♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
28. dec 2010

@seagull2404 neboj moja uvidi to

seagull2404
28. dec 2010

@danulienka35 ja viem 😉 ale pre istotu mu to aj natacam 🙂

danulienka35
28. dec 2010

@seagull2404 no vidis si sikulka si vies poradit 😀

lucia20
28. dec 2010

@seagull2404 no vidis, my sme boli hodeni do vody a teraz byvame vo svojom, jazdime na svojich autach a nase deti maju vsetko co potrebuju a veruze aj to co nepotrebuju. 😖 jednoducho sme sa chceli zriadit a tak sme za tym isli.

@danulienka35 ak budu po mne, tak tato bude robit na tampony. :D

@hajatanufus no tak drzim palce s adopciou. no ved to, my domaci ich vidime kazdu inu, ale susedia si ich stale pletu. :D

danulienka35
28. dec 2010

@lucia20 tak tampony 😀 😀 😀

hajatanufus
28. dec 2010

@lucia20 dakujeme no my mame zatial tiez dve baby a treti bude mozno chlapec 😀 vsak aj meno uz mame vybrate aj pri rachel bolo najprv meno a az potom sme ju splodili 😀
@seagull2404 veru je to blbe ked ocino nevidi co dieta dokaze moj mm lucinku nevidel od narodenia az do 9 mesiacov a je to ine ked som mu hovorila co dokaze a ine ked to teraz pri rachel aj vidi a tesi sa z toho

akika722
28. dec 2010

a sme domáááááááááááááááááááááááá 😎
@lucia20 moja som veeeelmi rada že mala je ok,že hodnoty su už v pohode

ano boli sme v nemocke,maly mal raz kvr a hlien v plienke tak som rano utekala aaa...zapal obličiek.no dlho nato nevedeli prisť čo mu je lebo na zapal chybali 40ky horučky,bol čuly a papal až moc/za 5dni +600g pribral/no nakoniec sa to potvrdilo a ešte berieme ATB do zajtra rana...my tiež nemame velku vahu,6kg 😉

@mirmaj si sa sťažovala že tvoja svokruša nakupila malej obliečko čo je jej len-len..moj Paťko nema ani 3 roky a svokra mu kupila slipky na vek 8/9rokov,vyška postavy myslim 140cm.. 😀 😀 😀

akika722
28. dec 2010

@hajatanufus ty si tiež bola onko pacient?či som zle pochopila?

katulkaaaaaa
28. dec 2010

@akika722 huraaaa 🙂 ze si doma,aj viki dostala oblecko ktore je skor mne ako jej 😀
@lucia20 uz sme ok,dufam ze uz vydrzi byt konecne zdravy,maly sa narodil 3800gr a teraz ma 6kg,tak myslim ze ste uplne v norme 😉

lucia20
28. dec 2010

@hajatanufus no tak to hej. aj moj muz planoval chlapca. ja som sice chcela babu, ale meno sme mali iba pre chlapca. este ked ma brali na cisarsky, tak som rychlo pisala muzovi, ze ako sa dokelu bude to dieta volat. :D chlapcov by sme mohli mat aj desat ale posledne dievca by uz bola moja nataska.

@akika722 to si mala s tym najmensim? chudatko moje. :D dufam, ze uz budete ok. :D

danulienka35
28. dec 2010

@akika722 HUUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRRRA 😉

akika722
28. dec 2010

@lucia20 hej...s najmenšim

@katulkaaaaaa ponosi mm 😀 😀 😀

hajatanufus
28. dec 2010

@akika722 ahoj super ze si doma ano bola som onko pacient ked som mala 18 rokov uz je to davno bude tomu teraz uz 17 rokov 🙂 pati do slipov dorastie chudak aspon budes mat predzasobu 😀

akika722
28. dec 2010

@danulienka35 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
28. dec 2010

@hajatanufus čo ti bolo ak sa smiem opytať???ja som bola 4roky dozadu

hajatanufus
28. dec 2010

@lucia20 my sme tiez vyberali mena pre chlapcov hlavne pri lucinke ale ja som vedela ze bude dievca a ked mi to po odbere plodovky potvrdili tak uz sme vyberali len dievcata a lucia sa nam pacila lebo to znamena v preklade svetlo a ona je nase svetielko ale nakoniec sme sa rozhodli pre anglicku verziu lebo mm odisiel do anglicka a planovali sme ze pojdem aj ja s malou tak dostala meno lucy a narodila sa v cechach v plzni no a rachel bolo vybrate dopredu to mi raz mm pisal sms ze ked budeme mat druhe babo tak bude rachel a pri tom sme aj ostali aj ked sice ked som naozaj otehotnela tak sme uvazovali aj nad chlapcenskymi menami az pokial sme nemali istotu ze to bude dievcatko a este sa vypytala na svet aj o nieco skor no kebyze nas prekvapi a bola by chlapcek tak neviem co by som im v nemocke povedala lebo sme neboli dohodnuti a to som rodila uz tu v uk

hajatanufus
28. dec 2010

@akika722 aha jasne v pohode ja som mala malignu lymfaticku uzlinu na krku a siahalo to az do oblasti hrudnika brala som chemoterapiu aj ozarovanie akurat som bola v maturitnom rocniku a do skoly som moc nechodila ale odlozili sme matury a s odretymi usami som aj zmaturovala lebo opakovat rocnik som nechcela a ucit sa mi nechcelo vobec a ty?

danulienka35
28. dec 2010

@akika722 😉 😉 😉

akika722
28. dec 2010

@hajatanufus ja som mala zhubny nador obličky v predposlednom štadiu tak žijem s jednou obličkou...ale je to ok 😎 teda zatial 😵
vy ste mali mena pre chlapcov my pre dievčata...Paťko bol 2x potvrdeny že je dievčatko na klasickom ultrazvuku a Samko na 3Dčku ...do poslednej chvile mal byť dievčatko...skoror som sklabovala 😀

katkavv
28. dec 2010

@kvietok121 ahoj, dakujem, dnes uz trochu lepsie, vcera sme zacali s prikrmami a celkom mu chutilo 🙂

mirmaj
28. dec 2010

@lucia20 áno je viac na mňa ako na mm, dobre si trafila 😉

hajatanufus
28. dec 2010

@akika722 to ma mrzi ☹ ale budes v poriadku vsak chodis stale na kontroly nie? 🙂 si ma pobavila ze chlapci mali byt holky to musel byt dobry sok hlavne ked clovek nakupi ruzovu vybavicku ja som to pri lucinke vedela z plodovky a pri rachel mi to bolo jedno ake veci bude nosit aj tak nikto na to nepozera a vsetci sa pytaju ci je to chlapcek alebo dievca tu v uk maju bezne a 5 deti a mensie nosia veci po starsich surodencoch poznam jednu pani ma dvoch chlapcov a tretiu holku a vidno ze nosi veci po braotch a nikto to tu neriesi 🙂

mirmaj
28. dec 2010

@hajatanufus jasne stromček je taký menší 😀 😀 😀 má asi len tak 160 na výšku a meter na šírku 😝 😝
@akika722 no tak tvoja tronfla aj tu moju 😝 oni asi ked kupujú tie darčeky, tak myslia pri tom asi na suseda alebo čo 😀

hajatanufus
28. dec 2010

@mirmaj to je dobre ze na suseda 😀
@akika722 mimochodom lucinka je nezbedna ako 5 chlapcov a moj oco chcel chlapca a ma tri holky a dve vnucky a jeho brat chcel tiez chlapca a ma styri holky a jednu vnucku ale moj mm je spokojny on chcel dievcatka a ja asi tiez skor dievcatka ako chlapcov a co bude tretie to je jedno teda ak bude sestra si chce adoptovat lebo nevie otehotniet a tiez chcu dievcatko tak sme v rodine same baby a z maminej strany mame tiez 4 sesternice jedna je vydata a ma 2 chlapcov 😀 iba z otcovej strany jeho sestra mala dvoch synov 🙂

akika722
28. dec 2010

@hajatanufus na kontrolu chodim do ke,raz ročne..no už som dlllho nebola...musim sa objednať 😅
@mirmaj a ona sa ešte opyta..nebudu mu male však? 😀

danulienka35
28. dec 2010

@akika722 zijem tiez s 1 oblickou ked uz o tom pisete

akika722
28. dec 2010

@danulienka35 čo to?

akika722
28. dec 2010

@danulienka35 a rodila si ako????

danulienka35
28. dec 2010

@akika722 rodila som normalne operovana som bola ked som mala 4 roky

akika722
28. dec 2010

@danulienka35 čo sa ti stalo?

hajatanufus
28. dec 2010

@danulienka35
@danulienka35 to je mi luto ja si nieco take neviem ani predstavit ☹
@akika722 ja som tiez chodila v ke aj ma tam liecili chodila som k doktorke priatelovej to je mojej tety sesternica

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre