♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
19. okt 2010

@kvietok121
@katulkaaaaaa
no tak budem musieť aj ja niečo aj keď Denis je v podstate dosť silný a hlavičku keď je na brušku dvíhal už v podstate v pôrodnici a všetky sestričky ho tam obdivovali 🙂 Ale Oliver mi napríklad od narodenia veľmi rád spinkal na brušku,čo Denisko moc nechce...

kvietok121
19. okt 2010

@katulkaaaaaa takze len mu drzis zadocek rukou? vyskusam, ja som ho nechala len tak sameho

akika722
19. okt 2010

@evitkamalicka ja na čokoladu len pozriem až už mam o kilo viac 😀

elinka27
19. okt 2010

@liba78 no ja som to niekde v nejakom clanku citala ze si to sami niekedy urobia, tak neviem,ja sa na to popytam doktorky na preventivke 3rocnej,ale ani doteraz sme to nerobili nakolko nam doktorka nepovedala,a ked sme to teraz nedavno skusali tak to neslo,tak som sama zvedava co bude

katulkaaaaaa
19. okt 2010

@kvietok121 jasne to mu pomozes sus to tak mozno sa mu hned lepsie dvihne

denisocka
19. okt 2010

@akika722 gratulujem

akika722
19. okt 2010

@denisocka Ježiši na prvej foto som sa zlakla že čo tam robim 😀 😀 😀 😀 presne taku mam aj ja aj farebne 😀 aj tvoj ma na fotke nožičky vo vnutri že?

denisocka
19. okt 2010

foto

denisocka
19. okt 2010

@akika722 nožky dnu

akika722
19. okt 2010

@denisocka moj ich tiež ma vo vnutri teraz v nej spinka a zrazu ani cumel nepotrebuje 😀 😀 😀

kvietok121
19. okt 2010

@katulkaaaaaa ok nabuduce skusime

akika722
19. okt 2010

@lucia20 no kde si?neschovavaj sa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucia20
19. okt 2010

Ahojte babulky moje. jasne ze som na vas nezabudla, dokonca mi strasne chybate, ale teraz rychlo rychlo doma robime co sa da, lebo coskoroje tu zima. tie ktore byvate v dome isto poznate. plus sme boli chori jak slak. vsetci okrem tatiankysme v priebehu dvoch tyzdnov skoncili s antibacmi. no mali ste ma vidiet. ja som bola uplne kaput. teraz cez vikend sme stavali terasu tak sa vytesujem jak mala. este buduci tyzden doklepu zabradlie a strechu a je hotovo. buduci vikend kopeme studnu a cisticku, takze este je toho dost. tym ze muz je v praci do 18.00 tak co mozem to vybavujem ja. na prdeli chvilu nesedim.
malinka nechcela papat z prsnika, tak som si zaplatila laktacnu poradkynu, ta mi ukazala ako ju spravne drzat. dokrmujeme cez sondu, to mam pri bradavke, takze mala taha aj z prsnika aj z flasky. netoci sa mi tak a je spokojnejsia. a mne sa mliecko rozbieha tiez. zacali nam koliky, tak niekedy je veselo ale inak super. malinka je velmi zlata a spokojna. zajtra som cely den doma tak sa ozvem. chybate mi.

kvietok121
19. okt 2010

@lucia20 ahoj lucinka no mas toho naozaj dost a my panelakove typy, ktore raz za cas len pozehlia ta obdivujeme, to je super ze sa ti mliecko rozbieha, nech pekne rastie nasa augustova krasavica

liba78
19. okt 2010

@lucia20 no pekne ťa akika privolala. Normálne sa už tešíš na zimu, potom bude viac času na všetko. Aj nám zateplujú a treba ešte veľa vecí pri dome nachystať na zimu. Takže chápem.
Bola si kočka v Reflexe. A Tánička je tiež krásavica. 😉

katulkaaaaaa
19. okt 2010

@lucia20 ahoj Luci,sme rady ze si k nam na skok prisla,casto na vas myslim ako sa mate,rasiete atd.Ti verim ze s tromi detmi a v dome sa nezastavis 😉

akika722
19. okt 2010

@lucia20 no moja ty makaš o 106 😀 my sa tu trapime s dietami....no "zdravím chudnutím/a ty si určite ako ratlik ked tolko pobehuješ...tak vybornu ma imunitu Tatianka ked to od vas nechytila...juj som rada že si zas tu 😀

akika722
19. okt 2010

@liba78 ja som vedela že je tu 😀

katulkaaaaaa
19. okt 2010

maly ma 37,7 v zadocku,pol stupna sa odcitava?sa mi zdal akysi teply ☹ ale teraz sa napapal je vesely,rozprava...snad to nebue nic vazne,uz aj mm z prace volal ze ho hrdlo boli,sa tesim zase zakape cela rodina 😖 uz nech je jaaaar 😝

kvietok121
19. okt 2010

@katulkaaaaaa moja hadam nebudete chori, inac k tej jari ze ma byt dlho zima ☹ tak sa nacakame, uz ti nasi krpci budu aj sediet

akika722
19. okt 2010

@katulkaaaaaa ano pol stupna a vraj po pvom roku ked meraš v ritke tak cely stupeň

katulkaaaaaa
19. okt 2010

@akika722 tak to je potom ok,ruky ma studene ako zaba.... @kvietok121 nestras neznasam zimu 😖

lucia20
19. okt 2010

@kvietok121 no to hej, aj zehlenie ma caka v kute. 😀

@liba78 juj, praveze ja sa na zimu vobec netesim, lebo vonku je este kooooooooopec prace.
ale mas pravdu bude vedsi klud.

@katulkaaaaaa praveze tri deti ani neregistrujem, to je ok, ale ta studna, drevo, veranda a kupelka s obyvackou daju zabrat. ja mam pocit, ze teraz sa s muzom kvoli tymto veciam "rozvadzame" kazdy den. 😀

@akika722 mozem ti povedat , ze po porode mi ostali len dve kilecka. :D a to este pojde dolu ked zacneme riadne makat. moja ani mi nehovor, ako som sa bala, ze to chyti malinka, ale uzasne sa drzi. klop klop.

prave zhanam vankus na dojcenie, tak trosku odbieham. a ako vy babulky moje.

akika722
19. okt 2010

@lucia20 uf 2 kg...aj ja chcem...

katulkaaaaaa
19. okt 2010

@lucia20 mi sme boli dva tyzdne chory viki aj maly,vybrali atb tyzden bol pokoj a je to tu znovu 😖 super ze sa tanicka tak drzi 🙂

lucia20
19. okt 2010

@katulkaaaaaa sak je to na porazenie. ja som decka vykurirovala a o tri dni zase. 😠 blba skolka.

@akika722 budes mat neboj. :D kolko ti ostalo?

katulkaaaaaa
19. okt 2010

@akika722 tak zase sa treba najest,ale zistila som ze zabudam pit tak sa idem naliat 😵 by sme sa baby mohli kazdy piatok vazit a porovnat ci chudneme,co vy na to??

liba78
19. okt 2010

@katulkaaaaaa to by sme mohli. Aspoň budem vedieť koľko som pribrala 😠 😠 😠 Mne sa to nejak nedarí bez sladkého. Od dnes som začala a hneď že koláčik a horalka. Potom som sa hanbila, tak už som dala len musli tyčinku. 😅

katulkaaaaaa
19. okt 2010

@liba78 inak ja drzim druhy den bez sladkeho a mam totalny abstak...vcera som vecer bola neznesitelnaaaa,jedina vyhoda ze sme nic nemali inak by som to vsetko pozrala 😀

kvietok121
19. okt 2010

@lucia20 ach moja pri tvojom tempe, by si mala mat pomocnicu, ja by som to nezvladla ved este stale nemam pozehlene 😠 je to nekonecne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre