♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
19. aug 2010

@akika722 pošlem Terezku k tebe na týždeň 😀

kvietok121
19. aug 2010

@elinka27 treba sa dohodnut, to prenasanie je na nervy ... 😅

majka35
19. aug 2010

@mirmaj ja som na tom bola ako elinka ... kôpka nervov, preodsávané dni a noci a vo fľaške minimum mlieka ... môj muž teraz kúpil Bebu HA, vraj už nechce zažiť tie nervy o pri Barborke ... vynervovaní sme boli všetci traja 😠

akika722
19. aug 2010

@majka35 dnes som ho musela zobudiť som myslela že mi exploduju kozy 😅

kvietok121
19. aug 2010

baby bezim spinkat este sa rano ozvem papa

akika722
19. aug 2010

@kvietok121 drž sa..myslim na teba 😉 😉 😉

akika722
19. aug 2010

idem aj ja spať-dufam že mi dovolia...zaspavam tu nad tym...papa kočky

lucia20
19. aug 2010

ahojte babulky, trosku som vas dosla kuknut...

vcera monitor dopadol ok, aj ked tep bol medzi 160-180 co sa mi zda dost vysoko, ale mala sa strasne hybala, tak mozno to bolo tym...
v pondelok nastupuujeme, spravia nam preooperacne, spravia novy "nalez" a ak ho stihnut skonzultovat v pondelok, tak sekcia bude v utorok a ak nie, tak ho budu hodnotit v utorok a potom sekcia v stredu... tak som zvedava... uz len nejake styri dni a malinka bude na svete. :D

memory97
20. aug 2010

@kvietok121 musis mysliet na porod a tym si to privolas🙂 hlavne nech je to rychle a bezbolestne. drz sa!

memory97
20. aug 2010

@mirmaj laktacna nam velmi pomohla. Malemu som zobrala iba flasu pre istotu, ak by bol problem, ze sa neprisaje a ostane hladny. Asi bol hladny,lebo sa prisal hned. Som si pripadala ako mamina, ktora si vymysla, ze dieta je naucene na flasu 😀 😀 😀 ukazala nam par technik,ktore mozem pouzivat pri malom a teraz trenujeme🙂 Nemas v okoli nejaku laktacnu poradkynu, skus, aby si uplne nestratila mliecko. Mozno aj preto sa ti zda, ze ho mas malo, ze si to pripustas. Ja som bola na tom podobne a od kedy maly taha, tak mozem aj rozdavat, ani nestiha spotrebovat odsate mlieko🙂

memory97
20. aug 2010

@lucia20 uz sa tesis na malinku🙂 sa ani necudujem a hlavne, nech je mala v poriadku🙂

akika722
20. aug 2010

@lucia20 jéj Luci,o chvilku si troj-násobná maminka 😀
ja sa ták teším...no dufam že sa ozveš potom a dáš info 😀

akika722
20. aug 2010

@kvietok121 moja aj teraz na teba myslím 😀
tak hore hlavu a neboj sa.zvladneš to 😉
ozaj,dufam že daš po niekom vedieť ako to dopadlo... 😉

lji
20. aug 2010

@lucia20 jej držím päste. baby ako vám je dobre ked viete kedy to už príde. je to síce mierne stresujúce ale úžasné 😅

@kvietok121 silno moc ti na dnes držím päste. tak ako akika, tiež som na teba myslela aj v noci lebo som vôbec nemohla spať 😀

baby ja viem že tu s vami nie som od začiatku a nepoznám vás tak dobre ako sa poznáte vy, ale som rada že som narazila na túto tému i keď neskôr. pomáha mi čítať podobné osudy a vedieť že tu je niekto kto mi poradí ked potrebujem 😉 ďakujem vám 😉

jankasramka
20. aug 2010

@kvietok121 KVIETOCEK BUDEME NA TEBA VSETKY VELMI MYSLIET A TESIME SA NA MATEJKA SPOLU S TEBOU🙂

memory97
20. aug 2010

Dobre ranko🙂 som zvedava kto dnes bude dalsia mamina🙂

kvietok121
20. aug 2010

dobre ranko baby tak pomaly sa chystame uz som poriadne nervozna, este ze som bola na omsi
@jankasramka dakujem moje urcite to budeme citit
@lji dakujem budeme to potrebovat
@akika722 dakujem moja zlata ano dam vediet, teda manzel napise, ci mame tiez prekvapko ako vy
@memory97 dakujem budem sa snazit poriadne chodit, skakat, mysliet, dychat a tlacit 😀
@lucia20 lucka drz sa nech to dobre dopadne

kvietok121
20. aug 2010

@memory97 ja ja ja chcem byt dalsia prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

janinna11
20. aug 2010

@kvietok121 Moja, aj ja Ti drzim palceky, myslim na Teba, nech to vsetko zvladnete a uz ste cim skor spolu, zdravi a stastni. Kedy odchadzas?

kvietok121
20. aug 2010

@janinna11 zachvilocku o deviatej

kvietok121
20. aug 2010

baby tak sa drzte odchadzame a verim ze ked sa vratim tak nas tu bude viac mamiciek a menej tehuliek tak sa drzkajte cmuk

vladka84
20. aug 2010

no, takze @kvietok121 to bude mat zachvilocku za sebou... potom ostatne planovacky a ja kedy? 😒

tatulienka
20. aug 2010

ahojte...tak ja stale kinderko... 😒

vladka84
20. aug 2010

baby, neviete co je s @tiffanka? 😲
@tatulienka a cakate kedy to pride, alebo mas uz naplanovanu vyvolavacku? 😒

jankasramka
20. aug 2010

@tatulienka no ale uz nie nadlho🙂

tatulienka
20. aug 2010

@vladka84 no ked to nepride do konca tyzdna, tak v pondelok nastup do nemocky...

tatulienka
20. aug 2010

@jankasramka mne sa to zda ako vecnost...

vladka84
20. aug 2010

@tatulienka to budes kolko po termine? a hybe sa nieco, mas nejake "priznaky"? no, tak aspon vies, ze co bude nasledovat... ja este 9 dni pred terminom a uz stresujem, co bude potom 😀
nezda sa vam,ze su tie babatka nejake lenive? treba im vyvolavackami pomahat, kopec sekcii sa robi, spontannych porodov nejako ubuda 😲

tatulienka
20. aug 2010

@vladka84 no termin som mala v stredu, takze to bude 5 dni po..to este nieje tak moc...no ale dufam, ze ma tam nenechaju lezat a ze v pondelok sa narodi..

matka24
20. aug 2010

baby chcem sa vas opytat ci po vysetreni dr ste niekedy mierane krvacali dik za odpovede

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre