♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
6. máj 2010

http://www.google.sk/imgres?imgurl=http://www.v... toto mať doma,tak viem na čom som

peta131
6. máj 2010

deni mi to mame doma 🙂 mama je sestricka tak to doniesla z roboty ale skusim sa jej spytat ze ci sa to neda aj nahodou kupit...

peta131
6. máj 2010

ok tak som sa spytala ze neda sa to kupit v lekarni, jedine zdravotne zariadenia to mozu mat ale pokial mas nejaku znamu sestricku tak ta by ti to mohla zohnat lebo to ambulancie normalne fasuju 😉

zuzana76
6. máj 2010

ahojte

ja som doma od lekara

hlavicka 69 mm, nozicka 48 mm, vyzera byt ok
ale stale tyzden pozadu, co ma vsak prekvapuje, ze mi tym padom vobec neposunul termin porodu a dnes som sa s nim bavila,ze ako to asi vyzera byt s mojim porodom, tak pravdepodobne znova sekcia, ze nikomu sa uz nechce riskovat, lebo dnes sa pacienti radi sudia a tak podobne a este mi anvrhuje aj sterilizaciu , co zase ja odmietam. Nehovorim,ze chcem tretie dieta, ale clovek nikdy nevie a ja som zase veriaca, tak si myslim,ze Boh dopusti, ale neopusti, takze aj keby mi tretie babo poslal, tak sa o nas postara. Tak to ma uplne dorazilo, ta sterilizacia, ale tak to odmietnem, mam na to pravo, nutit ma nemoze, lebo vraj tretia sekcia je uz veeeeeeeeeelmi kriticka a tak. Ja by som najradsej porodila normalne . Budem sa modlit, nech to Boh nejako zariadi, ale samozrejme pre dobro dietatka, ak je sekcia pren lepsie, nech je tak, ak by sme obaja zvladli normalny porod, nech je normalny.

Dovolenku som vyriesila, vycerpam si to vsetko po druhom dietati.

denisocka
6. máj 2010

ako týžden pozadu,nemaš TP 8.8 ale 14.8?

bihan
6. máj 2010

Som rada, že dnes je tu už pozitívnejšia nálada 🙂

Zuzana, prečo ti chcú robiť sekciu? veď budeš mať 3r rozdiel v pôrodoch 😕 Ja by som si to asi ešte s niekým prekonzultovala a chcela by som prirodzený pôrod. Ak sa nemýlim, tak riziko ruptúry maternice po 2r výrazne klesá, či je tam nejaká iná indikácia?
A navyše sterilizácia po 2 cisárskych? Celkom sila 😕

denisocka
6. máj 2010

už bežim žehliť,len som neodolala tomu BPD 😀

zuzana76
6. máj 2010

bihan, ved to este skonzultujem, ina indikacia zatial nie je, len predosly cisarsky

len moj dr. vravel, ze napr. ak to na mna pride prirodzene v noci a on nebude mat sluzbu a bude tam nejaky mlady zasran, tak aby som zle nedopadla, lebo dnesni mladi lekari vraj nevedia rodit ani KP prirodzene, radsej hned indikuju CS a tak mame asi 44 percent cisarakov, lebo zase pacienti sa potom radi sudia, ak sa nieco zbabre, ja ho chapem v tomto, ze sa mu nechce riskovat, ale tak ako ty, ja citim, ze by sme to mohli tentoraz zvladnut. Pri prvom porode ani tehotnestve som svojmu telu vobec nedoverovala, predosly potrat sposobil,ze som bola uplne negativne naladena, vobec som si neverila , ze porodim normalne, teraz citim, ze by to mohlo byt lepsie, ale zase nechce riskovat zdravie dietatka samozrejme

zuzana76
6. máj 2010

denis, nie, ja mam termin porodu 1.8. podla menzesu, ale tu som si to nastavila podla oho ako mi vzdy vravel,ze som o vyse tyzdna pozadu

bihan
6. máj 2010

No a potom neviem, kde presne ordinuje tvoj lekár, ono to nie je vždy len o opatrnosti, za cisársky platí poisťovňa 2x toľko ako za prirodzený pôrod. (čo môže byť, samozrejme, lekárom, ktorí nepracujú v nemocnici jedno ale podľa toho, čo píšeš, tvoj lekár v nemocnici pracuje).
Ja by som do CR nešla 😝 ale zase to som ja, Sáru som rodila prirodzene a napr. som rozhodnutá rodiť prirodzene aj keby bola malá KP, pretože viem, že mám dostatočne široké lono na to, aby som to zvládla.

denisocka
6. máj 2010

lebo ja mam TP 8.8. posla usg a hlavička mala v sobotu 65mm,takže sme skoro narovnako

tretulka
6. máj 2010

deni, to tvrdnutie nie je na smiech ani mne,ale ta Tvoja dedukcia, ze ho sposobil preruseny erotikus sen a kazovy balik 😀
ja som rodila maleho sekciou kvoli nepostupujucemu porodu, tak strasne som to nechcela, ale co uz, teraz som sa este dr. nepytala, podla mna by aj mohol byt prirodzeny porod, kedze odstup od prveho bude 4 roky, ale zas moj vek je pre mnohych dr, uz indikaciou k sekcii, tak uvidime

tretulka
6. máj 2010

deni, trefne info v pase 😀

tretulka
6. máj 2010

lamem si hlavu co uvarim na zajtra, mam skolu, tak nech mm nehladuje

nikitka231
6. máj 2010

baby asi zacnem hackovat alebo strikovat..bo mi hrabne z tej nudy...dajte nejaky typ co robit doma ked mam lezat 😕 🙄 😔 😔

michaela80
6. máj 2010

niki a co tak typ co robit v nemocnici ked mam povolene vstat iba na wc.....to je nuda...

denisocka
6. máj 2010

niki,spí,kukaj telku , vylihuj

rubinka
6. máj 2010

Miši skús si niečo čítať alebo kukaj telku neviem čo iné poradiť.

nikitka231
6. máj 2010

misi no ty si na tom o nieco horsie...kurna ked to boli cele telo z toho lezania,zo spania poobede ma poli bednicka co nosim na krku....a v TV su len krimosky...asi vytiahnem nejake dvdcka....ma az v zadku trha ze nemozem upratat...ani nic...vsetci zakazali

lulusha
6. máj 2010

niki, to si zvyknes... mna prvy mesiac karalo od nudy, som si pripadala uplne zbytocna... ale teraz mam uz svoj "harmonogram", doobeda som na pocitaci (v posteli, samozrejme), obed si dam v kuchyni a pozriem si k nemu Damsky magazin na STV, presun do spalne, zasa pocitac, popri tom casopisy, knihy, o stvrtej telka - CSI, potom talkshow na madaroch, Markiza - varenie a uz prichadza domov moj muz a je veselsie 🙂 uz to ani nevnimam, ze som doma od januara v podstate...

maculienka123
6. máj 2010

ja sa doma nejak vobec nenudim,som od zaciatku doma a strasne to ubieha tie tyzdne ani sa nenazdam a je vzdy vikend.stale cosi robim.

no idem robit bryndzaky na veceru,nech sa dobre najeme vsetci traja.

maculienka123
6. máj 2010

baby,tie zavinovacky kupujete vystuzene teplejsie?aj ked sa narodia v auguste?

maculienka123
6. máj 2010
rubinka
6. máj 2010

Ja som tiež od začiatku doma a ubieha mi to rýchlo. Keby som nemala internet tak asi cvoknem ale inak sa to dá. vždy sa dačo nájde čo sa dá robiť.

ikulka
6. máj 2010

ahojky kočendy potrebujem poradiť idem objednávať flaše avent a neviem ktoré bez BPA su 2 druhy: vyrobené z PES (polyétersulfonu) a vyrobené z PP(polypropylénu) obidve su bez BPA a neviem ktoré objednať čo su to za materiály....nemáte s tým skusenosti? http://www.predeti.sk/?idmenu=58 na tejto stránke to píšu

rubinka
6. máj 2010

Ikulka podľa mňa to je jedno hlavne že su bez BPA ja mám tie medové čize z PES.

kvietok121
6. máj 2010

ahojte krasavice, tak od vcerajska ste toho zasa vela prebrali, je to tazke byt doma ja som rada ze chodim do roboty, aj ked niekedy mam toho plne zuby, ja soom bola doma mesiac, potom prednedavnom 2 tyzdne kvoli piatej nemoci ale uz mi to liezlo krkom. , clovek si vsak asi zvykne, tak nech nam ten cas rychlo ubieha, vsak sa uz pomalicky blizim k stovke

denisocka
6. máj 2010

objednaval niekto z UK avent sadu ako ja? lucy?

lucy1990
6. máj 2010

Deni, ja som neobjednavala, mne ju kupila svokra...

nikitka231
6. máj 2010

ikulka ja mam tiez tie s tym medovym nadychom ako rubinka pise,kupovala som ich v Nemecku este ...ze nie su priesvitne ale take do zlta...zevraj tie su lepsie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre