♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucy1990
17. feb 2010

Marija, poslednu MS som mala 2.10.09, ale podla terminu porodu som otehotnela az niekedy 15.11.09, cize sa mi asi o mesiac posunula ovulka...lebo medzi tym som uz nemala MS...neviem ci je to zrozumitelne 😅

lucy1990
17. feb 2010

Zuzi si si zmenila foto 🙂 kocka 😀

marija
17. feb 2010

lucy ahaaaa, uz asi rozumiem, a bezne si mala ake dlhe cykly? ja som tiez otehotnela asi 15.11 a termin mam 6.8 ale ja som mala normalny cyklus, teda normalny,skor kratky :D ale ani toto som este nepocula 😀

lenadka
17. feb 2010

caute, prave som si objednala tuto deku 🙂 https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

marija
17. feb 2010

lenadka pekna ;) a takuto zelenucku?

lucy1990
17. feb 2010

Marija, ja som brala od 15tich antikoncepciu a ked som v januari 09 vysadila, tak mi nevedela nabehnut spravne...proste raz dlhy aj 40 dnovy cyklus a potom aj tak ze tyzdnovy cyklus, ze som pomaly kazdy tyzden mala ms...no a potom ku koncu skor take 35 dnove cykly...ale ja som vlastne aj nasadila antikoncepciu kvoli tomu, ze som mala nepravidelne...takze po vysadeni sa mi to vratilo...

marija
17. feb 2010

jaaaj, som blba 😀 ja som myslela, ze to predava niekto vo velkom a ze si mozes vybrat farbu 😀

marija
17. feb 2010

lucy hej to byva, ale nieje podstatne koko dnovy cyklus, hlavne, ze sa to podarilo no nie? 😉

denisocka
17. feb 2010

dala s om šaty z MMB do albumu,tie čo som si davala poradiť od vas.musela som nafuknuť brucho aby vyzerali ako tehu

lucy1990
17. feb 2010

Presne tak 🙂 ja som si zasa dnes objednala toto: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7247936

marija
17. feb 2010

denisocka pekne ;) ja musim tiez pridat nejaku fotku 😀 na ktorej som ja 😝

marija
17. feb 2010

Lucy ten je kraaaaaaaaaasny!!! Len nieje moc teply na leto? ale tak aj v lete byvaju chladne dni no nie?

jajka28
17. feb 2010

babenky ahoj

ja som s toho už jeleň...

ja som bola na krv prvý krát až tento pondelok 15.2. /brala do 1 skumavky/ a vyzerá to že ďalší odber nebude už....može to byť že neberu krv na zist. tých vývoj. chýb?v ktorom tt ste to boli?????

už sa mi to nepáči...všade sa píše ako su tehulky s dvojkami pozorované, ja som mala len sono v 7 tt a v 12 tt ateraz na sono až 15.3. no nekonečnoooooooooo, ale už to riešim, objednala som sa do TN a zaplatím si to-ved neboli by ste zvedavé čo sa deje ešte ked su aj 2-drobci????????????

denisocka
17. feb 2010

lenadka,ja som ju tiež dnes objednala, za 10€ 😀 a taku farbu aku som chcela-bežovo /bananovu

lucy1990
17. feb 2010

Ja som to planovala teraz na jar, a na letne vecery(milujem nocne letne prechadzky), lebo vsetky bundicky mam napasovane a take kratke do pasu, takze mne sa to celkom zide...som si ho objednala v tej farbe biela kava, tak ked pride, tak sa odfotim 🙂

zuzannas
17. feb 2010

Lucy: diky! 🙂

denisocka
17. feb 2010

leni,ja tuto,čo je v teme ,ale EMITEX,ja som nechcela tu slovensku napodobeninu,take su na MMaukicach po 13€ nove

zuzannas
17. feb 2010

a pekny svetrik si si teda objednala!! šik! 😉

denisocka
17. feb 2010

hej,vyrataj mi dačo marija 😀

lucy1990
17. feb 2010

Dakujem zuzi 🙂 este brusko mi do neho chyba 😵

marija
17. feb 2010

jajka no ja by som bola zvedava co sa tam deje keby tam boli dvaja drobci 😉 inak aj v tehu knizke je napisane kedy sa robia tie testy, su tam na tie take dve kolonky ze do ktoreho tyzdna presne sa maju stihnut, teda apson v tej mojej knizke to je.

Lucy no brusko chyba aj mne zatial :D do hocicoho coje aspon trosku tehotenske 😎

Deniska no ved daj udaje, ja poratam 😝

denisocka
17. feb 2010

ale nie 🙂 všetky udaje mam v albume , a kramy som mala nepravidelne, takže len podla intenzity paličiek na tehu teste usudzujem,že to muselo vzniknuť po nechránenom sexíku 16.11 ale kolko tie mršky ešte vydržali čakať na vajko neviem,ja som nikdy v zivote ovulaciu necítila

lenadka
17. feb 2010

lucy pekny, hned ma napadlo ze na vecernu prechadzku 🙂

deni a kde daj link 😀 😉 ty mas vsetko preluskane, zatial mi neodpisala, ma na vyber este aj modrucku, cervenu a ruzovu...tak zelena je neutralna a uvazujem bud o zelenom alebo skor oranzovom kociku...tak preto zelenu

denisocka
17. feb 2010

je marija,pekní ste a ty aka mladica ,kočica

denisocka
17. feb 2010

leni,maš to v ip
mne konečne maly zaspal,muž šiel prvy krat na nočnu , tak budeme sami / ale mam tu prázdninárku,pozerá bátoričku

marija
17. feb 2010

denisocka no pozerala som si albumik ;) mas to tam krasne rozpisane!!! A maly je straaaasne zlaty a inak na tej profilovej fotke vyzeras uuuplne inak ako na fotkach v albume 😀 to asi vlasmy alebo co, nechapem.

Dakujem ;) ze mladica 😀

denisocka
17. feb 2010

hej,uričte vlasamy,ja som mala oktober,noveber kratku ofinku

marija
17. feb 2010

no fakt vyzeras uplne inak.

denisocka
17. feb 2010

ináč, tie fotky čo mam tu v albume su take,bez makeupu 😀 vlastne fotenie + nervozny manžel za foťakom 😀

v albume mam rozpísane,len vidiš ako sa tie týždne a dlžky začínaju rozchádzať s tým dnom sexíku

lenadka
17. feb 2010

deni tie saty su super 😵 kolko ta vysli?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre