♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucia20
30. dec 2010

baby, dnes mi mala zacala vecer hnackovat. je mozne ze z tych antibiotik?

inak 10.01. by sme mali ist na tri dni na onkologiu. idu jej robit MR. ☹ tak mi je smutno, ze zase medzi tie hnusne steny. 😖

danulienka35
30. dec 2010

@lucia20 nie bola si zlatucka 😉

danulienka35
30. dec 2010

@memory97 ok moja krasne snicky prajem a Davidkovi pusinku 😉

danulienka35
30. dec 2010

@lucia20 vies co mi sme hnackovali 2 dni a uz je oki to mi je luto ze idete vydrz moja bude oki

lucia20
30. dec 2010

@danulienka35 jezis nerob ved sa budem cervenat. :D ak sa uz aj nahodou. :D

ja viem, ze musime vydrzat. je to pre jej dobro, ale vies, ja by som ju najradsej len drzala doma a nikam ju nedavala, ziadna nemocnica, ihly, proste nic. ale aspon budeme mat istotu, ci je vsekto tak jak ma. nejako vydrzime. prvy den prideme rano, to nejako pretrpime, same injekcie a bolacky a druhy den jej to spravia a treti by sme mali ist uz dom. len dufam, ze to nevyjde na 22.01. to mame s muzom narodeniny, tak by sme chceli byt doma.

helen1007
30. dec 2010

@lucia20 budem držať palčeky, nech je všetko dobre ...nech ste tam neni ani o deň dlhšie ako je treba 🙂

helen1007
30. dec 2010

dobrú nôcku, idem si ľahnúť, kým sa mi cica zase zobudí na papkanie....a nech pekne detičky spinkaju 🙂

danulienka35
30. dec 2010

@lucia20 budem na vas mysliet moja a velmi drzat palecky chudiatko male ale len nech je zdravucka bambulka krasna

danulienka35
30. dec 2010

@helen1007 krasne snicky i tvoja nech pekne spinka 😉

lucia20
30. dec 2010

@helen1007 dakujem. isto bude. no dufam aj ja, ze sa tam mo nezdrzime. :D

lucia20
30. dec 2010

@danulienka35 dakujem. ja verim, ze tam nic neostalo. ved jej aj kusok kosti vzali, tak si myslim, ze by tam uz nemal byt dovod, kde by ta opacha ostala skryta.... no ved uvidime.

danulienka35
30. dec 2010

@lucia20 neboj bude uz dobre mala je statocna a ty tiez a uz je po vsetkom 😉

danulienka35
30. dec 2010

slunicka uz idem i ja haji prajem krasen snicky papa

memory97
31. dec 2010

@lucia20 hnackovat moze kludne z ATB, ak to neprejde do par dni, tak neviem bud k dr. hipp ma na hnacku aj prikrm, ale kupis to iba v lekarni, vola sa to ORS 200 mrkvovo-ryzovy alebo jej do flasticky urob vyvar z ryze. Moja zlatucka, dufam, ze uz bude vsetko v poriadku a len vam urobia testy a pojdete domkov, predsa len jej bude doma najlepsie pri maminke 😉

@danulienka35 dakujeme, pusinka odovzdana. dobru nocku

seagull2404
31. dec 2010

dobre rankomdievcence, dnes to so mnou vyzera tak, ze sem asi uz nestihnem prist a tak vam z celeho srdc prajem, aby ste mali krasny a stastny novy rok 2011, aby odislo vsetko zle, aby ste mali vy i cele vase rodinky vela zdravia a pohody a nech sa splnia vsetky sny 🙂

katulkaaaaaa
31. dec 2010

dobre ranko
@liba78 skusala si kasu?maly moj bol tak do tretej rana ok,ale potom pytal kazdu hodinu ☹ aaaaaa
@memory97 vsetko naj davidkovi 🙂
@evanns vsetko naj k narodkam cely den som vcera isla pisat az som na to zbudla 😉
@vladka84 prestahovana?
a kde sa stratila nasa @jankasramka?jani ako je domaaa? 🙂

liba78
31. dec 2010

Ahojte...
@katulkaaaaaa kašu som nachystala a malý zaspal. Tak som ju po hodine vyhodila a on sa zobudil 😅
takže kašu nepapal.

katulkaaaaaa
31. dec 2010

@liba78 🙂 no teda a ako ste spali?

mirmaj
31. dec 2010

dobre ranko, teda už skoro deň 😀
@katulkaaaaaa nám nepomáha ani kaša, včera som jej spravila zo 140ml vody a bolo hotovej hustej kaše asi 180ml ale taká hustá že sa ani nehýbala, tak som jej tam ešte dolievala vody a mala toho asi cca 230ml cele to o 21 vypila prvý krát bola hore už o 1 a potom do rana ani neviem či sme spali v kuse vôbec hodinu, stále sa mrvila, mrnkala, musela som ju aj prebaliť, plienka naplnená hrôza, ale potiahli sme takto aspoň do 8 takže ako tak sa tvárim vyspatá, tie naše noci su naozaj katastrofa v poslednej dobe 😖 myslím že pokiaľ nezačne cez deň jesť všetko ako aj ovocie mäsko a tak, tak nám jedna večerná dávka kaše určite nepomôže 😒

gagarinka
31. dec 2010

baby a ako vam spavaju cez den, ked v noci buntosia? lebo u nas to ide ruka v ruke, ked spi dobre cez den, tak spi dobre aj v noci (a teraz dufam, ze som to nezakrikla). vcera spala doobeda dve hodiny, poobede tiez dve a vecer spala od 8 do 7 rano 🙂
ale cez den spavame na balkone v kociku, doma by spala asi len polhodinku
na tej zime spi ako dudok 😅

katulkaaaaaa
31. dec 2010

@mirmaj ahoj uf tak to si ma nepotesila ☹ som dufala ze s prikrmami sa to zlepsi....ach jo...neviem co sa to deje s nasimi augustovkami 😉 super nova foto 🙂
@gagarinka mne maly cez den spi ako kedy...niekedy len po pol hodinach niekedy aj dve hodky...vecer po kupani spi cca do pol 1 a potom pyta jest kazde tri hodky....ale posledny tyzden snad kazdu hodinu...neviem ci idu zuby ci co sa deje,slinta,vsetko pcha do pusy,nervozny je

kahlan1
31. dec 2010

@gagarinka vdaka za radu ale u nas nepoimaha nic :(

fialka5959
31. dec 2010

Ahojte, no moje dieta nechce a nechce v noci spat ☹
ked nespi ona nespim ani jaaaaa 😒
cez den mi pospi asi take 4 hodinky a v noci sa velmi casto budi, za noc 8az 12 krat a mna z toho uz hlava boli!!!
manzel sa mi prestahoval do obyvacky a tam spi a ja sa musi trapit......... ☹

fialka5959
31. dec 2010

@fialka5959 zeby aj nam sli zubky???????????????????????????

mirmaj
31. dec 2010

@gagarinka my spíme cez deň ukážkovo, takže to asi nebude náš prípad, doobeda spíme 2 hodinky a poobede aj 3 ale tiež len vonku, predtým spávala lepšie v noci ale teraz sa to pokazilo, myslím že to bude teraz tými sviatkami chodí neskoro spávať a preto asi aj horšie spáva v noci, musíme sa dostať späť do režimu aký sme mali, o 20 už spala a v noci sa tak 2x zobudila to bolo v pohode, teraz ide spať až okolo 21:30 a mám pocit že celú noc buntoší potom 😒
@katulkaaaaaa ja myslím že to asi tiež budú tie dasienka, lebo aj hrozne hryze cumel na fľaši, takže asi aj noci potrebuje niečo pohryzť tak si cucne mlieka a tak dookola 😒
@fialka5959 joooj tak až vy poriadne buntošíte v noci, dúfam že aj my sa nedostamene až do takej fázy, lebo to je fakt na porazenie, môj mm sa často krat ani nezobudí ked je mala hore, takže on ešte spí pri nás v spálni 😉

memory97
31. dec 2010

dobre silvestrovske ranko🙂

@seagull2404 aj tebe krasne straveneho Silvestra a stastlivy Novy rok a nech je Novy rok lepsi a stastnejsi ako bol ten stary 😉

@katulkaaaaaa dakujeme🙂 Davidko si teda v noci tiez pobuntosil, hodinu ho mm uspaval a po hodine prisla mama a zaspal jej od unavy na rukach... asi sa nase deturence tesia na Novy rok, sa im ani spinkat nechcelo 😉

@liba78 nevadi🙂 dnes si maly isto pochutna🙂

@gagarinka maly spi dobre iba vtedy, ked sa hrozne unavi a sme inde ako doma a uspech je, ked sme hore v noci iba 2x bez zobudenia, ze chce dudku🙂

@mirmaj u nas sa spanok zlepsil az po mesiaci, co dostava kasu na vecer, cez den vyzivku a polievocku s maskom na obed, ale hlavne sa musi poriadne unavit, aby spinkal... vcera dostal nutrilon na dobru noc a prespal v kuse 6 hodin, co je uspech, ale pred zaspatim hodinu strajkoval...

gagarinka
31. dec 2010

ufff, no vidim, ze kazdy mame nieco, my sa zase trapime s grgmi, este aj 2-3 hodinky po jedeni mi casto krici, ze jejtreba grgnut 😖 ale nejak vyrazne sa tym netrapim, akurat ju viac nosim. viem, ze okolo roka to prejde, syn mal to iste
hlavne, ze su deturence zdrave, no nie? ci uz nocne vstavanie, alebo nosenie, ci uspavanie na rukach... vsetko raz prejde a este nam to bude chybat
viem co hovorim, ked tu mam starsieho, ide ma casto rozpucit od jedu, co stvara, ale teraz som bola dva dni len sama s malou, chlapi sli k svokrovcom, a mne bolo tak smutno z toho ticha, az mi bolo do placu
tak sa nanho tesim, certika maleho

helen1007
31. dec 2010

ahojte babenky, chcem vám všetkým popriať krásneho Silvestra a šťastný Nový rok 2011 😉 . Nech deťúrence poslúchajú, sú zdravé a rastú ako z vody..... 🙂

akika722
31. dec 2010

ahojtéééé
@mirmaj ano ano super foto..ja som už včera pozerala a akosi som zabudla pochvaliť 😅
@lucia20 hnačkuje určite z ATB vtedy jej pomožu probiotika,aj my to mame..a tu nemocnicu ☹ držte sa moja...ja som bola s malym teraz a mam dosť tak ti verim že sa ti tam nechce ☹

baby to su vahy 😲 deturence 😲 no dajte,najväčšie augustove babo... 😀 ktore to bude???

akika722
31. dec 2010

aj ja Vám prajem KRAAAASNEHO SILVESTRA,užite si ho naplno a ŚTASTNY NOVY ROK 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre