♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
8. mar 2011

@alure ked moj blb doma vraví že všetko si tak berem 😠

hajatanufus
8. mar 2011

@memory97
@akika722 dakujeme babenky

aj my sme dnes boli na dlhej prechadzke rachel som strcila dve latkove plienky a tak sme boli vonku sli sme kolo 1-2 a vratili sme sa okolo 5 a rachel najprv bola hore a potom pospinkala potom sme sli na nakup tak tam sa zobudila a potm zase spinkala az kym sme neprisli domov doma sa zobudila takze super bola som rada ze dlhsie pospinkala lebo doma nema klud lucinka ju furt zobudi a potom uz nevie spinkat predtym jej to nevadilo ale teraz sa to nejak zmenilo uz nespinka 4 hodky v kuse aj teraz je este stale hore a lucy cely den nespala aeste stale ma kopec energie vidno ze jej je uz lepsie
chcela som sa dnes zaregistrovat u dr a povedali mi ze mam prist zajtra ze dnes tam neni ta pani co registruje bola som taka nahnevana ze az 😠 az mi bolo do placu lebo obe deti chore a bez registracie mi ich nik neprezrie a mne tiez dochadzaju lieky 😠

hajatanufus
8. mar 2011

@akika722 prene to som chcela aj ja napisat ze je to podryvanie autority asi by som jej nieco ostre povedala

akika722
8. mar 2011

@hajatanufus vieš kolko krat som sa už nažila???dokonc aj ked mu dala na ranajky čokoladu a ja som mu ju vytrhla z ruky a on reval jak kon...odišla som ore,pridem dole a on pusu od čokolady 😠
moja mama mu dnes chcela kupiť čokoladu som jej povedala nie,radšej mu kup ovocie,dala to späť...a nekupila,vzala mu jogurty...len ta druha osoba to takto nerieši,..lízatka sladkosti,...inač nie je zla,dosť pomaha ak potrebujem,ked sme mali len Paťka a mm mal pracu v nemocnici vtedy,pracu na prd aj fnančne dosť pomohla....len to jej spravanie a myslenie ma privadza do šialenstva

memory97
8. mar 2011

@niky13 vyzeralo to dobre🙂 my este nemame jedalensku stolicku🙂 som zvedava kedy si ju zaobstarame🙂 som presvihla super zlavy na graco stolicky, tak teraz cakam na dalsie🙂

@majka35 vyskusaj sab, ja som uz dala espumisan a klop, klop maly zatial spinka pokojne, ani dnes nekopkal nozickami... ale do rana je este daleko...

@mirmaj my spinkame o pol deviatej a vstavame rano o pol siedmej🙂

hajatanufus
8. mar 2011

@akika722 chapem mas to tazke svokry su asi take ale horsie je to ze ta tvoj manzel v tomto nepodrzi keby jej on povedal tak by to inak zniesla a mozno by sa aj inak spravala neviem ja ma svokru dobru a nestara sa do nas ale zase moja mama je taka no ved uvidim ako dopadneme ked prideme na sk snad to nejako prezijem chcem s nimi dobre vyjst aby si trochu uzili deti a mozu so mnou vsade chodit lebo lucy chcem mat este v kociku ale s tym sktebordom inak zajtra alebo pozajtra by som uz mala mat peniazky tak sa dohodneme dufam ze budes on line 🙂 skus teda patkovi vysvetlit ze aj ked mu babka vsetko dovoli ze ty si jeho mamka a plati to co povies ty a nie babka aj ked tam zrovna nie si 😒

akika722
8. mar 2011

@hajatanufus moja mama je opak ...nemieša sa a ak jej poviem že nie tak to rešpektuje..moja,možno do piatku,teda švagor tu bude do piatku tak by som mala mať net...

lucia20
8. mar 2011

@mirmaj ja viem, len podla gramaze na teglikoch. :D

lucia20
8. mar 2011

@vladka84 dakujeeeem. si poklad.

jankasramka
8. mar 2011

@mirmaj ja tiez ukladam matea neskor teraz okolo 20,30 a snazim sa az o 21 lebo inak mi tiez zvykal buntosit o 6 rano. ale teraz je to uz lepsie. uz sa budi neskor...

@danulienka35 ale tak zas mozno dr. to mysli dobre. ved mozno je lepsie urobit preventivne vysetrenie (hlavne ak za to nic neplatis) a potvrdit ze vsetko je ok. vies no, co ak naaaaaaaaaaaaaahodou by bol nejaky problemik potom by vsetci vycitali dr. ze nieco zanedbala.
podla mna je teda uplne v poriadku len ma dobry apetit ale ako pises ved ostatne krasavice co si vychovala tiez nemaju problem s obezitou 😀
ved pojdes na vysetrenie a ked ti povedia ze mas robit tu vojtovku alebo nejaku inu hovadinu aj napriek tomu ze jej nic nezistia tak ty mas vlastnu hlavu a myslim ze nemas problem s vlastnym nazorom 😝 😀

danulienka35
8. mar 2011

@jankasramka tpo bol predovsetkym napad sestricky ona co povie je svate vies

eis4
8. mar 2011

čaute len na skok,konečne sa Nelinka dnes pretočila z bruška na chrbátik už bolo na čase 😀 kedže sa pretáča na chrbátik už od 4 mesiaca a týždeň sa dáva na 4 🙂 ale aj to bola len náhoda,ked bola na 4 tak sa prekotila na bok a už to išlo 😀 potom sa jej to zapáčilo tak potom sa jej to párkrát podarilo 🙂 toto mi dnes poslala kamoška z názvom-Najlepším rodičom roka sa stáva.... 😲 😲 😲 dobru noc 🙂

jankasramka
8. mar 2011

@eis4 😀 😀 😀 😀 😀 akoze strasne ale ajtak sa sulam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no to je taky smiech cez slzy 😝 😀
to ja keby som mala stale fotak pri sebe tak tiez by som nafotila zopar takychto fotiek...mexicania su na to experti 😀 😀 😀

hajatanufus
8. mar 2011

@akika722 mas super maminu vidis tak to je niekto ma dobru mamu iny zas svokru a naopak 🙂

hajatanufus
8. mar 2011

idem spat baby konecne som moje deti donutila ist spat dobru noc a sladko sa vyspinkajte aj s babatkami 🙂

memory97
9. mar 2011

dobre slnecne ranko🙂

21
9. mar 2011

@memory97 dakujem, no z citrona sa hned vyhadzem... ale zeby kvoli migrene...vyskusam? 🙂

21
9. mar 2011

@liba78 mozno vplyva pocasie-cim krajsie, tym viac migren... 🙂

21
9. mar 2011

@eis4 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ktore z tych deti prezili...?

alure
9. mar 2011

Ahojte babulky prajem dobré ráno.
Akú ste mali noc? Pomaly ale isto sa nám začína oteplovať čomu sa osobne veľmi teším 🙂 Dnes ideme na plávanie tak dám vedieť ako sme sa vyčľapkali 🙂 Presunuli nám to z poobedia na doobedie,tak sa pomaly začnem baliť,chystať aby som nič nezabudla 😉 a potom pôjdeme....

katulkaaaaaa
9. mar 2011

ahojte 🙂 vcera som vas nestihala,kamoska mi fotila simonka,kecali sme,mm vcera prekvapil priniesol bonbonieru a moj tatino mi dal ruzi 🙂 co som vobec necakala lebo ja taketo sviatky ani neregistrujem ako je mdz 😝

mirmaj
9. mar 2011

dobre ranko, tak mi hore zasa od pol šiestej napriek tomu že som ju dala neskôr spať 😠
@seagull2404 včera som ti zabudla odpovedať prepáč 😉 čas sa posúva posledný marcový víkend čiže tento rok to je z 26 na 27.3 a z 2 na 3, preto dúfam že ráno budeme spavať aspoň do pol siedmej 😝
@alure tak toto naozaj nechápem že dokáže tak dlho spať, neviem po kom je naša Tamarka taký ranostaj 😀
pridávam foto ako sa postaví s postielke, ešte som ju rýchlo cvakla a už musíme dať postielku nižšie lebo sa už postavila dnes ráno aj v spacom vaku čo som si myslela že by jej mohlo zabraniť, očividne nie 😉 a foto z víkendovej prechádzky ako si pospinkala v šatke 😉

mirmaj
9. mar 2011

@jankasramka a hned sa tak posunul alebo to nejaký čas trvalo?

mirmaj
9. mar 2011

idem dočítať, ale ked som zbadala tieto foto nedá mi to reagovať, @katulkaaaaaa Simonko je tak krásny chlapček, úplne dokonalé bábätko 😉

majka35
9. mar 2011

dobré ránko
@alure ako závidím to plávanie ... užite si to, ja som to zbožňovala ... my pôjdeme asi v nedeľu celá rodinka, bazén bude len pre nás 🙂
@katulkaaaaaa Simonko je krááásny 🙂

majka35
9. mar 2011

@mirmaj ja odpadnem, tvoja Tamarka stojí? aká je zlatulinká 🙂

katkavv
9. mar 2011

@jankasramka
ahoj, tak to ma teda mrzi, aj vy soplite 😒
my sme mali ist dnes s @alure 1 x na plavanie, tak to musim odlozit, skoda

Ahojte,
noc bola velmi zla, kajko krical, pistal a boli sme hore asi 20 x 😖
nastatie teplotu nema, iba sople, ale chudacikovi sa mi zle dychalo a sopel mu tiekol prudom v noci, ale nejako sme to prezili, davam mu LIBENAR a morsku sol, uvidime, co to spravi
Baby co myslite, von mozem ist ked nema teplotu???

katkavv
9. mar 2011

@mirmaj
veeeelmi je sikovna, teda, ako krasne stoji 😲 😲 😲 SUPER

katulkaaaaaa
9. mar 2011

@mirmaj dakujem 😵
ja odpadnem z tej tvoje tamarky,to akoze uz stoji herecka?perfektna je 🙂 vcera sme ju s celou rodinkou obdivovali na fb 😝 ako sa perfektne plaziiii

memory97
9. mar 2011

@mirmaj sikovnica🙂 uz ti teraz neda vydychnut, ked uz je na nozkach 😉

@katkavv ano, my chodievame,ked nema tepltotku stale som s nim vonku🙂

@katulkaaaaaa zlatunky je maly a ake pozy hadze, ako pravy fotomodel 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre