♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
20. jan 2010

ja mam doma karamelovu nanukovu tortu, ale vobec nemam chut tak kludne poslem 😀

lenadka
20. jan 2010

no ta by vyzerala kym by dosla 😀 😅 dnes som si kupila vanilkove capucino 😀 hadaj preco asi?

evitkamalicka
20. jan 2010

lenadka neviem 😀 😅 , ale aj ja som ho nedavno dopila 😀

witchka
20. jan 2010

pche nanuky a zmrzliny, ja to aj tak nemozem, tak si radsej ani chute nerobim 😠 😠 😠
akurat som dobalila do tych tatier, ale buduci vikend sa chystam na to co lenadka, vymenit satnik a urobit v nom poradky, na par mesiacov mam so svojimi normalnymi vecami vystarano ☹

witchka
20. jan 2010

jaj a k chutiam, ja tak rozne, ale dost ficia ryby, najma matjesy, tie by som srotovala v kuse, potom pohankova kasa s bananom alebo jablkom a skoricovym cukrom (na ranajky) - uz som ju zajedla aj tymi matjesami raz 😀 - a teraz par dni taky mix ze pomaranc, banan, kiwi, trochu citronu, medu a dzusu z cerveneho ovocia (alebo mrazene - rozmrazene) maliny a cucoriedky, to rozmixovat a vypit, mnaaaam...ja sa neskutocne tesim na teplo a cervene melony, na tom asi poficim posledne mesiace 🙂

a sex? co to je? mne chut odisla niekam, kam? akoze sniva sa hocico, ale realita...este rano alebo cez den by som zvladla, ale takto vecer len cim skor zaspat ☹ chudak manzel

lucy1990
20. jan 2010

Witchka, ja sa brutalne tesim na cervene melony 😀 aaaaach zboznujem ich 😅

jankaat.
20. jan 2010

ahojte ja som celu minulu noc nemohla spat.. otrasne sa tocila hlava bolelo podbrusko a dnes poobede zas 😔

bihan
20. jan 2010

Tak sex mi radšej ani nespomínajte, po poslednom som začala slabo krvácať, takže som nadržaná snáď viac ako po pôrode ale strach nepustí 🙄

Ja mám chuť na také klasické veci, ktoré nemôžem mať ako bryndzové pirohy, makové šúlance, kyslá kapusta 🙂 a akurát tlačím do hlavy Solero.

Normálne jeany ešte nosím, ale s opaskom a gumičkou 😅 zips ešte zapnem, gombík nie.

halintoa
20. jan 2010

witchka: ako sa robí pohánková kaša? ja som mala predvčerom vločkovú a dnes ryžovú, ale pohánka má dosť charakteristickú chuť 😒 .
S tým sexíkom večer je to naozaj bieda, najlepšie doobeda, alebo poobede, lebo večer chcem tiež len spať, len mm si nemôže ku nám domov zpráce odskočiť na sexík, tak sa občas premôžem v noci, ale inak chúďa moje abstinuje ☹ .

Tea: Ty si fakt myslíš, že budeš mať sexík o svadobnej noci? 😀 Podľa mňa je to už takmer mýtus, my sme boli radi, keď sme si o pol piatej ráno ľahli, nie aby sme sa pokúšali byť prítulní. Holt, roky spolužitia robia svoje, ale vždy to aspoň stojí za to 😵 .

halintoa
20. jan 2010

bihan: čo je to Solero? 😕

lucy1990
20. jan 2010

Inak s tou svadobnou nocou je to skutocne pravda 🙂 nepoznam nikoho z blizkeho okolia, kto ju mal...ked tak len nasilu 😖 aby bola...

lucy1990
20. jan 2010

Halintoa to je ovocny nanuk, velmi dobry, vnutri jogurtovy, takmer bez tuku 😉

bihan
20. jan 2010

my sme mali sex v svadobnú noc 🙂

Napadlo mi, či sa ten nanuk nevolá inak na Slovensku, ale ak Lucy pozná, tak asi nie.. je to ono 😵

mib
20. jan 2010

my sme prave dotlacili palacinky. vcera mi mamina narobila chute, tak som ich dnes spravila na veceru. 😝

sexik si my nechavame na neskor. doki povedala ziaden sex do konca prveho trimestra a keby som sa tam objavila s nejakym krvacanim alebo spinenim po sexe, prepadla by som sa od hanby pod zem. tolko sme sa snazili o babo a teraz nevieme vydrzat par tyzdnov. ... ale celkom pravidelne sa k sebe aspon tulime. 😅

bihan, ja mam podobne chute. a hlavne na tie kysle typy jedal. teraz by som stale chodila do slovenskej koliby. minule som si dokonca kupila domov calamadu, ktoru z casu na cas tlacim len tak samotnu. ale nie je to ono. 😀

bihan
20. jan 2010

Mib, u mňa je problém v tom, že nič zo spomínaných surovín tu nezoženiem 😀

zuzana76
20. jan 2010

ahojte

bihan ty sa vyznas v nakupovani cez e-bay, ja som to tam pozerala, ale neviems a vysomarit, nevies mi najst nejako blizsie tie vecicky pre miminko, dakujem

inak ja uz nemozem spat ani na bruchu a ani an chrbte, normalne sa mi uz zle dycha, ked lezim na chrbte, ale ved babatko je este malinke, tak nemoze tlacit na tu tepnu.

halintoa
20. jan 2010

ja sa na bruchu bojím spať, aby som si ho netlačila 😅 . Čo sa týka kyslých jedál, tak tie mne nejdú 😖 , max. acidko, alebo iné kyslomliečne výrobky, ale taký rybací šalát a podobne, bléééé.
Baby normálne ste mi narobili chuť na cestoviny a nanuky 🙄 , to sa robí???
No, idem sa umyť, aby som nesmrdela - ako vravievam svojmu manželíkovi - a idem na maľované krížovky. Nieže by som nemala nič lepšie na práci, ale nechce sa mi robiť nič zmysluplné...

Bihan: ale zato tam máš určite niektoré potraviny, ktoré my v živote mať nebudeme, alebo sú drahé, či na SVK nepredajné 😉

zuzana76
20. jan 2010

jeeeej tak nanuky som si kupila ja vcera a zase by som si dala 😝

mib
20. jan 2010

bihan, to mi je jasne. ono je to este horsie vtedy, ked to mat nemozes. :(

lucy1990
20. jan 2010

Bihan, vies ako rada by som vymenila to teplucko za vsetky slovenske jedla? 😵

mib
20. jan 2010

ja ani nie kocky. dnes som nad tym premyslala, ako ste sa tu bavili o lete a teplucku. ja som taky zimny typ. milujem sneh, hory, jar a farebnu jesen. mam sice rada teplo, ale nie 30 stupnov, staci mi tak 25. dolezitejsie je pre mna slniecko. dnes bolo nadherne. dola som si hodinovu prechadzku nadherne zasnezenou krajinou s nasim hundom. slniecko uzasne hrialo, sneh vrzgal pod nohami. uplna romantika. 🙂

mib
20. jan 2010

lucy, ako ste dopadli na tych krvnych testoch? kedy mas mat vysledok?

nikitka231
20. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎 😠 😠 😠 😠 😉 😉 😉 😉
jaj baby tak som sa z chuti nasmiala a manzel so mnou ,ked som mu obcas zadrela tie nase chute...
ako prave robime druhu pizzu dufam, ze ostane do rana v zaludku 🙂
s jedlami to mame asi tak, ze hlavne ovocie a najskor polievky a ta zmrzka na tu sa ulakomim, ale potom skucim ze mi je zle!!! ☹

no so sexikom....napodobne....ako snazit sa snazim ale vecer som uz odpalena a cez den mi tu pobehuje certisko ked manzel odbehne z prace domov sa najest 😝 ale tak raz dva krat do tt sa da ...davame pozor..keby aspon taka unava nebola...

nohavice nosim total bedraky a dlhe tielka ...vsetky normalne rifle su uz hore v skrini 😀 mozem akurat tak snivat.....

chyba mi leto a cerstve salaty a ovocie zo stromov...ringloty a jahodyyyy jujjjj by som si dala

ladywitch26
20. jan 2010

nikitka musis spominat tie jahodyyyyy? zasa mam chute... 😀 tie by som mohla od rana do vecera pojedat. inak pri stanke som ich jedla skoro denne a teraz je to jej najoblubenejsie ovocie. asi si pamata tu chut este z bruska 😀

lucy1990
20. jan 2010

Mib, vysledok sa dozvieme vo stvrtok cize dnes vecer, alebo v piatok rano 🙂 uz som takaaa nedockava 😅 mnam mnam jahodky a celkovo letne ovocicko, to mi nerobte! 😀 teraz v zime je to o nicom...citrusom sa mam pre istotu vyhybat, lebo v detstve som bola na ne alergicka a aj na cokoladu, ale to sa neda...cooo ine sa da teraz jest? A inak pre mna zima predstavuje depresiu, teda samozrejme na horach to moze byt romantika, ale tu? Chvilku je vsade bielo, za chvilu sedo, potom brecka a najlepsie ked ta brecka zacne primrzat, ako teraz 😠 normalne sa budem zajtra bat aj z domu vyjst...

lucy1990
20. jan 2010

Prajem vsetkym maminkam s bruskami a malickym fazulkam sladke snicky nezbednicky 😵

ninkaa89
21. jan 2010

lucy1990 a kde si zohnala tie tehu rifle? cez net si objednala? ja sa ich chystam kupit, brusko rastie... 😀

tiriel
21. jan 2010

Ahojte,tak ja mam zas slabe spinenie 😔

evitkamalicka
21. jan 2010

dobre ranko,
tak ja som sa zobudila zase do mnozstva snehu, hlavne ze u nas snezit nemalo a snezi jak besne a to uz bolo vcera sucho a slnecno 😅

maculienka123
21. jan 2010

dobre ranko,my az tak snehu nemame ale snezilo v noci troska,dnes sa necitim zle,len rano ma naplo par krat,rychlo som zhltla co som videla a je mi ok,tak som rada,ze mozem den nejak vyuzit 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre