♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

zuzana76
2. feb 2010

lucy, ja som len o 3 roky mladsia ako tvoja mama 😀

denisocka
2. feb 2010

nie nie,denisa leškova som tam iba jeden krat JA

tak čo,už sa vedia dnešne vysledky z Genetonu?

lucy1990
2. feb 2010

Zuzi, ved to je super, Patko nebude sam 😉 ja som sa tiez smiala, ze by sme mohli byt este naraz tehu, ale jej uz staci 😅

zuzana76
2. feb 2010

a ty si jedinacik? no veru mohli by ste byt naraz tehu, ved 37 este nie je az tak vela, ja budem mat tento rok 34

captainka
2. feb 2010

lucy a ty mas 18?

ja idem k telke a manzelovi tak sa na dnes lucim, zajtra som tu..papa kocky a dobru noc a snad nie caste cikacky prajem 😎

tea333
2. feb 2010

no lucy ty si to zabila 😀 ze 37, tak to bude uplne mladunka babka, ale tak aj mama mala malo rockov ked ta mala, tak drzite tradiciu 🙂
moja mama sa hambi trochu ze bude babka, lebo ma frajera mladsieho,a on jej navrhoval babo 😀

nieee geneton nevola a nevola, ale hovorila ze to moze byt aj neskoro, zjavne robi aj v noci 🙂

no denis tak teda idem 😀 😀

lucy1990
2. feb 2010

Zuzi, nie, mam 11 rocneho brata, ale predsalen, ten rozdiel je dost velky - 8 rokov 🙂 a ja mam 19 😉

lulusha
2. feb 2010

lucy, ty mladica 😉 ale to je super, ze budes mat babo taka mlada...mozes s Lenkou potom chodit na diskoteky, ked bude mat 16 😉
mne vacsina znamych tipuje dievcatko...no uvidime...este mi mail nedosiel, ale dnes sa radsej uz nekuknem pre istotu 😎

denisocka
2. feb 2010

bab poradte ešte toto . mam to zatial rezerve , ale neviem čo robiť, tie nohavky sa mi zdaju nejake leskle a trochu mam obavu,či ta tunika nebude na moje D/Ečka dobra - ked ma pod prsiami 2x38 a ja mam teraz cca 85 😖 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6882133

lucy1990
2. feb 2010

Ja som chcela mat dieta takto skoro, viem ake to bolo super, ked ma mama mala v 17/18 a boli sme si velmi blizke...ona ma velmi chapala, pretoze este mala v zivej pamati aka bola ona 🙂

zuzana76
2. feb 2010

lucy, aha, ja mam brata mladsieho o 4,5 roka a sestru mladsiu o 6,5 roka
a tvoja mamina ta mala tiez mlada, tak nejako nevycnievas a pokracujes v tradicii, moja mama rodila mna ako 23-rocna a sestru ako 29 rocna a to ja som zacala az ako 31-rocna 😀

tea333
2. feb 2010

denis mm mne to nepride ako vhodny napad na velke prsia 😕

lucy aj ja som chcela mat skoro 🙂 vidim v tom vela vyhod, je to ovela pohodlnejsie,prv prerusim studium,potom mi daju individualny studijny plan, potom pekne dostudujem, do skoly chodim tak 3x do tyzdna na 2 hodinky 🙂
nastastie nie sme odkazani na moj prijem-neprijem, lebo momentalne len brigadujem, sem tam nieco porobim 🙂
tak sa tesim ze sa nebudem hnat do prace 🙂

denisocka
2. feb 2010

mna zas odrádza okruhly výstrih,mam rada do V

lucy1990
2. feb 2010

Denisocka, ja ti moc neporadim, mne sa to nepaci 😒

denisocka
2. feb 2010

baby,ja mam hrozne velke brucho , už aj moja teta vravela , čo ma 4. deti že som tlusta 😅 . a to som pribrala len z 54 na 55,5 , ale to brucho mam teraz jak v 5.mesiaci. sedím a normálne cicky na nom 😀

denisocka
2. feb 2010

lucy,ja som to chcela do kostola 😀 ked budem musieť na nauky na tu birmovnu,či krstnu či čo

lucy1990
2. feb 2010

Aj ja mam vecer velke brusko 😕 a to som prvorodicka...normalne to uz musim odfotit 😝

lucy1990
2. feb 2010

Ja som strasne zvedava, co caka tea a lulusha 😵

tea333
2. feb 2010

lucy a ozaj ako to dopadlo s tym dolezitym fotenim?

lulusha
2. feb 2010

baby, ja sa asi pre istotu odpojim, lebo furt chodim na ten gmail a sledujem, aj ked by som este nemala 😀 takze zajtra si precitam, co ma tea 🙂
dobruuuu!!!

tea333
2. feb 2010

lucy juj no kazdu chvilu cakam ze zavola,alebo napise, no do zajtra to nejako vydrzim 🙂

lucy1990
2. feb 2010

Deni, ja viem, citala som 😉 tea, buduci tyzden fotim, dnes som bola v solarku, v piatok este na nechty a dufam, ze ked sa den pred tym vecer nenajem, tak rano bude brusko ploche 🙂 bude to potom v jednom znamom casaku, tak ked to bude aktualne, tak poviem 😉

lucy1990
2. feb 2010

Tea, ale slub, ze ked sa to dozvies este dnes, tak das vediet 😉 ja tu budem! 😀

tea333
2. feb 2010

lucy solarko nie je dobre, za to mas maly cierny bod 🙂
no snad sa tam to brusko neukaze 🙂
a slubujem ze napisem,aj keby z postele z mobilu!

tea333
2. feb 2010

ale statistika hra proti mne, uz je tu vela pipiniek, tak mozno predsalen to bude pipik 😀

lucy1990
2. feb 2010

Ja som sa pytala dokiho a on ze ked tam nebudem viac ako 10 min. tak pohoda...ved v lete ked bude horucava, tak nebudem doma v klime 😖 tesim sa a cakam co napises 😉

lucy1990
2. feb 2010

Statistika nie je dolezita 😉 ja som si to tiez hovorila...

denisocka
2. feb 2010

štatistika? vy si poberiete baby a mne už žiadna neostane 😔

lucy1990
2. feb 2010

Zatial su 3 baby a jeden chlapec?

denisocka
2. feb 2010

nejak tak,idem baby spať .... ja som mala v noci sen,že na 3D som mala cikuklu,takže som pripravena na chlapca zas,lebo aj pri šimonovi som mala sny s babami a bol chaloš

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre