♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

gabusssa
4. jún 2010

@carmenn323 Ale páči sa mi ako by si to pre neho chcela urobiť, ale zase na druhej strane sa Ti to meno až tak nepáči...Ja Ti poviem, že ja by som to pre neho spravila, ale len keby si to naozaj zaslúžil 🙂...ale je to úplne Tvoja vec....A myslím, že Pavol je dnes veľmi originálne meno, lebo ich nie je tak veľa...A dá sa úžasne volať..ja ho tak už aj volám...Palinko, Paluško, Palušo...a aj Paľko je pekné.... Uvidíš ešte máš dva mesiace buď na premýšľanie alebo na presvedčenie Tvojho muža Paľka 🙂))

carmenn323
4. jún 2010

mne na 3D taka slza tiekla po lici aj od sklamania ale aj od stastia lebo to bol krasny zazitok a konecne sme vedeli pohlavie a malicky pery po mne 😵

gabusssa
4. jún 2010

@carmenn323 Keď už budú bolesti tak ani strach mať nebudeš 🙂)) Neboj ja mám nízky prah bolesti ale dá sa to prežiť...No možno budem o dva a pol mesiaca inak hovoriť 🙂)

lucia20
4. jún 2010

@gabusssa no tak to by bola jaka pecka. uctovnicka firma s jalickami. :D

no tak ty mas zase doma samych chlapov. moj muz zase same baby. :D

@barinkova s tym porodom by som tomu neverila. lebo ja som mala baby po roku a stvrt a myslela som ze ten druhy porod neprezijem. a to som si myslela ze mala len tak vypadne.

gabusssa
4. jún 2010

@carmenn323 Budeš veľmi rada, že máš chlapčeka...oni sú k maminkám lepší...Ty vlastne budeš mať prvé však?

lucia20
4. jún 2010

@gabusssa ja mam dve baby a u nas plati, źe baby drzia spolu. oni su take maminkine..... na mna nedaju dopustit.

gabusssa
4. jún 2010

@lucia20 No mali by sme to potom pekne popáriť 🙂) aj keď moji chlapci sú už veľkí...-D Okrem toho v brušku...🙂

gabusssa
4. jún 2010

@lucia20 Lebo sú ešte malinké....A nehovorím že všetky dievčatá sú také...A asi záleží aj od toho ako ich mamina naučí....Len ja som to myslela tak, že baby sa už v 12-tich nepotrebujú tak líškať, aspoň čo vidím u kamošiek....Dievčatá rýchlejšie dospievajú....a chlapci sú večné deti...A tak hrozne nesamostatní....Ale to je asi tiež chyba maminiek

lucia20
4. jún 2010

@gabusssa no ale to by sa este dalo. lebo mateja by sme supli lucii, tam bude 5 rocny rozdiel, toho druheho neviem a tretieho nechame tatianke. :D bude o par dni starsi. :D

lucia20
4. jún 2010

@gabusssa jezis o tej samostatnosti ani nehovor.... to bol des odtrhnut svokru od syna. boze ta mu furt do niecoho pindala.

memory97
4. jún 2010

@kvietok121 my si to budeme viac uzivat🙂 akurat som dnes citala clanok v maminke, ci mladsi vek, alebo starsi a vysledok bol ten, ze v neskorskom veku si to viac mamicky vychutnavaju a uzivaju 😀

@lucia20 ja viem, ja by som si ich nenechala trhat pokial sa daju zachranit 😉

@gabusssa presne o tomto dnes pisali v novej maminke 😉 Talianky sme aj tak netromfli, tie rodia prve deti az po 40-tke 😀
dobru stranku na kociky neviem, zavisi od toho, co chces, tu su rozne verzie kocikov na pozretie: http://www.groupfashion.cz/ a ak ta zaujimaju ceny tak tu: http://www.pricemania.sk/katalog/kociky-a-prisl...


gabusssa
4. jún 2010

@lucia20 No tretí má tiež 12 😀DD...sa smejem ...nuž rozdiel by bol 7 a 8 rokov, ale možno sú šikovnejšie ako títo moji junáci...aj s mojim drahým manželom na čele...Ešte aj keď sa sprchujú musím im asistovať a hľadať pyžamá....a keď sme na dovolenke katastrofa. Ani jeden nevie čo kde má....Vlastne vie, elektroniku si strážia všetci traja....🙂)

gabusssa
4. jún 2010

@memory97 A o čom presne písali? O starších maminách?

kvietok121
4. jún 2010

@memory97: tak to mas pravdu budeme si to smanzelom uzivat a to poriadne

kvietok121
4. jún 2010

@memory97: ale necitm sa zatial staro

memory97
4. jún 2010

no vy ste teda stihli popisat toho vela, nestiham citat😀

@lucia20 z toho, ze sa na teba zlietli si nerob nic, kazda z nas ma ine naroky a je svojim sposobom puntickar,preto kazdej vyhovuje nieco ine 😝

@gabusssa tak to ste dobre vymysleli, aspon mozes popri tom vsetkom pracovat, manzel zoberie babo na prechadzku a ty si uzijes chvilku pre seba🙂

@lucia20 nenechaj sa odradit, ake sa vam paci meno, tak take date a ostatni uz s tym neurobia nic 😉

memory97
4. jún 2010

@gabusssa pisali o maminke,ktora mala 1 dieta v 20tke bez problemov, akrurat, ze si to nevychutnala a uz nechcela velmi druhe, mala stale pocit, ze sa tomu dietatku dost nevenovala. S dalsim manzelom mala druhe v 34ke a to ju musela dcera a manzel presviedcat, ale ze si to viac vychutnava, akurat, ze uz sa v tom veku pritrafili i problemy. Ale toto druhe tehotenstvo si uzivala viac a nebola z toho taka nervozna🙂 To asi tak v skratke🙂

gabusssa
4. jún 2010

@memory97 Ale skôr sa bojím toho, že si moj mangel bude myslieť, že je na dovolenke...a bude vegetiť....Tak sa budem snažiť, robiť na dve tri hodky aj mimo...Aby musel aspoň niečo 🙂

lucia20
4. jún 2010

@memory97 myslim, ze s tym vekom je to individualne to sa neda skatulkovat, lebo niektore mlade maminy si to absolutne neuvedomuju,ze su mamy, niektroe si to vychutnavaju.... takze tak. my chceme tiez este jedneho poskrabka tak za 3-4 roky.

@memory97 meno dame podla seba. ani s katarinou nesuhlasili a teraz sa im paci.

carmenn323
4. jún 2010

ale ste toho popisali nez som sa osprsila a umyla vlasy 🙂 ano ja cakam prve mimi a tak strasne sa tesim aj ked to prislo necakane ja som nechcela stale ze mame este cas ale taka som teraz stastna 😵

memory97
4. jún 2010

@kvietok121 no vies, ze budete, aj my budeme🙂 ja sa tiez necitim staro prave naopak, mat takyto rozum v 15-tke😀

lucia20
4. jún 2010

no babulky, ja asi pomaly pojdem, lebo dnes so mnou absolutne nespolupracuje net. 😖 🙄 tak dobru nocku.

memory97
4. jún 2010

@gabusssa musis sa tvarit, ze mas hroozzzne vela prace, treba rozhadzat papiere okolo seba, aby to tvorilo dojem, ze tak skoro este nekoncis 😉

gabusssa
4. jún 2010

@memory97 Ja nemozem povedat že som si toto tehotenstvo vychutnávala....Práveže prvé bol ten najúžasnejší čas čo existoval...Moj prvy muz bol vtedy uzasny ku mne...Cele hodiny ma hladkal a skrabkal ako sme kukavali telku...Zle mi bolo omnoho viac ako teraz, ale bola som velmi stastna...Aj keď sa malý narodil, materskú som si neskutočne vychutnala, nemusela som nič robiť, len som bola s Maťkom...Len potom sme Maťka obaja aj s jeho otcom tak milovali, že sme sa zabudli akosik ľúbiť my dvaja....Aj toto tehotenstvo som šťastná nemôžem povedať, že nie, ale je to iné...Mám omnoho viac práce a nebudem môcť dva roky sa venovať len malému a to ma trošku zarmucuje...

gabusssa
4. jún 2010

@lucia20 Aj tebe dobrú nôcku 🙂

memory97
4. jún 2010

@lucia20 jasne s tym suhlasim, ono to zavisi od toho ako je zena na to pripravena. Toto bol len pribeh jednej zeny🙂 dobru nocku

gabusssa
4. jún 2010

@memory97 Nepomáha ani to...,🙂) Aj teraz tak mám papiere ale tej práce mám naozaj veľa a niekedy má aj dva tri dni voľno ale ani ho netrtne že tam je dva dni riad...Len tam pridáva.... Títo chlapi...A bojím sa že ked budem doma a maly bude plačkať tak aj tak to nechá na mňa.. Bude hrať hluchého slepého 😀

memory97
4. jún 2010

@gabusssa ako som pisala, to bol iba pribeh jednej mamicky🙂 kazda zena si to vychutnava inac🙂 ja chcem za tri roky stihnut este druhe dieta a ist do prace, tak dufam, ze sa to bude dat...

memory97
4. jún 2010

@gabusssa chlapom musis urobit rozvrh, co ma kto urobit, aby si si usetrila troska casu aj pre seba 😉 na riad je dobra umyvacka, to zvladnu aj chalani 😉

carmenn323
4. jún 2010

Idem spat tak prajem zajtra krasnu slnecnu sobotu 😵 DOBRU NOCKU

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre