♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
16. máj 2011

pomoooooooooooooooooooooooooooooooc.ja antitalent som si niečo blokla..nevidim svoju profilovku..ani
@alure ani tvoju
@brulka ani tvoju
@21 a ani tvoju.............. ☹ ☹ ☹ ☹ čo mam robiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiť

seagull2404
16. máj 2011

caute, ja sedim na penzione na Makove, mala som ucit do 16:00, ale skoncili sme uz teraz a je tu kosa jak na sibiri, tak dufam, ze sa mm podari prist z prace pre mna skor, lebo zamrznem, keby tu aspon busy chodili, ale kdeze panu bohu za chrbtom to je ☹ ja neznasam, ked je mi zima

@alure vitaj doma 🙂 a vdaka za trosku teplych zaberov z Rome 🙂 ked tu pozeram, kade vsade chodite, tak len zavidim a trosku smutim, ze my zas nikam a este dlho nikam, clovek by normalne niekedy potreboval aj vypadnut, zmenit prostredie, ludi, komplet vsetko
@vladka84 joj, tak snad to uz uplne zmyzne a jeeeej, stvornozkujete? super, nasa sa len tak drzi na styroch, sem-tam sa jej podari dat nozicku o nieco dopredu a potom sa zas len zvali na brusko ☹ ale nevadi, aspon ju mam pod kontrolou

akika722
16. máj 2011

@seagull2404 ahoj..tam bola stale zima..a v zime najviac snehu 😒 tvoju ´foto vidim 😅 aspon niečo 😅

seagull2404
16. máj 2011

@akika722 🙂 ja som sa ja poriadne obliekla, ale ked len od rana sedim a ten smiesny ohrievac len huci, tak normalne mi je az do placu, ja to tak neznasam a neviem, ci sa vobec nejako zohrejem, ked pridem domov 😖 😖

akika722
16. máj 2011

@seagull2404 ak bude mm doma ohreješ sa isto 😀
do kedy tam si?pošlem ti svetrik ☹

seagull2404
16. máj 2011

@akika722 mm doma sice bude, ale aj moja maminka a Tamarka 🙂 no, ak sa nepodari manzelovi prist skor, budem tu musiet byt do 17tej 😢 😢 😢 ale slubil, ze sa pokusi, fajne mi zakuri v auticku 🙂 a musim prist aj zajtra, najradsej by som to zrusila...

akika722
16. máj 2011

@seagull2404 fuuuu.do 17tej ☹ daj si čajik ak maš možnosť 😒

seagull2404
16. máj 2011

@akika722 ved som ich tolko vypila a nic, len potom musim na ten studeny zachod ☹ normalne tu mam ruky pri ventilatore od notebooku, aspon to ma trosku zahrieva, ono je to asi o tom, ze som uz proste premrzla a nic mi nepomoze ☹

akika722
16. máj 2011

@seagull2404 ☹ ☹ ☹

seagull2404
16. máj 2011

@akika722 🙂 stale hutam, ako by som mohla neprist zajtra, ale je to pekny zarobok ☹
uz si vyberala golfovy kociarik, alebo mas len taky sportovy?

akika722
16. máj 2011

@seagull2404 tak sa zajtra poriadne oblečieš 😉 ti verim že sa ti nechce 😒
ja už mam davno kočik golfovy 🙂 ten chicco liteway 🙂

seagull2404
16. máj 2011

@akika722 a si spokojna? lebo ja mam teraz sportovy, co bol v tej nasej trojkombinacii, som velmi spokojna, ale myslim, ze ked uz bude Tamarka chciet chodit aj vonku, tak by bolo pohodlnejsie mat len taky uplne jednoduchy a nie drahy, paci sa mi napr. tento http://www.e-kociky.sk/?579,milo alebo tento http://www.e-kociky.sk/?734,chipolino-ines samozrejme v neutralnej farbe

akika722
16. máj 2011

@seagull2404 aj ja mam kočik jeden z 3kombinacie len je ťažky..mala som tento-dam foto,...no potrebovala som niečo lahučke kedže byvam v bytovke a do pivnice kočik dať nechcem..a ten sa vmesti všade 😅 a super sa ovlada aj jednou rukou 😉 to je foto už so slnečnou clonou čo som kupovala 😉

akika722
16. máj 2011

@seagull2404 sakra..su tam obe fotky?mne samozrejme neukazuje ☹ fnuk..ako to dať späť..čo som to blokla 😔

seagull2404
16. máj 2011

@akika722 vidim obe 🙂 moj ani nie je tak tazky, ako mame teraz problem narvat ho do auta 🙂 na jednej strane sa mi vidi, ze ten nas sportovy, je nieco medzi sportovym a golfovym, len zabera viac miesta, nez by som si zelala

akika722
16. máj 2011

@seagull2404 aj moj zaberal vela miesta..a ten šup šup a je zloženy 😀

majka35
16. máj 2011

ahojte

lucia20
16. máj 2011

ahojte babulky....

seagull2404
16. máj 2011

@akika722 a sa mi na leto zda aj taky prakticky 🙂 len mm ma asi zabije 🙂 lebo tento sa mi paci 😀 filajkovy 😀 http://www.e-baby.sk/product/golfovy-kocik-trip...
@majka35 ahoj moja ubolena ☹

lucia20
16. máj 2011

@akika722 ty si tusim taky expert na pc ako ja. :D

akika722
16. máj 2011

@majka35
@lucia20 ahojte..nevidim vas 🙄

tak možem aj verejne vraj 😅 tak sorry že furt otravujem ale ak niekto nedal hlas a chcel by tak poteši-myslim že aj Kajko tam je 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/mesiac-s-daylong/hrajte-o-30-kremov-daylong-kids-v-hodnote-15-eur/

memory97
16. máj 2011

@niky13 @danulienka35 asi by sme sa velakrat nasmiali, ak by sme vedeli, co si prave myslia 🙂

@jankasramka zlatunky je. U nas to iste s fotakom akonahle nieco zbada, ze ho fotim, tocim, tak koniec srandickam a vazna tvaricka 🙂

@brulka nie je zac a presne ako si pisala, jeden den to nevedia a druhy den to hned urobia. Plavanie jej urcite pomoze i v tomto a hlavne, tam je chrbatik uvolneny a moze sa pohybovat ako chce. My chodime zas na jedno cvicenie a tam nas uci fyzioterapeutka a hovorila o tom, ze jej znamej odporucali tiez vojtovku a ona to nechcela cvicit s malym, lebo jej pri tom velmi plakal, tak to skusali masazami a pomohlo to. Sice vsetko zacal robit o niekolko mesiacov neskor, ale v roku vsetko dobehol 🙂

@alure super, tak to je skvele, ze ste si oddychli. Co sa tyka Talianska, ja by som tam sla hned, kym sa narodil Davidko, sme tam boli kazde leto. Ja mam rada tu ich atmosferu, aky su uvolneny, nezatazuju sa ako my. Vecer na uliciach najdes tancovat babicky a dedkov ako sa zabavaju, no waw a u nas take nieco nezazijes, u nas je taka ta rezervovanost vo vsetkom ☹ Sme chceli ist aj tento rok, ale samym sa nam nechce☹

@21 jaj zubky to je nekonecny pribeh... uz aby boli vsetky vonku 😉

lucia20
16. máj 2011

@akika722 ked ma nevidis, hned musis mat krajsi den. :D

@seagull2404 ja som pozerala tie linky, ale ja take mini kolieska mat nemozem. :D

ale pekne su oba. nekukala si na chicco ct 04. ten je podobny. len sa mi zda pevnejsi.

akika722
16. máj 2011

@lucia20 nooo..ja ano..antitalent 😖 kokso..luštim kto mi piše..kde začina prispevok a kde konči 😅

seagull2404
16. máj 2011

@lucia20 tiez neviem, ako si na tie male kolieska zvyknem ☹ nepozerala, ale pozriem, aj tak si chcem ist popozerat do obchodov, lebo takto z obrazka to tazko, len sa nudim, tak pozeram

memory97
16. máj 2011

@akika722 moja netusim, nezakazala si si nieco? Skus napisat adminom, ti by ti mali vediet poradit.

@seagull2404 pekne su, ja som na tej stranek pozerala na caddy, stale mi vrta v hlave, ale teraz musim riesit autosedacku.

lucia20
16. máj 2011

@seagull2404 treba okukat... a aj omakat. :D my sme mali pri dievcatach takyto.... https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/wps3/gol...

lucia20
16. máj 2011

@memory97 my sme uz sedacku vymenili.... chvalabohu. a dokupili mensi kocik do auta. :D takze hadam bude chvilu klud. :D

@akika722 joj moja, neporadim, ja som dnes hodinu maturovala kde sa na notebooku zapina wifi. :D

akika722
16. máj 2011

@memory97 pisala som nevedia lebo oni to vidia čo ja nevidim ☹
@lucia20 😀 ☹

seagull2404
16. máj 2011

@lucia20 veru, oskusat poskladat, dvihnut, ci je fakt lahky a trosku s nim pochodit a uz vidim mm ako mi bude kecat do farieb 🙂
@memory97 nooooo, ten ma preklapaciu rucku 😎 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre