♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

marija
7. máj 2010

Niki hej nieco take, len troska viac pevnejsi, ja potrebujem aby ten vankus bol taky hunaty 😀

Mici, no veru 😀

Ja mam od zaciatku placentu v predu 😝

miciatko
7. máj 2010

nikitka znovu ta pichnu do prsta, aspn mne tak robili najprv na lacno, potom po hodine a potom po dvoch hod, potom sme dali moc a sli sme dom

marija
7. máj 2010

Deni kde si videla svadbu Didul 😕 aj ja ceeeeem! 😀

denisocka
7. máj 2010

dostala som IP a fb

marija
7. máj 2010

Deni ty sa mas 😉 😝

bihan
7. máj 2010

Čafte kočky, konečne teraz trošku dočítavam a oddychujem, od rána som sa nezastavila 😝
Bola som ráno v labáku, tak protilátky na RH stále negatívne 😵, v moči žiadny cukor ani bielkoviny, trošku znížené červ. krvinky, trošku zvýšené biele, ale nič hrozné.. asi tentokrát poprosím doktorku o železo, lebo mi to stále trošku klesá...trošku som si bola zastrieľať, posledný deň pred prázdninami v robote a večer sú Zúfalky 😵
Kurnik, ja až nechápem, ako skvele a cítim v tomto tehu oproti tomu predchádzajúcemu, u mňa je to fakt obrovský rozdiel.

Inak som sa chcela opýtať, kočky, čo vám vyšli zlé cukrovkové testy, to akú diétu držíte? Ak sa nemýlim, hlavne je veľmi dôležité si zistiť glykemický index potravín, čím pomalšie cukry, tým lepšie, sladké kombinovať s kyslím.. mne tá cukrovková diéta nepríde hrozná, v princípe sa snažím podobné základy dodržiavať aj bez toho, aby som mala cukrovku a vlčie hlady sú práve znakom užívania rýchlych cukrov, po ktorých nasleduje rýchly pokles inzulínu...pri cukrovke by ste nemali byť hladné 😕

denisocka
7. máj 2010

bihan vitaj

marija
7. máj 2010

Bihan ja uz podctivo papam zelezo 😀
Inak mozno Marina bude mat Rh faktor negativ, po tebe 😉

Deni ake si mala ty hodnoty v tych koagulacnych testoch? To len ak by sa ti to nahodou chcelo hladat a napisat mi to 😀

bihan
7. máj 2010

Marija, ja som železo prestala papať nejako na začiatku tehu, lebo mi akurát došlo balenie 😀
No a s Rh, ono je to v podstate jedno, aj keby mala negatív, tak ma budú v prípadnom ďalšom tehu zase ďobať a jedine by som sa vyhla tej injekcii po pôrode, ale to mi fakt neva.. možno mi dokonca doktorka v utorok pichne tú "vakcínu" ako to tu volajú už teraz pre istotu. Bola totiž dosť prekvapená, že som ju v prvom tehu nedostala.

A inak tie kompresné podkolienky si asi aj ja kúpim kvôli letu. 😒

denisocka
7. máj 2010

marija,nad normu - Ddimery vysoke 3x

marija
7. máj 2010

Bihan hej hej, pokial je Sara pozitiv uz sa to sleduje kazde tehu.

Ja budem musiet nosit komplet cele pancuchy, ze od hora dole aj na brusko az...si to neviem predstavit, su to nejake pre tehotne specialne ale umriem v tom teple...

Deni idem pozriet co som mala ja 😀

marija
7. máj 2010

No ja som mala ten DDimer troska zvyseny, mam tu 0.99 a FBG ale ten v tehu zvyseny byva aja ho mam len trosilinku, 4,82. Inak na zaklade toho D Dimeru mi povedal, ze mam dedicnu predispoziciu na tvorbu trombov? 😕

bihan
7. máj 2010

Marija, to nie kvôli Sáre, ale všeobecne kvôli tomu, že MM má RH+ a je asi 75% šanca, že aj (každé naše) mimi bude RH+ ;)

lulusha
7. máj 2010

marija, uz mam doma vankus, je super, vobec nie je placaty, presne ako na obrazku... zatial na skusku sa mi na nom lezalo super - na boku, aj za hlavou som ho uz mala a ruky polozene na nom ako v kresle... da sa s nim santit vselijako 😀 uvidime, ake to bude v noci 🙂

marija
7. máj 2010

Lulusha odskusaj a potom mi das vediet 😀

Bihan ahaaaa 😉 no aspon sa dozviem nieco nove. Ako pokial by sa ma to bytostne tykalo tak samozrejme si toho zistujem viac 😀 co znamena Bihan? To je nieco z FJ?

marija
7. máj 2010

som prave zozrala 4 velke cerstve mrkvy 🙄 som na ne mala brutalnu chut 😀

bihan
7. máj 2010

Inak kočky ako vlastne spíte, ak nemáte vankúš? 😅 ja na ňom spávam od 3m a keď som prala obliečku, tak to bola asi moja najhoršia noc za celé tehu 😀

bihan je po bretónsky malý, malá 🙂

bihan
7. máj 2010

teda myslím vankúš na dojčenie

lucy1990
7. máj 2010

Ahojte, tak ja uz som doma, stastna ako blcha 😀 4D sa podarilo, aj ked sa malinka branila, ale obcas vykukla spod ruciciek 😵 a pani doktorka skonstatovala ze je cela maminka 😵

bihan
7. máj 2010

Lucy, nádherná je 😵

lucy1990
7. máj 2010

No skoda tych udajov 😒 som na to zabudla v tej rychlosti..

lucy1990
7. máj 2010

Bihan, dakujem 😵 ja som neobjektivna, pre mna je najkrajsia pod slnkom 😀

marija
7. máj 2010

Lucy kraaaaaaaaaaaasna je 😵 😵 😵

Bihan aha ;) a aku mas vysku? ci to nesuvisi s tym? A ja spavam na takom dojceneckom vankusi ale ktory som kupila este ked som cakala malu a ten uz je chudak v dezolatnom stave 😀 uz sa mi kolena dotykaju ked ho mam medzi nohami ked lezim na boku preto chcem novy, lebo uz zacina to obdobie ked sa mi zle spi...

marija
7. máj 2010

Lucy to je kazda matka neobjektivna 😀

lucy1990
7. máj 2010

A inak poloha je zadkom dole, hlavicka niekde v urovni pupka a nozky za hlavou a potom sa divim, ze mi kope hore 😀

bihan
7. máj 2010

Lucy, veď to je normálne, že pre teba bude vždy najkrajšia, ale má úplne objektívne nádherný malý nošte 😀

Marija, ja meriam 170cm, čo je na fr. pomery vysoko nadpriemer, ale volal ma tak jeden skoro dvojmetrový a 140 kilový kamarát 🙂 Vankúš mám od Red Castlu, už tiež, chudáčik,čo to prežil, mám ho od prvého tehu a používam ho prakticky od momentu ako sme ho kúpili takmer non-stop, ale len potrebuje nový poťah, vnútro je stále super 🙂

marija
7. máj 2010

Bihan a to vnutro mas ake? Aka je vypln?

Lucy tiez si myslim, ze ma krasny maly nostek a to uuuuplne objektivne!

michaela80
7. máj 2010

lucy krasna je...a to mas pravdu aj pre mna je ta moja ta naj,naj,naj...spolu s Robinom....

bihan
7. máj 2010

Nejako mikro perly sú v tom.

marija
7. máj 2010

Bihan no presne toto chcem, ako uz neviem ako sa to vola ale aby to malo tvar gulieciek 😀 a od Red Castlu mas ktory je ich tam viac? Ja bezne spavam na tom vankusi aj ked niesom tehu lebo mam problemy s bedrovym klbom a dobre sa mi pritom polohuje a ten vankus je na nezaplatenie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre