♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
9. nov 2010

@kvietok121 moja nezufaj i nasa mala neudrzi hlavicku je to lenivka mala a nic stym neurobim ved ked bude chciet podari sa jej to,to je tym ze len spinka a papa asi preto je mala taka

danulienka35
9. nov 2010

@akika722 ahoj moja ako maly?

akika722
9. nov 2010

@danulienka35 ahoj spia obaja Semimu ide ASI zubok a s Paťkom ideme zajtra sa poobjednavať na vyšetrenia..mala spinka?

danulienka35
9. nov 2010

@akika722 ta uz od 19 spi ako vzdy prdelka mala

lucia20
9. nov 2010

@groka tri deti sa daju stihat rovnako ako dve. :D nijaky rozdiel nevidim. akurat teraz mam taku malinku antistresovu babiku... :D

@liba78 no tak to krasne priberate..... vsetkych pocujem ako im deti uz nechcu lezat a ta nasa je taka spokojnucka. :D laktacna poradkyna poradila. chvalabohu tatianka je stale na materskom mliecku. prerabka nie je skoncena, ale pokracujeme stale. tatianka pokrocila asi tak ako kazde babatko, usmieva sa, zaujimaju ju hracky, kolotoc, hrazdicka, rada sa rozprava a takmer cely den spinka... mozno je denne tri hodinky hore. ved ju ani dokopy nevidim. 😖 v januari nas caka MR-ko, tak ideme na par dni do spitalu. ale inak je vsetko super. odvcera mame nausnicky, tak uz sme krasavice. :D

@mirmaj krasne ste. a tie vlasky..... juj...ty kokso ze trojmesacne babatko. to my sme oproti vam velmi malinki. tatianka je take malinke drobatko. ona ide len do dlzky, inak je taka chuducka ako pri narodeni.

lucia20
9. nov 2010

@kvietok121 ked ti mam pravdu povedat, ja nemam problem s tromi detmi. nevidim ziadny rozdiel medzi dvoma a tromi, ale ta prerabka,ta da zabrat....

kahlan1
9. nov 2010

@mirmaj krasne fotky, ja odpadnem to uz si tak krásne drzi flasticku? to by sme aj my potrebovali 😀 😀 lebo niekedy si cucame aj pol hodinku 🙂to si sama tak zacala chytat?

mirmaj
9. nov 2010

@kvietok121 že len ty sa sťažuješ? ved aj ja tu stále vypisujem ako skoro vstavame 😀 😀
@akika722 ešte odolávaš? alebo už si podľahla? 😀 😀
@vladka84 aspoň že si to už odčinila 😉

mirmaj
9. nov 2010

@kahlan1 ale prd, nedrží 😀 😀 to len ked je vyhladovana a dam jej ju tak po nej skočí, tak som rýchlo cvakla 😀 a potom jasne že začne metať ručkami a niekedy jej aj ponad hlavu preskočí 😝 😝

bonix
9. nov 2010

Ajoooojteeeee 😀 , kto ste tu? napíšte mi aký ste mali deň 🙂

kahlan1
9. nov 2010

@mirmaj 🙂 tak ale aj tak je sikovna 🙂 mi zatial krasne konikujeme a uz davame rucky ako na lietadielko ale to este nema rovnovahu a ked ju pritahujem za rucky tak uz krasne drzi hlavicku lebo dlho nedrzala 🙂 uz mam pocit akoby sa niekedy aj sama chcela pritiahnut - hracky uplny ignor - este rozhadzuje rukami tak ako novorodenec aspon sa mi zda

akika722
9. nov 2010

036303760152...hľadásadarca krvi pre predčasne
narodeného chlapčeka, ktorý sa narodil na29. týždeň...krvná skupina B RH
pozitív...pokiaľ si si to prečítala nemáš takú, zdieľaj prosím, pre
teba je to len sekunda ale pre toho chlapčeka možno celý život... ak
náhodou, tak volajte hore uvedené číslo. ďakujem

bolo to na FB tak davam aj sem

akika722
9. nov 2010

@mirmaj 😀 😀 😀 zaspal na gauči 😀 😀 😀

bonix
9. nov 2010

@akika722 chudáčik ...ja nemám ☹

akika722
9. nov 2010

@bonix ja mam 0 pozitív ale to čislo sa mi zda čudne 😒

mirmaj
9. nov 2010

@akika722 a môžeme my už darovať krv takto po pôrode? myslím že tam je nejaký čas alebo nie?
@akika722 tak odolal on nakoniec 😀 😀 😀

mirmaj
9. nov 2010

@akika722 ja mam presne taku skupinu ale to číslo je vážne divne 😒

bonix
9. nov 2010

@akika722 ja mám nula negatív... ☹

akika722
9. nov 2010

@mirmaj
@bonix neviem či možme ja elkovo by som nemala kvôly obličke-predtym som vo velkom chodila darovať,no ale šla by som do toho určite

bonix
9. nov 2010

@akika722 ja by som tiež dala, len negatív sa nemôže miešať s pozitívom...škoda ☹

mirmaj
9. nov 2010

@lucia20 no a my ideme aj do šírky 😀 😀 😀

mirmaj
9. nov 2010

@akika722 ja som tiež chodila pred tehu, no teda bola som 3x, ale mam pocit že som tam take niečo čítala aj určite sa nemôže ked kojíš, ja teda nekojím ale neviem či tam nebolo posledných 9mesiacov alebo niečo take 😒

akika722
9. nov 2010

MAAAAAAM PROJEKTOR RUžOVY ZA 5 EUUUUUUR 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
teda budem mať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 taky ako memory 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bonix
9. nov 2010

@akika722 jeeej supeeer,teším sa s tebou,my pritom zaspávame už tretí deň 🙂 super vecička

mirmaj
9. nov 2010

@akika722 teraz som na FB pozerala tvoj album Kristínka 😀 😀 😀 😀

mirmaj
9. nov 2010

nepozeráte správy na markíze? v nemocnici padol sestričke 2dňový novorodenec pri kupaní na dlažku, asi odpadnem 😲 😲 😲

mirmaj
9. nov 2010

@akika722 no ved ružový pre Kristínku nie? 😀 😀

akika722
9. nov 2010

@mirmaj 😝 😝 😝 😝 😝 😝 musim zmeniť nazov 😀 teda ak sa da 😀 😀 😀 😀
😲 😲 😲 😲 😲 😲 zabila by som ju 😲 😲 😲 😲 čo sa stalo babu????

mirmaj
9. nov 2010

@akika722 nechaj ho aspoň nezabudneš, že to malo byť dievčatko a budeš robiť Semimu vrkôčiky 😀
No vraj nič važne, len musí zostať na pozorovaní 🙄 🙄

akika722
9. nov 2010

@mirmaj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no..vlasky nato ma 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre