♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
30. jan 2010

lului,pani am len posledny exzemplár 😅

lucy1990
30. jan 2010

Ano deni, miruska porodila cisarskym, v 22+1 tt a malinku museli ozivovat, lebo mala obtocenu pupocnu snuru okolo krku, je to velika bojovnicka, musi sa jej este dovyvijat srdiecko a plucka, dufam, ze to zvladnu 🙂 velmi im drzime na fore palce...

lucy1990
30. jan 2010

Bihan, deticky nad 500 g a po 23 tt maju velku sancu na prezitie..ale budu musiet zostat az do terminu v inkubatore 😔

carculca
30. jan 2010

zostava drzat prsty...

bihan
30. jan 2010

Lucy, o to neide.. kamarátke sa narodili dvojčatá, myslím v 27tt, chalani mali nad pol kila, to viem určite.. jeden viac ako druhý a majú omnoho viac problémov ako donosené detičky..teraz budú mať 3r a sú na úrovni 2r detí s problémami... nie je to sranda.. 22+1 je hrozne skoro.. tam ani neide o váhu.. nevyvinutý mozog, pľúca, srdce, koža...nechcela by som to nikdy zažiť. Neide len o to, že prežiť.. ale ako prežiť. 😔

lucy1990
30. jan 2010

Ja viem, ze to budu mat tazsie...ale nezatracovala by som to...je to tak isto dieta s chutou zit...zivotaschopne...a obzvlast v pripade mirky, ktora uz si potrat prezila, tiez vo vyssom stadiu...nemoze donosit dieta a lekari nevedia preco...velmi jej prajem, nech je stastna...mala vysoko rizikove tehotenstvo, celych 22 tyzdnov prelezala...

bihan
30. jan 2010

Tu neide o zatracovanie, len o konštatovanie holých faktov z pohľadu osoby, ktorá presalen nejaké (sprostredkované) info o vysoko nedonosených deťoch má.

gijar
30. jan 2010

ahojte, pridavam sa k vam s TP 3.8., som v 14tt+3,cize v 15tt. 🙂
do pasu si ale este nedam nic nakolko mam nick aj album este z mojej svadby, na konika som sa este neregistrovala,ani album nezalozila...uvidim,kedy bude cas a chut 😉
s bihan sa pozname uz(nie osobne), zijem z manzelom takisto vo FRA (bretonsko), MM je ale slovak 🙂

gijar
30. jan 2010

bihan -mas pravdu ☹ ale ak sa len trosku da vypiplat tie deticky tak aby neskor zili plnohodnotny zivot tak to stoji za to, hlavne v pripade baby co si uz tolko zazila teda 🙂 drzim palce.

bihan
30. jan 2010

Gijar.. neverím.. tak si sa ukázala? 🙂 Neboj, možno aj to osobné stretko bude ;)

lucy1990
30. jan 2010

Ahoj gijar 😉 suhlasim s tebou...

gijar
30. jan 2010

jasne,podla toho kde zostanete bud.rok a kde my 🙂

no ano, ukazala som sa....ale fotky este budu trvat 😀

ikulka
30. jan 2010

dobrý večer ako víkendujete?
my sme sa dnes doobeda boli sánkovať s malou teda mm s nou behal ja som len rukavice menila ale potom ked sme prišli domov ma veru riadne bolesti brucha chytili až som sa zlakla som potom celé poobedie preležala. asi som dlho stála v tej zime....
lucy fuha v 22týždni to ozaj skoro, držím palce aby maličká zabojovala a neostali celoživotné následky.....

lulu4
30. jan 2010

ahojte kočky, som tu vdaka dobrej dusicke lucy1990, ktora ma sem pekne odnavigovala, lebo aj ja som augustovka, tak by som sa k vam rada pridala a obcas aj s vami pokecala a vymenila si zopar rad, postrehov a tak pod..

lucy1990
30. jan 2010

Ahooooj 😀 no vidis, zvladla si to 😉

lulu4
30. jan 2010

lucy: tak vdaka tebe jedine 😀

denisocka
30. jan 2010

lulu vitaj

mne dnes oznamila sesternica,že jej mammisž v apríli za birmovnu mamu,v maju krsnatu na 1.sv.prijímanie,v july na svadbu - no ma trafí kde zoženiem nejake veci vhodne do takej spoločnosti

zuzannas
30. jan 2010

Vitam nove augustovky, Lulu a Gijar 🙂

zuzannas
30. jan 2010

My vkendujeme fajn, s malym sme dnes stavali snehuliaka..

anxuska
30. jan 2010

no denisocka, čo tie šaty? 😀
no mňa len napadá, že moja mama sa narodila a mala váhu pod kilo, všetci hovorili, že nemá šancu(v 1956)
vyštudovala právo, porodila 4 deti ( tiež dve predčasne) a vôbec to na nej nevidno 🙂
moja sestra sa narodila v 32 týždni a boli s ňou väčšie problémy, no teraz študuje vš a všetko ok
gijar lulu vitajte 🙂

lucy1990
30. jan 2010

To mate fajn, ja som cely den doma, lebo som nejaka nachcipana....kycham ako na beziacom pase a soplim jedna radost 😖

lucy1990
30. jan 2010

Anxuska, tak to si ma potesila s tvojou maminou 🙂 dufam ze aj mirkina harmony bude taka sikulka 🙂

mata299
30. jan 2010

čau babinec...vítam nové dévušky...mám otázku- býva vám teraz častejšie zima ako predtým?ja keď idem von, trebárs len do obchodu a vrátim sa, tak sa neviem doma uhriať...aj hodinu musím ležať pod dekou, kým so mnou prestane klepať...žeby hormóny?

anxuska
30. jan 2010

lucy aj ja dúfam 🙂

lucy1990
30. jan 2010

Mata, aj ja to mam, som teraz velmi zimomriva a najlepsie je mi pod perinou 😀

tea333
30. jan 2010

Vitam Lulu a Gijar 🙂
Ja uz nebudem asi ani nakukat,lebo nestiham ucenie ☹

carculca
30. jan 2010

mne je tiez stale zima, je jedno kolko mam na sebe vrstiev, v knihe o tehu som sa docitala, ze zenam v tehotenstve byva teplejsie a myslela som si, ze som zase v niecom ina 🙂

nanula1108
30. jan 2010

ahojte kocky! tak sa pridavam. tiez mi byva ovela castejsie zima 😀D. teraz napr mam pravu ruku uplne ladovu a lavu normalnu, no neviem ci som teda celkom ok 🙂 ?!citala som tu na predch.strane, o skorsich pohyboch, my cakame druhe dieta, mame doma prvacku, a vcera vecer som lezala na chrbte, no a akoby sa mi tam nieco prevalovalo, len som bola pomylena, lebo akoze takto skoro?? tak netusim ci to bol nejaky ten vzduch v crevach 🙂 alebo som zaregistrovala mimco. co si myslite?

mata299
30. jan 2010

jeeeej lucy,aj ja som si dala taký odratávač času....strááááááásne sa mi to páči 🙂

halintoa
30. jan 2010

Ahoj kočky, tak oslava je úspešne za nami 🙂 a ja sedím, bolí ma dajako bruško, dúfam, že sa len maternica rozťahuje. Svokrovci sa tešia na vnúčťatko, bude to ich druhé a navyše po 16 rokoch 😀.

lucy: ako si písala, Mirka pred týmto tehotenstvom potratila v 19tt dvojičky 😔 , o to je jej prípad smutnejší a musíme jej všetky držať palčeky, nech maličká bojuje. Vraj okrem srdiečka a pľúcok je zdravá, tak bude hádam veľmi silná, už len kvôli rodičom. 😔

Vítam nové tehuľky 🙂

Tea: správko som z duše nenávidela, tiež ho máte ako štátnicový predmet?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre