujem ze soferujes, ja nezvladam ani len sediet pri vodicovi pol hodinka v aute je moj maximum co obsedim v aute

kvietok121
9. aug 2010

@alure pijem cajik z malin, davam si kupele, snazime sa (spermie ze vraj zmakcuju krcok), stimulaciou bradaviek, prechadzky a sem tam nejaka zataz ( uz nemam co mam vsetko porobene, tak si vymyslam roboru, ako napr. tepovanie kobercov, pripadne dnes som pozerala na okna - sice umyte minuly tyzden, ale mozno by zniesli vodu aj tento tyzden 😀 ) manzel sa uz zo mna smeje

kvietok121
9. aug 2010

@liba78 ten melon to je neodolatelna pochutka, tiez mam na nu najvacsiu chut az vecer a potom co sa deje .... hrozne 😀 😀 😀 😀 😀

lji
9. aug 2010

ahojte. mozem sa k vam pridat? ani som nevedela ze to tu je taka tema, asi som sem malo chodila. ked píšete že si neviete najst polohu, plne vas chapem 😝 ja ked hladam pohodlie tak by som mohla sediet, vtedy mi ale puchnu nohy tak si musim lahnut, ked si lahnem na bok tak mala zacne nenormalne ublizovat a ked na chrbat tak nemozem dobre dychat a pali ma zaha. este som neskusala polohu netopiera. asi sa niekde zavesim dole hlavou bo to je asi jedine riesenie.

vladka84
9. aug 2010

@kvietok121 mozes prist ku mne, ja som okna este neumyvala 😀
inak tiez mam take divne chutky, vcera som umyvala riad a ako mame nad umyvadlom kachlicky, tak som ich zacala popri tom cistit, aj spary medzi nimi.. mm sedel a pozeral na mna, ze co sa mi stalo 😀
ja uz melon jem len doobeda, najneskor hned po obede, lebo potom som sa v noci nevedela docurat... teraz si vzdy kupim len polku (LEN!!!) a ta mi do vecera nevydrzi, takze uz potom nemam co jest a mam pokoj 😀

kvietok121
9. aug 2010

@lji jasne ahoj odkial si??? uz sme vsetky unavene

kvietok121
9. aug 2010

@vladka84 ja tiez sa snazim ovladat ze maximum len stvrtku ... 😀 😀 😀 😀 😀 ale ucinok je aj tak velkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre