♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lenadka
7. máj 2010

bihan presne, kym to ide na trhu nikoho to netrapi do akej miery to skodi :-P vcera som si tak citala o mikrovlnkach az mi to mlieo z cerealiami co som pri tom jedla /ohriate v mikrovlnke/ skoro zabehlo :-P

lenadka
7. máj 2010

ja dufam, ze male bude cucacik ako Lucka, ona sice mala tendenciu tiez sa odstavit cca okolo 11mes. ale len cez den ked behala v noci a pred spaniami si rada "podudkala"..naozaj nie je nic intimnejsie a krajsie ako dojcit babo 😵

denisocka
7. máj 2010

čaute,
my sme sa zobudili do teploty -teda šimon,takže bude veselo . pri takom počasí sa ani nečudujem

evitkamalicka
7. máj 2010

denis a co mate zle pocasie? u nas nadherne slnecno

lenadka
7. máj 2010

u nas dazdu nohy len tak trcia, cakam ze kazdu chvilu sa rozprsi a rozmyslam ci ist do obchodu teraz alebo az potom

denisocka
7. máj 2010

hrozene počasie,sice neprší,ale vysí to už na vlásku a zima

evitkamalicka
7. máj 2010

u nas sa vcera po tej burke vycasilo a je paradne, vecer sme boli v obchode v kratasoch a tricku

lenadka
7. máj 2010

inak u nas su kiahne vo vedlajsej dedine, luckyna sesterka ich ma a boli sme spolu opekat asi 2 dni pred tym ako to u nej prepuklo...takze sledujem kazdy pupacik-jeden mala na brusku a druhy na nozicke, ael predpokladam ze tie boli s tych krikov co sa po nich deti prehanali kym sme tam boli ze sa niekde pichla, lebo sa stratili...ak som uz ja kiahne mala, je asi mala pravdepodobnost ze ich dostanem-vsak? trosku sa obavam o babo v tomto pripade a neviem ci vtedy mozem byt v kontakte s malou alebo ju poslat kym to prejde k babke ak by cosi....

denisocka
7. máj 2010

už prší,idem k malemu

marija
7. máj 2010

Dobre ranko kocky 😉

Hali krasne fotecky z 3D!

Bihan no pekne... clovek uz teraz musi vsetko sledovat asi, lebo nikdy nevie co mu vlastne skodi... a prito sa na nas z reklam usmievaju modeli a modelky, ze ako nam to vlastne robi dobre 😠

Ja som kojila 15mesiacov, a mala som vela mliecka a mala bola maly ceckozrut 😀 keby som stale nemala problemy s praskanim koze na bradavkach a vedela by som aj to, ze ma poruchu imunity kojila by som asi az do dnesneho dna, do 2 rokov urcite ano... Od 10 mesaicov mi velmi praskali bradavky, obehala som koznych asi 3, skusala som domace mediciny a nic nepomahalo. Pomohla mi na chvilu morska voda ked sme boli na dovolenke na Rhodose, potom sa to zas vratilo... som sa budila s krvou na tricku a gynekolog potom povedal, ked som aj zapal dostala, ze mam radsej prestat, ze az 15 mesiacov nieje vela a ze aj druhe babatko si zasluzi byt kojene...

Zvazujem teraz tie nasadky na bradavky aj ked mi to dojde trosku smiesne, lebo ten pocit ked som ju kojila bol najkrajsi na svete a ked som ju citila, ale bojim sa ze tie bradavky sa budu chovat rovnako... ach jaj.

Za chvilku letim do Ruzinova pre tie vysledky koagulacneho vysetrenia a odtial letim na Kramare na civne. Sa mi asi aj na druhej nohe spravi zila kym to pobeham cele... ale co uz ked som taka sprosta, ze nesoferujem 😠

lenadka
7. máj 2010

ja idem do toho obchodu, veduca ma vola, ze kupte si cukor v akcii...bude na lekvar 😀

didulka85
7. máj 2010

Dobre ranko!
Marija ty nesoferujes? Ja tiez... Od 18 mam vodicak, ale strach nedovoli sadnut si za volant. Potom daj vediet, ako si dopadla.

carmenn323
7. máj 2010

Dobre ranecko 🙂 Ja dnes idem s manzelom do BA na nakupy uz sa tesim az na to,ze mi tetaz prisiel balik a s takym skysnutym vyrazom ho priniesol,ze uz som chora z nakupov no co uz 😀 Ja by som sa zblazdnila bez auta jazhdim stale

miciatko
7. máj 2010

Krasne rano, tak ja som uz stihla dieta zaviest do skoly, druhy sa dnes vrati z Bruselu, nakupit, zjest rusku zmrzlinu a 😀 aj polievku by som postavila keby nam sla voda 😒 , nechapem co zas kde robia .. .

vcera som bola na tej poradni a cukrovku nemam tak sa tesikam , ale babo lezi priecne az to boli, preto citim tie tlaky v podbrusku , mam prist o tri tyzdne to bude 30t a podla sona urci presny termin pôrodu

babeny aj vam dava gynekolog spravu skazdeho vysetrenia??, lebo mne to pred tym stary gynekolog nikdy nedal , tak som nic ani nevedela

rubinka
7. máj 2010

Dobré ránko 🙂

Miciatko mne dáva správy aj z poradne aj z utz, do tehotenskej knižky mi to lepí.

didulka85
7. máj 2010

Mici mne dava tiez... Uz mam tolko papierov, ze zdravotna karta nie je taka hruba ako papiere okolo tehotenstva dokopy.

miciatko
7. máj 2010

rubinka no mne to priklada, nelepi , ale je to super . .

Prave citam ze budete mat mozno Tomaska , krasne meno

rubinka
7. máj 2010

Ďakujem no ak bude chlapec tak bude Tomáško to je asi jediné chlapčenské meno na ktorom sme sa s manželom zhodli 😀

miciatko
7. máj 2010

Dida 😀

este sa vas babule spytam chceme objednat kocik kde sa montuje autosedacka pomocou adapterov, je to neak technicky zlozite takto montovat na kocik??
Lebo napriklad pridem z obchodu kde som mala na konstrukcii autosedacku a chcem ist hned uspat mimino v kociku, kolko to zabere prehodenie adapterov a nahodenie vanicky, lebo ak to je neak narocne tak si to este premyslim
jedna sa inak o tento kocik

http://www.e-baby.sk/product/kombinovany-kocik-...

januliatko1985
7. máj 2010

Dobre ranko.

uz som skor hore, naranjkovana, ale ranajky skoncili vo wc, nechapem, ze mi tak zrazu prislo zle 😖

a uz som aj zapravila kysnute cesto na sisky, svokricka si nakazala, lebo moje jej velmi chutia tak idem na to.
😒

dnes o 13.00 3D, tesiiiiim 😝 😵

lucy1990
7. máj 2010

Dobre ranko, aj ja mam dnes 3D 13.30 a tesiiiiim 😵 len este musim malinkej vysvetlit, ze ju chcem aj vidiet, tak ze nech sa pekne usmieva a rucky a nozky do pozoru a nie rovno pred tvaricku 😀

evitkamalicka
7. máj 2010

drzim vsetkym co idu dnes na 3D palce, nech sa vam deticky pekne ukazu

rubinka
7. máj 2010

Aj ja držím palčeky a prajem krásne zážitky 😉

lucy1990
7. máj 2010

Evitka, aj ty ides dnes, nie? 🙂

lucy1990
7. máj 2010

Ci vlastne nie, ty uz si bola 😅

evitkamalicka
7. máj 2010

ja som bola v stredu 😀

denisocka
7. máj 2010

ahojte,
mne nedava žiadne spravy ani usg /lebo nemaju papier v stroji /
ja som kojila do 17mes , chcela som samozrejme dlhšie,ale maly sa odstavil ako prišiel na chuť jogurtom a kremikom,ked nam v smokovci vyšetrili imunitu a vravela,že nemame alegie na BKM ani celiakiu,dovtedy sme len skoro na cicke boli

abbey1
7. máj 2010

Ahojte.Hlásime sa z Prahy.Cestu sme prežili,malá teraz vyšaluje v brušku.Ešte čakáme,kedy priletí neterka a vybehneme na nákupy a na niečo dobré pod zub.Bihan,tak si to s mliečnymi zubami vystihla.Prestali sme sa dojčit presne na 6.narodeniny.Ale nám bolo spolu super,malá je zdravá ako buk a stálo to za tie pekné chvíle.Prajem všetkým krásne 3D.Ja som v 30.získala tažkú neznášanlivost laktozy.J,ktorá mlieko milujem a pila som ho hojne.Zo dna na den.Prepáčte pravopis,ale mám českú klávesnicu.

lucy1990
7. máj 2010

Jaaaj, milujem svadby, muzov kamarat sa teraz vratil z filipin, zobral si filipincanku, tak teraz pozeram videjko 😵 vzdy ma to tak rozciti...ach jaj...

didulka85
7. máj 2010

Lucy mne staci pohlad na nevestu a uz placem... 😀
Som preplakala aj vlastny obrad. Bojovala som so sebou, aby som neutiekla.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre