♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucia20
9. feb 2011

@seagull2404 ahoj, tak to je potom ozaj tazke. ved nejako poriesite.
baby, ked nasu tatianku bolelo brusko, co bolo zrejme trosku naledkom aj tej operacie, nam nic nezaberalo. jedine co zabralo bol babycalm. vyborne kvapky. uz som ich par ludom odporucila a chvalia si.

majka35
9. feb 2011

@lucia20 počula som o nich, som aj rozmýšľala, že ich kúpim, aby som ich mala doma ... keby náhodou ... a pomáhajú len na bruško?

evanns
9. feb 2011

dobre ranko maminky

@katulkaaaaaa posli mi please tvoj novy jedalnicek do IP...diiiiik velmi moc 😉

evanns
9. feb 2011

@majka35 ale ved aj s 2 detmi moyes ist so mnou...ved my dve vpredu a 3 sedacky vzadu 😀 😀 😀 a pojdeme huraaaaa hej 😲

lucia20
9. feb 2011

@majka35 baby, ja neviem ci je to mliekom, ale moje deti vsetky spali celu noc., aj taťa je taka spi od 20.00-20.30 do 9.15. jak hodinky. nieked sa jej podari zaspat uz okolo 19.00 😀

aj ja chces speci dietu, sak som jak jaternicka. :D co to drzitte?

alure
9. feb 2011

Ahojte babulky
prajeme dobré ráno.
@katulkaaaaaa gratulujem k ďalšiemu kilečku 🙂 pošleš miery do IP nech pridám do tabuľky našich úspechov? apropo nedá mi nereagovať,teraz som pozerala tabulku a Simonko podľa našej tabulky pribral za dva mesiace 720g,čo zas tak málo nie je,teraz predsa ten nárast nebude taký enormný ako prvé mesiace....

lucia20
9. feb 2011

@majka35 u nas zabrali aj ked bola celkovo nervozna a ja som nevedela preco. ked proste hucala a brusko ani nic ju nebolo, supli sme kvapky a uz spala ako zarezana. a pekne po nich prdkala.

alure
9. feb 2011

@lucia20 ahoj moja a ty ešte kojíš alebo sa prikrmujete? to je super že prespí celú noc 😉

lucia20
9. feb 2011

@katulkaaaaaa baby nehnevajte ma. sup sem s tym zazrakom na chudnutie. prosiiiiiiiiiiiiiiiiim.

lucia20
9. feb 2011

@alure ahoj, my sa nekojime. ma specialne mliecko na to jej brusko, ale papame prikrmy jak o zivort. 😀

alure
9. feb 2011

@jankasramka no prvý krát to bolo keď mala 2,5 roka,tesne po nástupe do škôlky (kde samozrejme nechcel chodiť) a potom tri mesiace na to znova ale na druhej strane....
@danulienka35 dúfam že sa to večer ustálilo a Chiara spinkala pekne,či?
My ideme o 12tej na poradňu a očkovanie 😒

alure
9. feb 2011

@lucia20 jaj 😉 no ale to je super že pekne papá 🙂 Je fakt rozkošná a ten jazýček šibalsky vyplazený 🙂 Ja som zvedavá na nášho keď začneme s príkrmamy ako sa bude tváriť ....

alure
9. feb 2011

@katulkaaaaaa myslím si že lepšie bude ak jedálniček nahodíš rovno sem a nie každému zvlášť do IP 😉

evanns
9. feb 2011

@memory ahoj moja...idem sa teba spytat, nasa mala nechce papat polievocku...ani vyvar ani so zeleninkou ani zeleninovu nijaku ☹ co mi je luto mne ze ja v tomto po mm 😠 😠 😠 si nieco pridavala Davidkovi na lepsiu chut? ja neviem...olej alebo nejaka specialna priprava existuje? diiiiiiiiiiiiiik

katulkaaaaaa
9. feb 2011

@akika722 zlatko ja drzim presne podla toho co si mi posielala ti od toho trenera,ja tiez sem tam malinko zhresim,ale inak vsetko dodrzujem aj si to vazim ako je tam napisane....a je skvele ze drzi to aj moja mamina 50rocna a ona tiez super chudne...a to sme mi dve skusili uz toho vela a nepomahalo nic 😒 tak sa teraz tesiiiiim
@alure kedy sa vazime a meriame pondelok?jaka som mudra teraz ze? 😀
@eis4 @evanns @lucia20 poslane 😵

alure
9. feb 2011

@evanns ja som minule čítala o prípravách pokrmov pre detičky a doporučujú malé množstvo kvalitného olivového oleja aby jednak nebola zeleninka suchá a dalo to aj nejakú chuť..skúste....

evanns
9. feb 2011

@katulkaaaaaa oki dik...som v praci 😀 idem studovat 😎

lucia20
9. feb 2011

@alure no mala nemala problem s prikrmami. ta bude cela katka. co nezje ju, zje ona.

@katulkaaaaaa katuska dakujem. to aby som zasla do obchodu zohnat veci , co nemame a nejem a nepijem.. to sa musi presne dodrziavat?

katulkaaaaaa
9. feb 2011

@alure moja co sa tyka simonov vahy dr ma zbytocne vystresovala....som vcera pozerala nas zapisnicek co mala viki ...ked mala 6 a pol mesiaca tak mala 69cm a 6320gr...tak akoze o co tej dr ide?????

majka35
9. feb 2011

@evanns juuuj, bolo by super, ale myslíš, že sa zmestia dozadu tri sedačky? ... 😕

katulkaaaaaa
9. feb 2011

@lucia20 luci ja to drzim presne a na 9 den mam -3 kg....v pase a v bokoch som mala pondelok -3cm....cize na mna to funguje perfektne
@evanns studuj,jake budeme kocky na stretavke v juni? 😀

katulkaaaaaa
9. feb 2011

@majka35 maji jasne zmestia,sa tesiiiiiiiim dufam ze nam to vsetkym vide 😉

alure
9. feb 2011

@katulkaaaaaa no naposledy sme váženie mali tuším minulý týždeň kľudne hoď terajšie miery a potom dáme zase termín o dva týždne,hm?
@lucia20 pekne 🙂 čo nezje ju zje ona 😀 😀 😀

majka35
9. feb 2011

@lucia20 no, tak to dnes pôjdem určite kúpiť

dnes idem s barborkou odmerať nôžku na ortopedické vložky, nôžky zdedila po mne, ja po mame, mamka po babke ... hrozné ... také ploché, že vyzerajú jak panvice a barborka preeeesne toto musela zdediť 😕

seagull2404
9. feb 2011

@lucia20 to vazne? uzasne, ze ti tak spia

@akika722 tak je mozno nieco vo vzduchu 🙂

@majka35 mne aj napadlo, ze mozno by pomohla zmena mliecka, lebo ani papat jej nechuti, ale mam doma este 4 plechovky 1, ale mozno na skusku jedno kupim

ja som dnes skusila jablcko a Tamarka sa povracala ☹ ☹ ☹

majka35
9. feb 2011

@katulkaaaaaa
@evanns keď sa zmestia, tak mm neberiem ... my máme malé auto, nám sa nezmestia 😔

alure
9. feb 2011

@katulkaaaaaa tak tak mojko,nerieš to ,sama vidíš a aj my aký je drobec spokojný žiadne podvýživené dieťa a dr. by sa mala spamätať 😠

katulkaaaaaa
9. feb 2011

@alure zajtra rano sa pomeriam a napisem,teraz som uz jedla 😀 rano je to najlepsie merat uz mam v sebe skoro liter caju mam brucho nafuknute 😀

katulkaaaaaa
9. feb 2011

@seagull2404 ☹ povracala?nas spapal ale tiez mu nijako extra nechutilo ☹

akika722
9. feb 2011

@katulkaaaaaa takže predsa??? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre