♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lulu4
26. aug 2010

Zienky kamosku mam od vcera v nemocke po cisarskom rodila vecer 21:20 a teraz ju pojdu posravit na nohy prvy krat a len jej davaju infuzky furt do zily ale ani jest nic... kedy ste mohli jest prvy krat po spinalke? dakujem za info...

@lucia20 mas nadherneho drobceka, verim, ze si ju musela vystiskat, urcite to nie je lahke ze ju nemozes mat pri sebe ale ste obe velke bojovnicky... vsetci na vas myslime a dobre to dopadne s tou operaciou len verim ze je to na nervy ked to takto natahuju, ale tak radsej akoby mali nieco zanedbat...drzkajte sa

evitkamalicka
26. aug 2010

ahojte,
@lulu4 po spinalke po 24 hodinach mozes jest a pit mozes hned, ale po celkovej az kym nemas vetry, takze ja som jedla a pila az na treti den

lucia20
26. aug 2010

@liba78 myslim, ze to pichanie je najmenej. len nech uz ju nerezu... bubacika... boze baby ja ju tak milujem a neskutocne sa o nu bojim. to je strasne...

@jankasramka ani mi nehovor, aj ja som nasrana, ze nejsu schopni ani blby telefon ztdvihnut a zavolat, nech tu nestresujem a neumieram od strachu. zajtra ma caka rovnaky den ako dnes... ☹ 😖

jankasramka
26. aug 2010

@akika722 mozem ta o nieco poprosit? mozes prosim ta kuknut aka je ucinna latka v tom espumizane a tiez ten sab simplex ci ako sa to vola....?

akika722
26. aug 2010

@jankasramka espumisan ja nemam moja len probiotika a sab simplex-učinne zložky-dimeticonum-350 63,999mg a silicii dioxidum colloidate 5,189mg to tam piše...??? ...

akika722
26. aug 2010

@lulu4 treti deň 😖 a kojila som od druheho 😖

akika722
26. aug 2010

@evitkamalicka ja po spinalke treti den som mohla

jankasramka
26. aug 2010

@lulu4 ja som mala cisarsky o cca14hod , pila som od 17hod vodu cistu a na druhy den mi doniesli ranajky o 8 hod- jasnacka ze vsetko viac tekute jak huste ale dokonca mi chutilo si pametam 😝
ide o to ze ked nie si este moc zotavena moze sa ti jedenim zastavit cinnost criev tak treba pomaly...
a inak co sa tyka infuzky- ja som podvadzala- doktorka povedala ze sa mozem postavit az ked sa skonci infuzka- tak ked odisla tak som zrychlila prud na hadicke 😀 😀 😀
takze o 11rano som uz bola na nohach ( ale boleloooooooooooooo hrozne moc)

lucia20
26. aug 2010

@lulu4 ja som po spinalke jedla prvykrat az vcera vecer aj to len jogurt... inak oficialne dovolili az dnes rano - piskoty a presnidavku. a to je 48hodin od operacie.

liba78
26. aug 2010

@akika722 Na ktorom máš prísavku ?
@lucia20 Ešte že si taká silná osobnosť. A zvládaš to na výbornú. Len ju ľúb, najviac ako sa dá. Ona to vie a bude zajtra bojovať ako dračica.

akika722
26. aug 2010

baby pri kojeni sa môže brindza alebo tvaroh????????????,skôr ten tvaroh ma zaujima 😉

akika722
26. aug 2010

@liba78 chiii je okupkany na pravom to je nahoda čo ??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

liba78
26. aug 2010

@jankasramka teda, podvádzať v takej situácii. 😠 😠 Ja by som sa bála. Sa ti mohlo niečo stať, nie ?
Ale vlastne, veď si od fachu, pri zvieratách je to podobné. 😅

evitkamalicka
26. aug 2010

@akika722 tak potom to asi maju vsade inac, lebo ja som povodne zacinala spinalkou a pytala som sa prave na to kedy budem moct jest a pit a bolo mi tak povedane, no ale nakoniec som skoncila v celkovej ako som chcela a kamoska po spinalke pila a jedla uz po 6 hodinach tak neviem ako je to mozne ze to maju vsade inac

liba78
26. aug 2010

@akika722 tvaroh ano. Bryndza neviem. Môj je na lavom, okupkany 😀 😀 😀
Baby aj vy kojíte pri nete ?

lucia20
26. aug 2010

@liba78 dufam, ze to vie. sak som jej to dnes vravela, ze am tu nesmie nechat... keby som bola az taka silna, tak dnes cely cas co som si myslela, ze ju operuju som nerevala ako mala...

lucia20
26. aug 2010

@liba78 ja pri nete odstriekavam. aj to ssa rata??? :D:D:D
katku som kojila na prsniku a druhou rukou som tukala do pc. :D

liba78
26. aug 2010

@lucia20 to, že si poplačeš, neznamená slabosť. Skôr obavy a strach. A na tie máš nárok a obrovský. Zajtra bude deň D a ty ho prežiješ znovu. ☹ To ma mrzí, a dúfam, že ten zajtrajšok bude len o dobrých správach. 😉 Musia byť dobré. 😉

lucia20
26. aug 2010

@liba78 musia, inak to neprezijem. zvlast ked som ju videla. boze. ona ma strasnu hlavicku..... myslim tvar. to ma z manzelovej strany... take velke celo...ale inak je krasnucka.... a je moja...

liba78
26. aug 2010

@lucia20 to sa ráta, ty máš výnimku 😀

akika722
26. aug 2010

@evitkamalicka piť som mohla po troch hodkach a jesť po troch dnoch a aj to len vyvar zo psa-tak smrdel...

akika722
26. aug 2010

@liba78 moj už napapany pri tatikovy 😀

lucia20
26. aug 2010

@liba78 :D:D som rada. :D

liba78
26. aug 2010

@lucia20 prečo strašnú, na tých fotkách vyzerá normálne, krásne. 🙂

akika722
26. aug 2010

@lucia20 rata moja rata...to je niečo podobne 😀

lucia20
26. aug 2010

@akika722 ty kokso mne tiez dali dnes taku divnu vec. akoze zjem vsetko ale toto sa nedalo. to bolo ako vyvaereny papier s ryzovym vyvarom.

liba78
26. aug 2010

@akika722 sa máš, môj tu zaspáva, ale cecok drží 😝

evitkamalicka
26. aug 2010

@akika722 ja som mala po 3 dnoch normal kasovitu stravu, ktora sa aj dala jest aj mi chutila

akika722
26. aug 2010

@lucia20 je krasna aka strašna hlavička?je nadherna

akika722
26. aug 2010

@lucia20 to vie len boh z čoho to varia tu grcku som nepila vyžierala som potajomky suchare...akože kojiš druhy den a oni ti psa vyvaria bleeeee

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre