♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucia20
17. aug 2010

baby, katulka uz ma syna. simonko sa narodil o 16.43 ma vahu 3800gr a 50cm.

vladka84
17. aug 2010

@lucia20 ze gratulujeme.. huraaaaaa 😀 😀 😀

lucia20
17. aug 2010

@memory97 hej, hej, dvoch davidkov a uz mame aj simonka....:D

@kvietok121 lebo na rozhodnutie maju zo zakona 60 dni... takze mozno este tento mesiac sa nedockas, ale dufam,ze ano...

@vladka84 ja som deckam prestahovala detsku izbu a obyvacku, tak dufam, ze malinka to este ustoji. a ked nie, tak pojdeme dnes. :D

kvietok121
17. aug 2010

@katy7 jasne, kazdy by mal kde mu najlepsie

lucia20
17. aug 2010

@lucynocka no ako inak. kedy to bolo s chlapmi lahke... :D aj ked ja mam zase plnu hlavu sedin z mojich bab. :D

kvietok121
17. aug 2010

@vladka84 neboj pojde to

kvietok121
17. aug 2010

@lucia20 konecne supeeeeeeeeeeeeeeer gratulujeme @katulkaaaaaa drz sa a tesime sa s tebou

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucia20
17. aug 2010

@lucynocka no ani nehovor... to este len pride az pojdeme na nakupy. uz teraz mam z nich hlavu v smutku ked sa dohadujeme ake tenisky kupit... som myslela ze ma z nich picne. :D

kvietok121
17. aug 2010

@lucynocka neboj to len moj je tvrdohlavy vies nasa rodina je tvrdohlava a aj manzelova, takze tan maly musel zdedit asi vsetky geny ... takze vase urcite take tvrdohlave nebudu

kvietok121
17. aug 2010

@lucia20 no musim len pockat a pockat hadam tie peniazky niekedy dojdu 😠

kvietok121
17. aug 2010

baby co viete o tom ze cervene vinko urychluje porod??? deci dva

elinka27
17. aug 2010

@kvietok121 co sa tyka tej materskej tak neviem kedy to presne posielal tvoj zamestnavatel na socialku,ale zda sa mi,ze tam to uzatvaraju okolo 20teho,takze ak to poslali az po 20 juli,tak to daju az do augusta a pride ti to spatne v septembri,aspon tak mne povedala pani na socialke.ja som na materskej od 5.7. a dostala som teraz matersku uz v auguste.

co sa toho vina tyka neviem ci to privodi porod,ale nieco na tom bude kedze vino prekrvuje,ja som zasa pocula o tej bylinke malinika ci ako sa to vola ze ked sa pije tak sa pojde rodit

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvietok121
17. aug 2010

@elinka27 uz som vypila skoro cely sacok a stale nic

miciatko
17. aug 2010

baby neviem ci ste to uz poculi ale ze zeny na materskej si budu po novom platit odvody, teraz to hovorili v uputavke na televizne noviny na markize

kvietok121
17. aug 2010

@lucynocka vies jedno je tvrdohlave jedno nie

kvietok121
17. aug 2010

@miciatko jake odvody zase ach jovecer pozrieme spravy

elinka27
17. aug 2010

@miciatko no tak to uz ozaj od dobroty nevedia politici co tym mamickam zoberu nech ma dobre nas.... aspon pojdem rodit 😀

vladka84
17. aug 2010

@kvietok121 citala som na nete, ze ten cajik len pripravuje porodne cesty - ulahci ti uz samotny porod, ale nevyvola ti ho... o cervenom vinku pisali takisto, rovnako ako o akejkolvek pohybovej aktivite, umyvani okien, sexu, masirovani bradaviek atd. atd. no nasa Katka je dokazom toho, ze babo sa aj tak narodi vtedy, kedy ono bude chciet, ved ona vyskusala vsetko a nie raz a aha, este aj pri vyvolavani (chemickom) sa trapila dost dlho 😖
inak, ten tonik je vraj blbost, aj ked obsahuje chitin, ja som sa na to pytala mojho lekara a mi povedal: Akoze si dame jeden gin s tonikom a sup rodit? 😎 no vtipalek...
ja by som sa nejako ani neplasila, ale Timku som prenasala, tak to mam nejak v hlave vsugerovane, ze musim urobit vsetko, aby som co najskor porodila...a musim to zacat robit uz teraz, lebo kym sa to rozbehne bude termin 😕

vladka84
17. aug 2010

@elinka27 tak - tak, pozrieme si spravy, mozno nam zdvihnu nielen tlak, ale vyvolaju aj kontrakcie 😀

vladka84
17. aug 2010

@lucynocka napisala by som ti, ze bude lepsie, ale nebude - Timky su uz take 😀
ja mam niekedy fakt dost, co z tej mojej vylezie, ake hlasky ma a tvrdohlava je ako mulica..aj ked mm hovori, ze ako mamka 😀

sivema
17. aug 2010

@elinka27 -no veru,som zvedavá čo na nás vytiahnu milí páni politici

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvietok121
17. aug 2010

@vladka84 tak keby to malo ulahcit, tak to by bolo super ... aspon nieco

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvietok121
17. aug 2010

ideme sa prejst papa

vladka84
17. aug 2010

a este som citala, ze sa musite vnutorne presvedcit o tom, ze uz ste na porod pripravene.. dokoncit vsetko, co mate rozrobene, aby vas nic netrapilo, ze zostalo neurobene, zmierit sa s bolestou, ktora k porodu patri a zacat sa na porod tesit a ze vtedy to pride... no tak ja sa uz taaaaak tesim 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre