♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

groka
31. máj 2010

nanula presne to co pises,som mala aj ja,dokonca este aj mam,no mna z toho aj seklo,tiez mi taha nohu,ale to moze byt aj z vahy,ci nadvahy,alebo dieta nam tlaci na nerv ako som sa dozvedela,mne pomohla horuca vana,nie horuca ze sa parilo z nej,ale bola teplejsia,no ty to neskusaj ked si otvorena ani nahodou,treba len teplo na to miesto

lucia20
31. máj 2010

@groka ja som pri lucke vyskusala masaze, kremy, masticky, vodu nic mi to nepomohlo a pri tejto mi nepomaha tiez nic. si pripadam ako stara baba, lebo neviem prejst ani kusok bez toho aby sa to neozvalo. pri sedeni, lezani, stani. strasne ma zacne palit stehno na pravej strane. krize, a navyse mne teraz pri tejto tehu strasne trpnu nohy. aj ked len sedim. 😖 ostava vydrzat.

kvietok121
1. jún 2010

dobre ranko prajem vsetkym znova pekny den, aj ked prsi, ale treba si MDD uzit so svojimi ratolestami aj v nasich bruskach, tak sa drzkajte

@mirkapal: dakujem uz som to pochopila, dolezity je pre mna datum 16. kedy sa mi zacina novy mesiac

memory97
1. jún 2010

dobre ranko🙂 dufam, ze dazdnik nam dnes dopraje aj trosicku slniecka 😉

21
1. jún 2010

Dobré upršané ráno!

kacena4
1. jún 2010

dobre ranko babenky,
nanula1108: ak som spravne citala, mas problemy s krizami - seknutie, ja som pri tomto tehu bola seknuta uz tusim zo 10x - chodim pravidelne kazdy mesiac na masage, super sa to uvolni, a ak to nepomoze tak idem bud ortopedovy, ktory ma napravi, alebo chiropraktikovi, ktory ma tak superne napravil pred 3 tyzdnami, mala som vyskocene tusim 4 platnicky a ohnuta bola do pravehu uhlu, co som sa v krizoch ani nevystrela
odporucam vyskusat to vsetkym, ktore mate problem skor ako pojdete rodit, pri prvom som tiez mala tieto problemy a pri porode ma tak seklo, ze ma nechceli pustit z nemocnice az na 7 den aj to pod hrozbou reversu, a o 2 tyzdne som aj tak musela ist na napravanie k ortopedovi, pretoze som ani nedokazala stat, sediet a uz vobec drzat babo v rukach - to je najvacsie utrpenie, porodis babo a nedokazes ho udrzat na rukach

odporucam dat sa do poriadku este pred porodom a netrapit sa bolestami, potom to citi aj babo, v tychto tyzdnoch uz pocituje aj bolest, tak preco ho trapit svojimi bolestami...
drzim palce vsetkym, ktore maju problemy s chrbtom 😝

lenadka
1. jún 2010

@21, kedze mame termin priblizne rovnako, naozaj sa moze stat ze sa stretneme, ale ja pojdem do Bojnic 😉 a este ak obe mame v brusku Terezky, bola by to prča 😀

lenadka
1. jún 2010

kacenka, ja mam poukazku na 10 masazi v kupeloch a neviem si s tym poradit, ako tehulu ma nemozu masirovat v lahu...no neviem si predstavit ze si tu masaz vychutnam v sede 😝 ako ju robia tebe??? sice dalo by sa este naboku lezat...

enny17
1. jún 2010

@lucia20 no tak tak 🙂 takto mi to vyšlo 🙂

mirkapal
1. jún 2010

Ahojte! Pekny MDD prajem 😀

@lenadka, su aj specialne masaze pre tehotne, odporucam vyskusat, aj ked nie su ziadne problemy, len napr. na relaxaciu. Ja som lezala tak na poloboku/polobruchu, ako sa mi dalo alebo som sedela. A bolo to super. Su jemnejsie ako klasicke masaze a nemozu sa stlacat urcite body na tele. Popytaj sa v tych kupeloch, nie vsade tieto masaze robia. 😉

memory97
1. jún 2010

@mirkapal aj tebe krasne MDD🙂))

21
1. jún 2010

@lenadka , ja si este pockam na tu Handlovu, ze co a ako a potom uvidim, ale v pripade nudze som pripravena aj na Bojnice.

21
1. jún 2010

Vsetkym babatkam v brusku nadherny den deti!!!

kvietok121
1. jún 2010

babz prosim vas ked ste pisali ze babo pocituje bolest, myslite ze moze citit aj moju trvalu s ekzemami???? dufam ze nie

kvietok121
1. jún 2010

musim bezat mohla som tu byt len sekundicku papa

captainka
1. jún 2010

mirkapal - kolko si dala za taku tehot masaz??? ja som rozmyslala ze pojdem tiez ale ked som videla tu sumicku ze 65 eur tak som si povedala ze to ma radsej moze mm pomasirkovat...a mozem si kupit nieco na seba 😝

mirkapal
1. jún 2010

@captainka, ja som na nej ale bola v Brne, do IP ti poslem link s cennikom, dufam, ze najdem 😉

nibiru
1. jún 2010

ahojte nooo tak dnes som bola na ultrazvuku a to nase male sa nam nie a nie ukazat ☹ na dalsi ideme az v porodnici tusim v 36tt normalne uz ratam stym ze to bude asi prekvapko 😀 hlavne ze je setko v poriadku a uz sme sa aj otocili hlavickou dolu s coho mam radost kedze celu dobu bolo kp xixixixi ani neviem kedyx sa otocilo 🙂

mirkapal
1. jún 2010

@captainka, mas spravu. Ja som ale platila ovela, ovela menej, za polhodinovu okolo 350 Kc, takze je to rozdiel. Ale kto vie, co vsetko zase robia na tej za 65 EUR... 😀

captainka
1. jún 2010

nibi - tak to bude prekvapco...ked ste uz tolko cakali tak to tie 2 mesiace pockajte...aj kamaratke sa dnes narodil syncek a do porodu nevedela co cakaju 🙂

captainka
1. jún 2010

mirkapal - no ktovie...bola to hodinova masaz...aspon tak bolo napisane...ale podla mna doooost drahe 😒

mirkapal
1. jún 2010

@nibiru, hlavne, ze je male v poriadku. Zatajuje sa 🙂

mirkapal
1. jún 2010

@captainka - tak za 65 EUR by som tiez radsej poprosila manzela 😉

captainka
1. jún 2010

xixi to hej 😝

nibiru
1. jún 2010

no ved ano ja som stastna ze je v poriadku tiez by sme chceli chlapceka ale je to jedno 🙂 kocky ja mam masaze povinne ale od priatela a zatial mi stacia ...65€ je naozaj dost ☹

captainka
1. jún 2010

no len aby ste neboli prekvapeni ked to bude kocka...treba si aj nato davat pozor... 😀 😀 😀 xixi

barinkova
1. jún 2010

ahojte tak dalsi den skoro za nami

barinkova
1. jún 2010

kocky chcem sa spytat zby ste mi poradili,aka je lepsia balonikova ci piestova odsavacka,ja som v nemocnici mala piestovu balonikovu nie ,som mala problem zo zapadnutymi bradavkami takze som kojila cca 4 dni,lebo mala si mi zvykla na tie klobuciky a bolo po kojeni,viac uz bez nich nechcela

captainka
1. jún 2010

len skoro, ved este je len nieco po jednej 😎

barinkova
1. jún 2010

rozmyslam nad avent odsavackou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre