♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

rubinka
3. máj 2010

Hej vydržím aspoň bábo ešte narastie do krásy, budem vtedy 24tt+3dni. 🙂

evitkamalicka
3. máj 2010

manzel si zobral na stredu pol dna volno, takze ide so mnou 😵

evitkamalicka
3. máj 2010

ja budem 26tt+1

marija
3. máj 2010

no ja idem dnes na 3D, uz tretikrat 😀 ak sa dnes neukaze, tak uz sa na to asi vykaslem 🙄 ale hrozne ju chcem vidiet,a j fotecky chcem do zbierky a na pamiatku 😀 malamala krasne fotecky, skusim pohladat a pridam 😉 ja som dnes 26+3

marija
3. máj 2010

Nasla som ich 😀

tretulka
3. máj 2010

ahojte cakatelky 🙂
riesite krcove zily, poznam, zial, tiez som mohla zdedit nieco ine - mala ich moja mama aj otec, pri prvom tehu sa mi zacali objavovat tak raznejsie, teraz tiez, ale nebolia, nastastie
na krce su dobre mandle, pri prvom tehu som mala krc len raz, ale taky, ze ma tri dni bolela noha, au
miska, drz sa, urcite Ti je dlho, ale zas kvoli malej to zvladnes, chlapi si uz doma nejako poradia
na cukor idem 11.5., dufam, ze to zvladnem 😅
tretuliatko male kopka o 106, sa vytesujeme 😵
maly bol predvcerom taky zlaty, som Vam spominala, ze doteraz chcel len sestricku, a vecer ked som ho davala spat sme sa rozpravali, stiskali a vraveli si, ze ako sa velmi lubime, a ja som mu vravela, ze aj babetko lubime a on mi vravi, maminka a ked sa narodi nasa Terezka, tak aj ju budem stiskat, tak som sa ho spytala, ze co ked to bude Tomasko, na chvilu sa zamyslel, a potom mi s usmevom povedal, aj toho budem stiskat, nechame si ho, nedame ho nikomu 😵 /totiz mal v plane ze ak bude mat brata, da ho kamaratke 😢 😀/ , normalne som bola dojata 😵

marija
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marija
3. máj 2010

Tretulka zlaty maly 😵

zeytin
3. máj 2010

Kraaasne fotecky mas... 😉

denisocka
3. máj 2010

paradne fotky marija

tretulka,paradne priezvisko máš 😀

ja sa najviac bojím zlatej žily po porode 😔

evitkamalicka
3. máj 2010

zlatu zilu som mala aj ja ale tesne pred porodom, potom to zmizlo

didulka85
3. máj 2010

Caute vsetky!
Len som vas chcela pozdravit. Precitala som vas od piatku... Uf.
Manzel je stale doma. Uz mi lezie na nervy, stale okolo neho skacem. Si mysli, ze mne sa lahko hybe...
Podla mna preziva cele tehotenstvo so mnou, kazdu bolest... Mna boli noha, tak boli aj jeho, ale on pri tom stone ako keby mu ju rezali. Mna boli chrbat, tak boli aj jeho. Lezi a nehybe sa. Dnes ide zase k nejakemu doktorovi. Asi ho poslem k psychiatrovi.

lucy1990
3. máj 2010

Ahojte 🙂 miska, co to, a ja uz som myslela ze nam budes pisat z domu ☹ tak prajem pevne nervy, ja nemocnicu neznasam...nech si co najskor doma 😉 marija, tebe zasa budem drzat maximalne palceky nech uz Stellka nie je tajomna 😵 Ja sa uz nenormalne tesim na zajtrajsie 3D 😵

denisocka
3. máj 2010

didul,taky manžel poteší vždy 🙄

rubinka
3. máj 2010

Marija krásne fotky, tak nech sú tie dnešné aspoň minimálne také pekné ako tieto 😉

Lucy tak držím palce nech sa malá krásne ukáže a máš peknú pamiatku 🙂

denisocka
3. máj 2010

ja som si svoju žilu vytlačila pri porode,takže po porode ma viac bolela rit ako šitie, 2 týždne som nemohla sedieť kým mi ta žila vošla dnu a to mi hrozilo jej prasknutie a chirurgia

didulka85
3. máj 2010

Denisocka raz ho udusim vankusom. Otec mi povedal, ze by som ho mala reklamovat. Vsak 2-rocna zarucna lehota...

denisocka
3. máj 2010

tak tak,vyreklamovať kým to ešte je možne a vymeniť za iný tovar 😀

evitkamalicka
3. máj 2010

heh, ja by som uz mojho reklamovat nemohla, kedze uz zarucna doba uplynula 😀

tretulka
3. máj 2010

denisocka, myslis? 😀 , asi sa premenujeme, ked uz budeme styria 😀
didul, tak to mas doma veselo, ked je z Tvojho mm taky "marod" alebo skor hypochodner? 😎
marija, no zlaty 😀 , to kompenzuje tie chvilky, ked je z neho certik 😎 ...a krasne fotky mas 🙂

denisocka
3. máj 2010

baby,ešte som chcela,
došli mi z amazonu aj tieto TT termoobaly a vrelo odporučam ! chcela som jeden predať,ale nepredám,su super ! vojde dnu akakolvek flaša,mala aj velka,nielen TT . ja to mám na Avent a vojde dnu čokolvek,čo by ste chceli aby udržalo teplotu,ja už uvažujem na jogurt 😀 či malemu na malinovku na leto, pekne sa to da suchym zipsom zavesiť na rupsak či kočík http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7038541&tab=3

denisocka
3. máj 2010

tretul,ked budete štyria tak z Tretinovej sa premenuj na Celú 😀

denisocka
3. máj 2010

ináč evi,jeden Bajtoš nám robi aj oknám plastove zo Smižian,nepoznáš,

evitkamalicka
3. máj 2010

denis nepoznam, my nemame vela Bajtosovskej rodiny, uz vlastne nemame ziadneho Bajtosa na zive okrem mojho otca

evitkamalicka
3. máj 2010

inac v sobotu sme premiestnovali spalnu, takze je uz vsetko pripravene na mimi, postielka na mieste, pocitac premiestneny v obyvacke, som dostala taky pucung, lebo kym bol muzik v sobotu 2 hodiny v praci nieco vybavit tak ja tahala podla neho tazky koberec do kuchyne

lucy1990
3. máj 2010

Jeej baby, akurat mi zazvonila postarka a doniesla mi balicek, lodger bunker, je krasnucky a pojdem ho dnes vyskusat na mojom 2-mesacnom krsniatku 😀 ked svagrinka dovoli 😅 strasne mila pani mi ho poslala, ze nech vyskusam ci sa mi bude pacit a ci sa mi zide a potom jej poslem peniazky 🙂 este mi aj krasnu ciapocku a ponozticky pribalila 😵 😵 😵

denisocka
3. máj 2010

my sme mali taky perny víkend - poradna,zoo,včera vymena perín v Jysku a otcove narodky,že sme 1x neumyli schody v bytovke čo mame službu

didulka85
3. máj 2010

A teraz mi vycita, ze sa venujem konikovi a nie jemu. Vymysla, ze chce babovku...
Poobede vas docitam.

denisocka
3. máj 2010

to ti čo prišlo,nosič či ten bunker čo ma bihan

denisocka
3. máj 2010

bože, pofukaj mu križe a prid nazad , biedačik. ja by ho nakopala do riti, teda keby to bol moj. moj sa tak sprava ked ma nadchu a bolest hrdla

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre