♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
23. aug 2010

@jankasramka neda sa ta stranka otvoriť...snažim sa piť no už by to mohlo prejsť dr.hovorila že si mam tiež nasadiť probiotika... 😖

mirmaj
23. aug 2010

@akika722 držím palčeky, ty to určite ešte s malým rozťaháš, u mňa to bolo horšie kvôli odsavačke, ale asi ani to nieje pravda, lebo kamoška takto odsava už 6mesiacov, bez jedineho dokrmenia malinkeho UM, je to fakt len o tých žľazách si myslím 😒 ty sa hlavne ukľudni a oddychuj, lebo aj to pomaha

akika722
23. aug 2010

@mirmaj oddych pri troch chlapoch...no chcela by som 😀 😀 😀

jankasramka
23. aug 2010

@akika722 na tej stranke len pise ze Působí jako silné laxativum 😀

akika722
23. aug 2010

@jankasramka klikla som tu na temu ohladom mojho problemu a píšu tam viacere že to beru...no dufam...

akika722
23. aug 2010

@jankasramka no pozerala som na nete podla nazvu je to na mliečko 😀 ufff 😀 😀 😀 no zlakla som sa

lucia20
23. aug 2010

@akika722 dakujem.... heh, uz len nejakych 11,5 hodiny budem 2 v 1. aspon ze malinka je teraz taka kludnucka.....

@jankasramka no uvidime... :D co budeme pisat... :D ´prve info poda akika... ja sa ozvem asi az v stredu....

akika722
23. aug 2010

@lucia20 no jasnééé hned píííšem...budu samé dobré správy 😀

vladka84
23. aug 2010

baby, co je rychlozaberajuce na kutiky? 😒

lucia20
23. aug 2010

@akika722 jasne....:D

@vladka84 no tak s tym ti veruze neporadim. 😖

jankasramka
23. aug 2010

@lucia20 sa normalne tesim na zajtrajsi den- bude nove babetko a myslim ze aj kvietok by uz mala dojst domov,tesim sa na jej zazitky,mi tu normalne chyba ...🙂

akika722
23. aug 2010

@vladka84 ľad????ja neviem...

tiffanka
23. aug 2010

No ahojtee 🙂 Ste tu? Konečne sa ozývam 😀 Jakubko spinkááá tak osm na chvíľku dobehla, potom idem spať, pozbierať sily na noc 😀

vladka84
23. aug 2010

mne sa zda, ze b-komplex, ale ten nemam... a boli ma pravy kutik, vcera sme sa boli najest von a neutrela som si pribor, asi nebol dobre umyty, alebo neviem ...

tiffanka
23. aug 2010

@vladka84 viro-merz sa to tuším volá. U nás to vždy rýchlo pomôže. 😉

jankasramka
23. aug 2010

@vladka84 ako komu. kazdemu zaberie nieco ine. nasi mi poslali masticku co sa vola OPARSTOP- lebo mi sme cela rodina taka herpesovo kutikova:D
ale ja si pametam ze mi velmi pomahala jedna co sa vola LAKINAL GEL (slovakofarma), ale to som kupovala v kosicoch a v blave som to nevedela zohnat, tak ktovie ci to budu mat vsade.
obidve su na kutiky aj herpesy.
a inak vraj omaha zubna pasta ked si nanesies ale mne to vadi a najak velky zazrak som nevidela....

vladka84
23. aug 2010

boze, viete co som vyguuuuglila? ze usny maz.... 😀 😀 😀 😀

jankasramka
23. aug 2010

@tiffanka ahooooooooooooooooooooooj🙂
no barborka za teba prevzala stafetu , tu na konikovi- milu mas slecnu🙂

vladka84
23. aug 2010

@jankasramka dakujem, pozriem zajtra v lekarni, zatial si dam na noc tu pastu...nic ine doma nemam

@tiffanka dakujem...a vitaj doma 😉

jankasramka
23. aug 2010

@vladka84 no aj usny maz som uz pocula. inak normalne masticky su dost drahe- tie co som ja pisala stoja (stali ) okolo 50sk - a mne sa zdali aj lepsie ako tie 200korunove drahoty...

lji
23. aug 2010

babule nestihnem vas tu prečítať len vám napíšem že stále nič. slabo otvorená, bolesti už prichádzajú ale ked som sa spytala sestričky či to fakt bude ešte horšie tak podla zaznamu mi povedala ze je to este slabsie ako tie predtym.... a som smädnááááá. od rana ani kvapka v ustach 😖 pomoooc

tiffanka
23. aug 2010

@jankasramka Hehe, veď som jej nakázala nech vás poriadne poinformuje 😀 No milú ako milú, niekedy je to iba zdanie 😀 Ale dnes mi celkom pomáhala, kým malý spal 2 hodiny ho vkuse strážila 😀 😀 Pozerala naňho a púšťala mu takú hudbu pre novorodencov 😀 mi aj smiešne bolo 🙂 Som zvedavá, dokedy ju to bude baviť 🙂

jankasramka
23. aug 2010

@vladka84 usna maz hadam doma najdes 😀 😀 😀 😀
ked nie tvoj, tak kukni psovi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
23. aug 2010

@tiffanka ahoj tak ešte raz gratulujem...
@jankasramka a šikovnu...

akika722
23. aug 2010

@jankasramka 😀 😀 😀 😀 😀 no vtipna si dnes...fuj že psovi 😀 😀 😀

jankasramka
23. aug 2010

@tiffanka no, aspon nie si doma sama ako ja....urcite ti pomoze ked budes potrebovat- ved uvidis ako sa budu so sestrou predbiehat ktora ti viac pomoze. barborku nauc prebalovat a budes mat minimalne pol dna volno 😝

vladka84
23. aug 2010

@jankasramka nooo, ja skusim radsej tu pastu 😝

@lji a ja som uz myslela, ze hadam budes mat aj po... dali ti nejaku vyvolavacku, ci zatial to nechavaju na prirodu? aspon si ovlaz pery vodou, pripadne ak mas nejaky balzam na pery... a par glgov by ti nemalo uskodit, ved budes dehydrovana 😕

tiffanka
23. aug 2010

@vladka84 my sme už piati, niečo by sa dalo vyzbierať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a máme aj psa 😀 😀 😀

tiffanka
23. aug 2010

@jankasramka no, prebaľovať už vie 😀 aj mliečko nachystať 😀 lebo malý moje nechce ☹

jankasramka
23. aug 2010

@akika722 hahaha, tiez sa mi zda ze som obcas mierne nechutna- profesionalna degeneracia. to som si aj vcera uvedomila ked som 8 rocneho bratranca upozornila na zrazeneho psa- kde bola dost podrobne vidno anatomia- mne to prislo normalne, len ma udivil aky velky ten pes je. a maly na mna kukol a vravi: mne je zle....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre