♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
27. aug 2010

@lucia20 Musia to zvládnuť, nemajú inú možnosť. 😉 A ako je možné, že ťa zajtra prepustia ? To pôjdeš domov a Tánička tam bude sama ?

groka
27. aug 2010

@lucia20 silno myslim na malinku,vsetko vyjde a bude dobre

barinkova
27. aug 2010

@tiffanka vcera bola vonku v kocari od obeda,potom som ju o pol druhej nakrmila a spala az do pol siedmej vonku.aj prvu nikolku som tak davala a malokedy bola chora,ma dobru imunitu,ale kazdy inak robi.

katulkaaaaaa
27. aug 2010

@lucia20 luci drzime palce!!!

barinkova
27. aug 2010

@21 dik skusim ho

katulkaaaaaa
27. aug 2010

@liba78 si ma navnadila po obede ako maleho nakojim skusime ist na chvilku von,nefuka a slniecko svieti 😵 prosim ta nepouzivas nejaky korzet alebo stahovacie nohavicky na brucho?ja som s vahou ok ale ten pupok to je des,chcela by som tomu nejako dopomoct....a co vy ostatne nosite nieco take?
nieco taketo mam na mysli

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8118471&tab=0

lucia20
27. aug 2010

@liba78 aj teraz je tatianka sama....

@tiffanka zlatko nas nedoplnis do tabulky a albumiku??? 😖

memory97
27. aug 2010

@lucia20 Lucka to ta pustaju domov? Skus si vybavit, ze chces ostat ako kojaca matka, ci nenajdu niekde volnu izbu alebo postel pre teba. Mna tiez chceli pustit domov na stvrty den, ale som rovno povedala dr na vizite, ze bez maleho nejdem a vybavila som si s pomocou jednej velmi zlatej lekarky miesto medzi mamickami, aby som mohla byt s malym... a drzim prsty, aby to bolo v poriadku, ale urcite bude, vela ludi dnes na vas mysli 😉

fialka5959
27. aug 2010

Ahojte, ako sa mate? Ja nic nestiham, ale manzela som vyhnala vonku s malou, aby som mala klud aspon na hodinku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂
Som unavena ako psik 🙄 nevyspata, nemam cas sa ani najest, vzdy sa rano u nas perie,.....

liba78
27. aug 2010

@katulkaaaaaa mám také nohavičky, ale je nevýhoda, že len jedny. A ešte pás, ale ten je gumový a teda nepríjemný na telo. Tak ho nenosím. Ale ten čo si našla vyzerá dobre. Asi si ho objednám. 😉

liba78
27. aug 2010

@fialka5959 Ahoj, no to je na čase že sa ozveš. My ti veríme, že si unavená, ale čas na nás si treba nájsť. Hoci aj pri kojení 😀 😀 A prečo perieš každý deň? Ešte si zmeň nastavenia, nech vidíme ako rastiete. 😉

liba78
27. aug 2010

@memory97 kedy si bola na očkovaní ? Trvalo to dlho ? Ja mám ísť v pondelok. ☹

vladka84
27. aug 2010

ahojte maminky, tak som doma z poradne, nove nic, ked sa to do nedele nerozbehne samo, v pondelok sa mam hlasit v nemocke... ja nebudem doma, ked pojde Timka prvy den do skolky 😖

vladka84
27. aug 2010

@lucia20 Luci, drzim silno palce, myslim na vas od rana, potom daj vediet ako malinka... 😉

vladka84
27. aug 2010

@katulkaaaaaa ja mam jedne nohavicky, ale ten pas vyzera dobre, uvidim ako budem na tom po porode a tych 11 eur nie je vela 😉 pri Timke mi nic netrebalo, normalne som po porode bola uplne bez brucha, akurat zadok a boky mi ostali...

lucia20
27. aug 2010

@memory97 zlatko ale ja chcem ist domov... nechcem ist tam k nej lezat... znie to hnusne, ale lepsie bude, ak budem za nou chodit. teraz bude aj tak tri dni na are..... a potom na oddeleni, aj tak je na infuzke, zrejme bude v inkubatore. viac budem platna doma v pohode a pri babach. budeme za nou chodit... ved hadam tam dlho nebude....

@vladka84 volala som uz dvakrat na aro, stale ju tam nemaju. stale operuju. dufam,ze nejsu nejake komplikacie, lebo uz operuju velmi dlho... mali koncit cca okolo 12.tej... uz skoro hodinu nadsluhuju....

mamisqva
27. aug 2010

Dobry den pise mamisqvina dcera ze sa jej dnes rano narodila dcera Nelka 3450 gramou uz sa tesime 😀 😀 😵 Lenka

anetaadam
27. aug 2010

@lucia20 Treba len dúfať,ono sa to vždy o nejaký ten čas predlži 😉

akika722
27. aug 2010

@lulu4 davam do košika nakupneho...pati spi overal je v izbe tak potom sfotim..
@barinkova upchava ťa???????aj ja som s tym po pôrode bojovala pomôžu ti probiotika

akika722
27. aug 2010

@lucia20 moja myslim na nu neboj žiadne komplikacie určite nebudu mysli pozitivne ak niečo nove bude daj vedieť bo tu skolabujem... ☹

akika722
27. aug 2010

@katulkaaaaaa ja som s malym šla von na druhy den ked sme sa vratili z nemocky a sme vonku každy deň 😅
ja mam pas zo sanitasu stal 16 eur ale je mi v nom teplooooo 🙄
@mamisqva gratulujeeeeem 😀

majka35
27. aug 2010

ahojte všetky 🙂
@mamisqva gratulujem k bábetku 🙂

gagarinka
27. aug 2010

ahojte, nas dnes dodatocne ockovali (tbc) a pri tej prilezitosti malu aj odvazili, ma 4560 g buchticka moja 😵
my sme boli vonku tak na dlhsie po tyzdni, co sme boli doma z porodnice, ale ten tyzden zakazdym spavala na balkone, takze aj ten tyzden vlastne bola vonku 😉
teraz chodime kazdy den na jeden cely spanok von, musim maleho vybehat, inak by bol neznesitelny

@lucia20 drzim malinkej palce

a gratulujem k novym babatkam

akika722
27. aug 2010

BABY:::že čo som vymyslela...už viac krat som spominala že maly by na mne vkuse vysel že za hodku by papal aj 7x a potom ma v brušku vela tak grcka ☹ a zas by potom papal a ma ma ako cumel
TAAAAAK...kupila som obyčajny cumel kaučukovy ako kedysi boli-50centov že je mäkký a okruhly či mu to nebude pripomínať mna 😀 😀 😀 teda kozu 😀 😀 😀 vyvarila som AAAAA POMOHLOOOOO 😀 😀 😀 😀

majka35
27. aug 2010

@akika722 no vidíš, aká si šikovná

akika722
27. aug 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
27. aug 2010

@majka35 to on lebo sa chytil a uveril 😀 😀 😀 dufam že nato nepride 🙄

lulu4
27. aug 2010

@liba78
@katulkaaaaaa ahojte citam ze sa tu bavite o tych stahovacich pasoch tak ja mam doma tie stahovacie nohavicky a este uvazujem nad kupou aj toho stahovacieho pasu... tie nohavicky mam vyfotene v mojom druhom albume co vsetko mame pre nasho bubacika, cize ak kuknete moje albumy tak album č.2 tam to najdete je to kupovane cez tuto pani a super cena, som to videla aj dva krat drahsie: http://www.mimibazar.sk/bazar.php?strana=6&user... na tejto strane je poporodny stahovaci korzet ja som si ho objednala v telovej farbe

lulu4
27. aug 2010

@akika722 to si sa dobre vynasla, si hlavicka 🙂 a co inak bola si uz v tom tescu aj si mu nieco kupila na oblecko?

akika722
27. aug 2010

@lulu4 bola na chlapcov vyber žiadny ale kupila som jednu mikinku z 10 na 7 eur bola svetlo modra

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre