♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
29. apr 2010

C.u. Pisat vzdy bez medzier,pekne snicky

zeytin
30. apr 2010

Ahojte, prajem dnes krasny slnecny den... Skoda, ze ho zasa presedim v praci. Ale nevadi, uz je piatok. Zajtra mam stretavku zo strednej po 10 rokoch... neviem co na seba 😒 Vo vsetkom si pripadam ako slon. Musim hodit nejake foto mojho "bruska"... mam obvod 92 cm 😅 Nastastie sa nam doma pokazila vaha, tak neviem kolko som pribrala. Uvidim v poradni - idem vo stvrtok 😖 Snad to nebude take strasne... ide mi to iba do brucha a trochu do zadku... Ale hlavne aby bola malicka zdrava. A tiez ma caka aj glukozovy test. No neviem, neviem... ja vobec pocas tehu nemam chut na sladke.... Ale citrony, tych by som jedla na kila... 😀 Si robim citronadu - 2 citrony do 3dc vody bez cukru.... Minule mi to mm ochutnal - ste mali vidiet, ako sa zatvaril. Kolegyna mi hovorila, ze by som nemala citrusove ovocie, vraj je to alergen. Ale ja som zastanca toho, ze co telo potrebuje si vypyta a to mu chuti a co mu robi zle, tak to prirodzene odmieta. A mimotoho som sa zmierila s tym, ze aj nase dieta bude alergik ako som ja s mm... co uz. Su aj horsie diagnozy 😉 Tak nech sa vam dnes dari...

marija
30. apr 2010

Dobre ranko kocky! Tak dnes zacinam 27tt, uff to ale leti 😀

Ake mate plany na vikend? U nas v Raci budu hody, tak mala uz vcera musela ist okukat kolotoce, ale este nefungovali. Ja sa tesim na nejaku dobrotku 😀 mnaaaaaaam 😝

carculca
30. apr 2010

zeytin, ak ste obaja alergici, tak ma babo 75 % sancu ze bude tiez, takze to z najvacsou pravdepodobnostou tymi citronmi neovplyvnis 🙂 ja som sa dnes docitala, ze v tehu by sa nemal ananas, ani ananasova stava, poculi ste o tom??

marija
30. apr 2010

No ani ja, ani manzel alergici niesme a co robili aj malej testy na alergiu tak nieje alergicka na nic, aspon nieco 😀

marija
30. apr 2010

Bihan dakujem za tie linky. Nakoniec som objednala babmusovu osusku ale 70% bambus a 30% bavlna... myslis, z ebude dobra? Kazdopadne chcem pre Stellu dve osusky a aj pre malu dve, zatial som objednala len jednu, ze si to pozriem a ked tak objednam z tej stranky co ty 😉

zeytin
30. apr 2010

To je sranda... nevedela som, ze sa ananas nesmie. Ja som ho milovala, najma cerstvy, ale odkedy som ostala tehu ho nemozem ani citit... ani stavu.... Presne ako vravim, co telo potrebuje, to mu chuti a naopak 😉 Preto sa nebojim ani kavy, robim si slabsiu a pijem iba 1 salku denne, ale ak by mi skodila, tak by mi z nej urcite bolo zle.

evitkamalicka
30. apr 2010

dobre ranko

carculka ja ananas normalne papam, aj teraz mam doma cerstvy tak sa ho dnes chystam zosrotovat 😅

carculca
30. apr 2010

evitka, ja mavam nanho teraz specialne chut, hocikedy si vecer otvorim konzervu a celu ju sprasim, nikde som nenasla konkretny dovod, preco by sa nemal, snad to bude len nejaka haluz

januliatko1985
30. apr 2010

Dobre ranko kocky 🙂

tak moj mm je alergik od malicka, ja vobec, tak uvidime, ci to po nom zdedi.

rano som sa zobudila a moj prvy pohlad padol na postielku, aaach, nech uz v nej bude to babo 😝 😵

my sa cez vikend, tedu uz vlastne dnes chystame k nasim na spis, uz sa tesim, jak mi budu pochvalovat brusko / aspon oni/ lebo ma 2 tyzdne nevideli, tak sa im bude zdat zrazu velke 😀

marija, no veru, ze 27 tt 😲 leti to neskutocne. a tiez mam uz pre male 2 osusky, hadam to postaci. vcera mi mm kupil bezpecnostny pas do auta, super vec je to, nic ma netlaci, pohodicka, len keby to take drahe nebolo 40e 😲

abbey1
30. apr 2010

Dobré ránko.No ja som ho nenaštartovala najšťastnejšie.Povadila som sa s manželom i otcom.Včera bol manžel na STK s autom a v tom zápale testov nám ho pokazili.Skoro ma porazilo,manžel na nervy,teraz budeme čakať na nejakú blbú súčiastku.Mňa porazí.Keď sa darí,tak sa darí.A ja dnes makám 8hodín.Nech už je 20.00.Dnes asi vyletím z kože.

michaela80
30. apr 2010

jani ja ho mam za 30 e uz od druheho mesiaca.....ja sa chystam vikendovat v posteli... 😠

denisocka
30. apr 2010

kto si chce baby odomna stiahnuť knihu Očkovanie

http://rapidshare.com/files/381822181/HIRTE.pdf Hirte Martin - Ockovanie - pre a proti

zica1
30. apr 2010

Dobre ranko kocky, no vcera vecer ma strasne zacali boliet maldle a dnes rano nemozem uz ani prehltat.Asi skocim radsej k lekarovi aby to nebola nejaka angina ☹ No snad mi da nieco co je zarucene pre tehulky.

abbey1
30. apr 2010

Tak vám kočky prajem pekný a príjemný deň.Ja sa domov dostanem až o 20.30.Tak prosím na mňa myslite.Ale dnes som posledný krát v mojej starej učebni.Nový nájomca sa tam o dušu hrabe.Tak to tam dnes po takej dobe opustím a pôjdem na 1mesiac do inej.Čo už.Tak nech bábätká poslúchajú.Majte sa.

denisocka
30. apr 2010

čaute ,my dnes ideme malovať izbičku na žlto , muž je chori -vo vzduchu je nejaky virus na bolenie hrdla 😀 tak to musim využiť,ked už je doma

rubinka
30. apr 2010

Ahojte 🙂
Deni môj muž je tiež nejaký chorý, ale chudák ani dovolenku mu na dnes nedali. 😖

katie233
30. apr 2010

Ahojte 🙂. Denisočka, aj my budeme cez víkend maľovať, tiež na žlto :D.

A pravdepodobne niečo vo vzduchu je, lebo aj mne začína nádcha. Dúfam, že to rýchlo prejde. V každom prípade, dnešok trávim v posteli 😀. Pekný deň.

lucy1990
30. apr 2010

Dobre ranko 🙂 fuuha, teraz su vo vzduchu choroby? ☹ clovek by si myslel, ze teraz je s tym pokoj...ja mam zasa cistu alergiu, doma prazdny nos a vonku len kycham a soplim...pritom som s tym mala uz par rokov pokoj...co uz, ja dnesok doma nepresedim, vcera som si kupila satocky, tak ich dnes vyskusam ked je tak teplucko 🙂 mozno sa pojdeme s mm vykotit niekde pri jazero 😅

zuzannas
30. apr 2010

Dobre ranko kocky 😵

ja som sa merala a mam cez brusko 82cm 😅

Zeytin: kamoska je tiez tehu a tiez sa vobec nevie dojest cintronov... 😀 ja teda nemam absolutne ziadne extra chute momentalne..ja ich mam taky cely zivot (ako vravi moj drahy 😀

zuzannas
30. apr 2010

Mna tiez bohuzial chytila opat jedna alergia..na slnko, 2 roky som s nou mala pokoj a teraz znova.. 😉 😖

lucy1990
30. apr 2010

Zuzi, tak o tom ani nehovorim, na dovolenke som mala taku alergiu na slnko, ze som nechapala...v tehotenstve sa telo sprava uplne inak...

lulusha
30. apr 2010

ahojte baby! ja som vcera nevedela zaspat, mesiac mi svietil do ksichtu, muz odfukoval a ja nic... 😠 neviem, ci bol spln alebo co, ale hruuuza to bola...
dnes dom v praci, ale hadam to vydrzim, vypomaham dnes, aj ked som vypisana...
na nedelu sme sa aj my objednali na ten 4D do Incheby, moj drahy strasne chce vidiet maleho a ked mam poradnu, tak on je furt v praci... tak si zacvakame, aj ked u mojej dokyni to je stale zadara..ale nevadi, aspon uvidime drobceka 🙂

zeytin
30. apr 2010

Lulu, ty mas u doktorky 4D zadarmo??? Aj ja chcem... Ja som objednana na velke 3D... zaplatim 50e 😒

bihan
30. apr 2010

Ja som dnes vyhlásila vojnu mravcom, tie svine sa nám nasťahovali úplne do celého bytu a urobili si koridor rovno cez Sárinu izbu k balkónu 🙄 Tak už je vystriekané a po zemi je plno malých čiernych bodiek 😝

MM mi zase pre zmenu totálne upchal vysavač, on si vôbec nevšimol, že to už nevysáva a filter taký zadrbkaný, že som ho pol hodiny čistila a ako keby to nestačilo, tak vytiahol kábel z mraziaku a zabudol ho dať spät, takže celý deň plný mraziak bez elektriky.. očividne nemal svoj deň 🙄

mywiel
30. apr 2010

Deni presne taku zltu budeme mat aj my v izbe 😉 😵 aj so zltou vytahovacou roletou.

Bihan tak to budes asi musiet vsetko jedlo vyhodit co? 😅 😕

Objednala som dnes v CASA na str. 16 ten biely stol s lavicami a slnecnikom pre malu do zahrady. 😵

http://www.casashops.com/fr/tuinfolder.html

michaela80
30. apr 2010

no babulky...dnes mi prislo ze amazon si stiahol dalsie many z uctu....pricom taka suma v objednavkach nie je....a lehatko co mi uz stiahli pred 3 tyzdnami dorucene nebolo a v objednavkach uz mi nefiguruje vobec.....takze ked pride vypis z karty budem musiet to riesit...kartu a udaje o nej som zmazala u amazonu a uz ani neobjednam.......dnes boli stiahnute peniaze v canadskych dolaroch....cize nieco tu smrdiiiiiii

didulka85
30. apr 2010

Dobre ranko! Moj manzel je tiez doma. Stale ho trapia krize, uz nevie ani sediet, ani chodit.
Rano som bola na odbere na hematologii. Takych 50 ludi tam bolo urcite. Som vsetkych predbehla. Ste mali pocut tie reci. Este dobre, ze ma tam neopluli. Bolo mi velmi zle od hladu, nevydrzala by som tam.
Stihla som utriet prach, umyt kupelku a povysavat. Dnes budem uz len odpocivat.

rubinka
30. apr 2010

No Miši tak paráda, že ti ťahajú peniaze jak im príde. Ja zato objednávam len na dobierku. Lebo človek fakt nikdy nevie 😒

michaela80
30. apr 2010

budem to riesit cez banku ked pride vypis....ako mam prec vyse 300 eciek bez nakupu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre