♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mata1001
20. jan 2010

ahojte krasky no mam o poobedie postarane.kolko ste popisali....

pojdem si kupit ten olej co sme tu vcera popisali.a vidim ze rec je o vahe.tak ja som schudla najprv 2 kg a dneska som sa vazila a pribrala som kilo.takze tak...

bihan
20. jan 2010

Witchka, s malou som bola v nejakom druhom, začiatkom tretieho mesiaca na masáži a napr. teraz si to už neviem predstaviť, lebo na bruchu sa mi nedá ležať, na chrbte toho veľa nenamasírujú.. a navyše sú na tele body, ktorých masážou (a tlakom) sa dajú vyvolať kontrakcie.. takže ja by som radšej vliezla na pol hodiny do jacuzzi než na masáž 😒 No a saunu max na pár minút... tehotenstvo nie je choroba, ale...

witchka
20. jan 2010

no veď jasné, ja rozmýšlam že aj jacuzzi vypustím, nechcem chytiť mykózu a ťahať sa s ňou do pôrodu, skôr nejakú infrasaunu na chvíľočku a možno masážku nejakú jemnú. ja ešte na bruchu uspím, na masáže chcem chodiť aj potom, lebo sa robia aj tehotenske a to buď noh, alebo chrbta, ale buď pri tom lezis - brucho, bok alebo sedis, podla bruska a pohodlia, tam by som sa neobavala, lebo je to studio co vie co robi ale tuto neviem...rozmslam len jaku taku olejovo bylinkovu harmony a tak...skor len take "obchytkavanie" 😀 😀 😀

nikitka231
20. jan 2010

jajka,ja som bola uplne v pohode ziadne spinenie ani silnejsi vytok,ziadne bolesti ani nic ale stale som este v strese az kym teraz nepojdem na sono a vsekto bude ok ,zena musi prezit tolko strachu, stresu a namahy kym sa dostane do 9 mesiaca...ale oplati sa to 😎za to krasne mimi co potom kuka na vas 😵

je teraz niekto momentalne v Nemecku ?ja som v Nemeckuu a chystam sa tu aj porodit...najdem tu niekoho ?

jajka28
20. jan 2010

no ešte sa spýtam som ja zvedavec - chystáte sa niektorá na ples???

ok moja kuchyňa je teraz pohroma pekný deň prajem a ja šup upratať čosi, lebo večer je mi 😝

lenadka
20. jan 2010

nikitka, drzat ho v naruci 😵 uz aby to bolo 😵

rosienka
autor
20. jan 2010

jej tiri, drz sa, dufam, ze uz je vsetko v poriadku, hlavne ZIADEN strach a stres, urcite to dobre dopadne, tomu musim verit, jasne? 😉 som si pozrela aj to druhe video, co si dala predtym link kvôli ockovaniam, co sa tyka tej novej germanskej mediciny. je to fakt zaujimave a v tom to cele spociva, ze ziadna panika a strach. tak sa ukludni, babeno je urcite OK 😉

jajka, nikitka- ahojte, vy ste tu tusim nove 🙂 ja som tiez cakala spociatku dvojky, neviem, ci ste citali a v 9tt mi to jeden drobcek vzdal, ale stale je dnu a nic sa s tym ani robit nebude, telo sa s nim vysporiada a vstrebe ho. zisliti mi to az zaciatkom 12tt. zatial zo mna nikdy nic nevyslo a asi az po pôrode vyjde...neviem

mamisqva
20. jan 2010

Ahojky,teda to dočitat je fuska.Ja som večer hotova už okolo osmej spat idem zarovno sliepkami.Gratulujek k dobrym spravam.
Tiriel neboj to bude dobre ja som bola v nem v5-tt tiež krvacanie ležala som 6-dni a odniesla si domou hematom ale babo bolo ok na kontrolu idem až25.1.tak som stale v strese ale dufam,ze to bude ok.
Jajka gratulujem k dvojičkam mamae povnako kontrole už sa neviem dočkat pondelka

halintoa
20. jan 2010

Ahoj kočky,
som sa normálne zapotila pri dočitovaní 🙂 .
Tiriel: drž sa a hlavne nič ťažké nedvíhaj! Ja keď som v prvom tehu začala krvácať, tiež mi to trochu ustalo, no potom som sa zohla, zodvihla čivavu (mala vtedy 3 kilá 😅 ) a v podbrušku taká bolesť, že som skoro umrela. Krvácanie sa rozbehlo a druhý deň už mimi nežilo ☹ . Takže veľmi opatrne... Určite to dobre dopadne, musíš tomu veriť a šetriť sa.

lulusha
20. jan 2010

Tiriel, hlavu hore, ja som si tiez odlezala tyzden, nuda bola jak des, ale preslo to. Tebe to tiez prejde, neboj sa!!!!!

rubinka
20. jan 2010

Halintoa strašný príbeh, až ma mrazí ☹

zuzannas
20. jan 2010

Witchka ja som bola v minulom tehu asi v 7.mes. tiez na takomto welness pobyte v Trenc.tepliciach, bolo tam super, sice sama geriatria 😀 , ale super..masaze som si nedavala, to treba opatrne, max. specialne tehotenske, alebo len ked sedis - chrbat a siju, ostatne ako jacuzzi, vyrivky, bazen som si vychutnavala,a nic som nechytila...ale ja som nikdy na to nemala predispozicie chytit daku mykozu na kupku...

zuzannas
20. jan 2010

Ale saunu by tiez nemali tehotne, koli teplotnym rozdielom a tym padom zavratiam, je to nebezpecne..som sa o to dost zaujimala, lebo som zvykla chodit velmi casto do sauny..

lucy1990
20. jan 2010

Ahojte pisatelky 😀 uz som vas docitala, ale dalo mi to riadnu namahu..ja sa radim do prvorodiciek s velkym vecernym bruskom 😀 a zapchu mavam len obcas...ja mam trosku strach o malicke, lebo nejako sa stratili nevolnosti, citim sa fajn...je mozne, ze to len tak ustupilo? A je mozne, aby zena potratila bez krvacania? 😒

rubinka
20. jan 2010

Lucy šak raz tie nevolnosti zmiznúť musia, nič sa neboj.

lucy1990
20. jan 2010

Rubinka, bojim sa trochu, lebo ja sa velmi nesetrim, beham cely den, obcas aj nieco tazke nesiem, aj sex mavame velmi casto, niekedy aj 2x za den...stale ked idem na wc tak len sledujem, ze ci nahodou ☹ ale ked ja som typ, ze mne musi byt velmi zle, aby ma to zlozilo...co je najhorsie, uz nemam taky pocit hladu, vlastne skor vecer...

lucy1990
20. jan 2010

Budem musiet vydrzat do 26.1. nejako...teda dufam, ze nebudem nutena ist skor 😔

rubinka
20. jan 2010

Tak to si dobrá ked máte sex aj 2 denne 😅 nič sa neboj ono jeden deň môže byť tak iný zase onak. A ako dlho ti je takto? Či len dnes?

lucy1990
20. jan 2010

Dnes rano som vstala ako nic...ani napit som sa nepotrebovala, ani najest...a obedovala som az po 3 hodinach a to som sa v tom len trochu porypala, proste este vcera by som uz davno vracala a odpadavala...preto som taka vylakana, lebo to neprislo postupne, ale zrazu...este vcera pred zaspatim som do seba musela nacpat polku sucheho rozka, lebo mi bolo zle od hladu 😒 proste neviem, co si mam o tom mysliet...radsej by som bola, keby mi bolo aspon troska zle, nech viem, ze je to ok.. 😖

lenadka
20. jan 2010

lucy neboj aj mne ostalo dobre zrazu zo dna na den mam pocit od 10tt uz boli nevolnosti tatam a babo je v poriadku, ved ho vcera merali 😉 a pri prvom som normalne chodila do prace, dvihala tazke veci, behala, a nebolo mi nic atehotenstvo bolo bezproblemove, tak preco by nemohlo byt aj to tvoje? 😉

lucy1990
20. jan 2010

Dufam, ze mas pravdu 😉

groka
20. jan 2010

ahojte

na obed som zacala spinit,mozno uz rano nieco bolo,ne obed viac a teraz este viac a uz je to ruzove,neviem co to je,mozno je to ten zapa citim ze sa to zhorsilo,svrbi ma mierne suska uz,takze si idem nabalit aj nejake veci pre istotu a nabehnem do nemocnice 😢

zuzannas
20. jan 2010

Groka, drzim palceky, aby bolo vsetko okej!!!

lucy1990
20. jan 2010

Boze baby, dnes je nejaky nestastny den ☹ groka, chod radsej...a drzkam palce!

zuzannas
20. jan 2010

potom daj urcite vediet...

ja som sa prave vratila od zubara, vrtal mi dva zubaky, ani injekciu nebolo potrebne dat, ale on je sukromny dr. a ma take speci vrtaky (sak som si aj zaplatila 🙄 ) ze ma absolutne nic nebolelo 😵

lucy1990
20. jan 2010

Zuzi, ty si uz rozmyslala, kam by si isla do porodnice tu v BA?

zuzannas
20. jan 2010

Ja pojdem asi na Kramare, som tam rodila aj prve a bola som tam spokojna..bola som tam na nadstandarde a bolo tam super 🤐 a ty? kde uvazujes Lucy?

tea333
20. jan 2010

Groka 😲 Drzim palce!! Idem Vas trosku pocitat, bola som dnes konecne na nakupe, u mamy v praci a skocili sme na obed, teraz som prisla domov, a dala som si trochu domacej suchej klobasy, co mi mama poslala od dedka 🙂

zuzannas
20. jan 2010

no chcela som dat tohto smajlika 😵

halintoa
20. jan 2010

groka: drž sa, myslíme na Teba

lucy: aj ja mávam večer veľké bruško 😵 . Nevoľnosti aj mne ustúpili, tie celodenné, tiež som včera jedla pár hodín po zobudení, síce som bola hladná ako fras, ale nevoľno mi nebolo. Tiež ma plaší že dostávam chuť na niektoré veci, čo som nemohla ani cítiť 😕 , hoci čokoláda mi vyslovene nechutí stále 😀 a stále sa mi tiež vyslovene hnusia niektoré potraviny. Kontrolu máme v rovnaký deň, tak si potom vydýchneme naraz 😉.
No a s tým kontrolovaním na WC mám to isté, aj v noci furt svietim a detailne obzerám toaleťák, ako dajaky úchyl 🙄 . Túto noc som bola 3x a to nerátam pred spaním a po zobudení 😅 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre