♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
4. okt 2010

@kikuska25 ahojky no celkom to ujde trosku sa trapime so zapalmi prs, grckanim, bolenim bruska al baby tu radia tak uz lepsie

liba78
4. okt 2010

@katulkaaaaaa to máš teda pestré, chúďatko naše.. ☹ Len nech im to obom rýchlo prejde, aby už boli zdravé obe detičky. 😉
@lji no nádherná princezná, tak ste úspešne zvládli tie krstiny. Ešteže nechytila nervozitu od teba 😅
@kikuska25 konečne vidíme ako rastiete 😉 😉 😉 krásna mamina a krásne bábätko 😉 😉
@vladka84 možno sa tie malé potvorky telepaticky dohadujú 😀 môj dnes vypleštil oči asi o trištvrte na päť 😝 😝

kikuska25
4. okt 2010

@kvietok121 ahojky no nejak vas nestiham uz..dlllho som tu nebola..ma mrzi no s tym bruskom mame aj my problemy ale kupila som mu ten gek ppik a mastime sa a pomaha to viac ako akekolvek kvapky..a ja mam tiez aste zo sebou co robit sa stale neviem dat do kolaji..takze tak..a ako drobcek tvoj rastie?aky je velky?kolko pribral?

kikuska25
4. okt 2010

@liba78 dakujem pekne 🙂 veru veru rastie ako z vody 😀

kvietok121
4. okt 2010

@kikuska25 uz ma skoro styri kila uvidime v stredu ked sa budem vazit ale uz vidiet ze to nie je novorodenec zacal s pekne smiat

dajna11
4. okt 2010

@kikuska25 juj aký je len z
zlatučký

kvietok121
4. okt 2010

baby skvele pocasie dufam ze matejko nebude moc protestovat a pojdeme von cely tzden ma byt pekne tak si to uzivajme s nasimi milacikmi

lji
4. okt 2010

@kikuska25 kráásne fotečky 🙂 🙂 aj ja som si kúpila tú mastičku.ako často ju dávaš? je to niečim ovplyvnené?lebo ja dávam asi 3x za den ale nemyslím že by to mohlo ublížiť keby dávam aj viac.

lji
4. okt 2010

@kvietok121 počkaj moja.kde ty bývaš?lebo tu ked som malú prenášala k našim tak nám deku odfúklo 😕 😅

vladka84
4. okt 2010

@kvietok121 @lji aj u nas je pekne,fuka sice vietor, ale svieti slniecko, tak pojdeme tiez von... myslim, ze vzduch prospeje aj nam maminam a babetka nech pekne spinkaju aspon v kociari 😉

@liba78 tak ja im tu telepatiu teda rozhodne musim prerusit, nie som schopna fungovat, ked mam o piatej vstavat.. normalne som po sediacky driemala, mm isiel do prace a smial sa zo mna ako mi hlava padala 😀

lji
4. okt 2010

@vladka84 a čo takto trošku slnečných lúčov poslať aj sem. ja ked som bola vonku tak začal padať nejaký sajrajt.ešteže tak silno fúka a to mračno prešlo inam.

memory97
4. okt 2010

@kvietok121 nie je dobre jest stale to iste... skus pridat aj nieco ine a uvidis,ci sa neukludni alebo si skus hodinu po kojeni odsat mliecko a uvidis, ci nie je naozaj hladny... abudes pokojnejsia aj ty. A manzel bude tiez rad, ak budete obaja v pohode, dokrmovanie nie je nic hrozne a ak ma maly aj materske, tak to nie je problem🙂 my to teraz praktizujeme a klop,klop maly je zlatucky a spokojny🙂

akika722
4. okt 2010

@kikuska25
čaute babule 😀 😀 😀 bože nadherny drobčekovia
@lji takže si nakoniec princeznu vyobliekala 😉
čo nove?mne sa nejak zuačali priliž nalievať kozy...len dopapa a po pol hodke neviem čo s mliekom...a to pichanie pri nalievani....au au au...my tu mame slniečko,teplučko 😀 😀 😀

kvietok121
4. okt 2010

@lji v za to neviem ci fuka silno len krasne svieti slniecko

lji
4. okt 2010

@akika722 aj si dávaš zamrazovať mliečko? ale ti je dobre. inak toto ma dosť štve,včera ked sme prišli domov tak som mala až bolesti ako som mala tvrdé prsia,odsala som si spôsobom že som pár krát potiahla a mala som 40ml čo mi inak trvá aj pol hodku a ako padlo z oboch prs dokopy 60ml tak koniec,viac ani kvapka 🙄 a stále mi vyteká mliečko.striedam trička jak divá a to tam mám aj látkovú plienku. tebe nevyteká vela ked mas tak moc mlieka??

kvietok121
4. okt 2010

@memory97 ked nepomoze toto co sme zacali tak potom skusime ine ale myslim ze na 3 hodinkovy rezim postupne zvladame, hlavne mamina a postupne zistujeme ze sa chceme viac a viac s mamou rozpravat spievat a hrat 😀

lucia20
4. okt 2010

ahojte babulky, moje, ty kokso uz ani neviem, ci sa tu mozem ukazat po takej dlhej dobe. neskutocne mi chybate, ale akosi sme boli tak strasne rozlietani, ze som nic nestihala. teraz sme prezmenu chori, no na porazenie. vidiet, ze uz zacala skolka, tak si uzivam skolkarske bacily v celej rodine. :D

ako sa mate? a co babatka? posluchaju?

akika722
4. okt 2010

@lji nezmrazujem ale asi začnem,fakt mi je luto vylievať...ja použivam tie jednorazove tampony do podpiry podla potreby ich striedam-menim a cez to mi na tričko neprejde ani kvapka

akika722
4. okt 2010

@lucia20 jeeeeeeeeeej Luci no KONEčNEEEEE 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a už budem mať lepši deň 😀 😀 😀 😀 😀 aj moj sopli tiež Pati zo školky taky chodi už druhy krat je nachladeny Paťko ale no nič moc,zatial bez teploty...Tatianka je už určite velka kočka 😀 😀 😀 sestričky ju posluchaju?a ty ako moja?

akika722
4. okt 2010

ok,,,dojdem večer...mm tu nado mnou otravuje z cd z hrou-autička 😒 😖 😝

kvietok121
4. okt 2010

@lucia20 je ahoj luciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii konecne s namiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

katulkaaaaaa
4. okt 2010

@lucia20 ahoooj aj u nas choroba v plnom prude ☹

katulkaaaaaa
4. okt 2010

@kvietok121 u vas je pekne?u nas fuci,prsi otrasne pocasie
baby mam za sebou kontrolu na gyne po porode....dali ste si predpisat antikoncepciu?dr mi navrhol pri kojeny tieto.azalia,beriete ich niektora?

kvietok121
4. okt 2010

@katulkaaaaaa @lucia20 baby nstraste chorobou ja som tiez taka akasi nachladnuta tak sa dopujem ckom

kvietok121
4. okt 2010

@katulkaaaaaa ano je pekne ja mam kontrolu zajtra ale atikoncepciu nebudem chciet

lji
4. okt 2010

@akika722 no aj ja som ich pouzivala ale musela som ich kazdu aj pol hodku menit a bolo mi zima na prsia ako boli stale mokre 😝

@lucia20 jej ty si tu uz davno nebola 🙂 skoro sa uzdravte.

kvietok121
4. okt 2010

@lji tak potom musis mat riadne vela mlicka

lji
4. okt 2010

@kvietok121 no ved to ze nemam ☹ asi si dam na prsia pohariky nech zadrziavaju mlieko aby som nemusela prikrmovat 😠

kvietok121
4. okt 2010

@lji to nemyslis vazne vsak ked ti same vyteka musi byt ho tam dost

katulkaaaaaa
4. okt 2010

@kvietok121 ani ja som nechcela antikoncepciu,ale on ze mi neodporuca nic nebrat,ze aby som nebola hned tehotna...inak ja neberiem vobec tabletky co som s mojim muzom,obe deti boli planovane tak neviem ci to zacat brat ci nie 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre