♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
16. máj 2010

neim ci pojde otvorit link....skuste🙂

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=142096

pridaa som aj fotky sem do fotoblogu,keby ste mala niektora zaujem dohodneme sa 🙂

denisocka
16. máj 2010

j _ oikikijophiujhjk>*N ,._Bed Blanket

!

denisocka
16. máj 2010

j _ oikikijophiujhjk>*N ,._Bed Blanket

!

lucy1990
16. máj 2010

Katka, ja idem teraz na obedik, ale potom napisem, ja by som zobrala par tych vacsich vecicek, lebo tych 0-3 mesiace mam dost 🙂

abbey1
16. máj 2010

Ahoj Katulka.Pozerala som bazar,vzala by som od teba tú ružovú zavinovačku.

didulka85
16. máj 2010

Denis na teba treba desifrovacku... 😀

kvietok121
16. máj 2010

ja som na 4D nebola, ale potvrdili mi na sone chlapceka - 24., ukazoval nam pipika a tak, tak to uz hadam nemoze byt dievcatko

to by bola sranda

katulkaaaaaa
16. máj 2010

baby neblaznite 🙂 hned tri ste mi napisali naraz na zavinovacku 🙂 dufam ze sa nerozhadame kvoli jednej vecicke..idem obedovat

denisocka
16. máj 2010

sorry,to bol šimon 😅

marija
16. máj 2010

Katulka nerozhadame, ved daj tip kde si ju kupila 😝

denisocka
16. máj 2010

ja tam žiadnu ani nevidim a ked,tak predaj tej,ktora sa ozvala prva 😉

tretulka
16. máj 2010

katulka, tak to je gool 😀, ale zas lepsie sa to dozvediet teraz ako az pri porode, no nie?
pocasie je aj u nas hrozneeee, ja sa musim ucit, v utorok mam skusku....nachystane nemam nic, akurat kocik cakame na buduci tyzden...ked citam, co vsetko uz mate nachystane vy, nakupene, poprate, pozehlene a ja nic 😅 , stale si vravim, ze mam cas a ze po skuskach sa do toho pustim...
marija, nech sa Vam uz polepsi, teda malej 🙂

didulka85
16. máj 2010

Juj aka som nahnevana... Potrebujem si ist nakupit a nemozem, lebo jeden debil nam nie je schopny doniest auto... Nechapem ako moze dospely clovek spat cely den... A to mam dnes na plane predeti.sk, brendon, baby market, ikea, DM, C&A, Hypernova...

marija
16. máj 2010

tretulka dakujem 😵 😉

katulkaaaaaa
16. máj 2010

no jasne bol to sok,ale teraz sa uz tesim...ale keby som sa to dozvedela az po porode..no neviem 😎 ja som mala vela veci po mojej dcerke,a mala som va rokyobchod ta som si vzdy to naj odkladala,akosi som nepredpokladala ze y to bol chlapcek 🙂 preto toho mam tolko

abbey1
16. máj 2010

Ako som sa dnes vytočila.zbadala som si hodnotenie na mojom bazáre.Asi pred mesiacom hodila jedna ženská neskoro večer golfáč na bazár.tak som jej odpísala,že sa nám páči,spýtala som sa ďalšie detaily a že sa ráno ozvem.Na druhý deň ma od rána uháňala,že mi kočík pošle autom...Bez môjho vyjadrenia,že kočik beriem,po 1 IP so žiadosťou o info.Tak som jej odpísala,že nemáme záujem,ani nedodala reálne foto,iba z katalogu v inej farbe.A ona ma teraz osočuje,že som si kočík rezervovala a neozvala sa.DES.Je to možné?

tretulka
16. máj 2010

abbey, tak to je sila, to by nastvalo kazdeho, ved ked sa iba informujem a nevyjadrim sa, ze danu vec chcem kupit, tak co riesi????? ja bezne napisem len o info, to neznamena, ze chcem hned vsetko kupovat

abbey1
16. máj 2010

Ešte že mám tú komunikáciu nechanú v Ip,inak by som si myslel,že mi šibe.Hovorím hneď mi chcela kočík posielať,vraj vybavila auto.A pozerám,že ho ešte predáva,tak to asi nebude také terno.Len ma to naštvalo,preto že sa vždy snažím jednať férovo.Ale táto ženská je hotová stíhačka.Bombardovala nás o dušu.Už len z princípu sme ho nechceli.Príde s nejakou vadou a kto sa s ňou potom dohodne.Nakúpila som kopu vecí cez bazár a vždy úplne super.

zuzannas
16. máj 2010

Mywiel, tak to je super, ze si povedala, ze nechces, aby ta nastrihli a nenastrihli...ja som tiez povedala, ze nechcem, aby ma nastrihavali a nastrihli ma (ze vraj automatika pri prvorodicke).. 😢 a maly ani nebol moc velky, tak akurat..3,5kg a 50cm...

carmenn323
16. máj 2010

Caute babulky 🙂 katulkaaa tesim sa,ze tu je niekto s okresu Senica ja tiez 😀 Kam sa chystas rodit?A kam chodis k dokimu?Inak pekne ze z dievcatka chlapec snad mi mame pipika s 3D na 100%

kila
16. máj 2010

Čaute! Ja som rodila bez epi, nástrih som tiež mala, ale to vôbec necítiť a lekár zavtipkoval že nech sa nebojím: po šití a zahojení rany bude "to" ovela lepšie. Bolelo ma šitie a potom hojenie rany. A potom aj sex, ale po čase "to" bolo fakt lepšie ako pred pôrodom. 😅 Teraz budem rodiť tak isto.

marija
16. máj 2010

kocky objednavalis te niektora zo stranky Maderna? Alebo neviete mi poradit kde by som zohnala zavinovacku do autosedacky Emitex? Najlepsie prechodnu, na zimu mam do autosedacky fusak Emitex.

katulkaaaaaa
16. máj 2010

ahoj Carmen,ja neviem este kam pojdem rodit....zvazujem skalicu a myjavu...prvu som rodila v skalici a bolo vseto ok,ale pred tromi rokmi som mala mimomaternicove tehu a lezala som v skalici 5 tyzdnov,najprv si mysleli ze som potratila,potom zase ze som tehu ale ze je to male tak mi pichali hormony na podporu tehu,nakoniec mi spravili kyretas a poslali domov...az som doma odpadla co som bola uz 8tt,tak mi zistili ze krvacam do brusnej dutiny-a ze mam mimomater. tehu,okamzita operacia,odstranenie vajickovodu...psichicky som sa davala dlho dokopy:(tak teraz mam des z toho ze by som mala ist znovu tam rodit....ale nepoznam nikoho kto rodil na myjave,co som citala na diskusiach tak to mas ako vsade aj spokojne aj nie....a ti odkial si?a kam ides rodit? 🙂

katulkaaaaaa
16. máj 2010

jaj a chodim k dr.Donovalovi do Holica,100% chvalim super pristup,starostlivost,uzastny lekar 🙂

beatrixe
16. máj 2010

Marija, skus www.babetkovo.sk, tam maju z Emitexu velky vyber.

marija
16. máj 2010

Bea dakujem 😉

carmenn323
16. máj 2010

katulkaa tak to ma mrzi to je des ☹ no ja asi do skalice ale manzel chce aby som sla do BA no ja zasa hovorim,ze ak sa ma nieco stat tak sa stane aj tam.Rodili tam moje svagrove aj teraz pred tyzdnom sesternica a v pohode tak neviem asi tam aj ked nadavaju niektore na skalicu vraj jednej tam nechali kus placenty pustili ju s mimi domov a na druhy den krvacala tak ju manzel polomrtvu priviezol spat a rychlo ju operovali no strasne ale zas su aj dobre ohlasi no neviem 😖 Na myjave neviem nikto znami tam nebol .Ja chodim do SE Kurinskej celkom fajn az na hnusnu sestricku a ultrazvuk za marie terezie 😀 Ja som zo Sekul

lenadka
16. máj 2010

caute baby, tak dalsi uprsany den :-P

som totalne chora, od malej som ochorela, vsade su same vreckovky, hlas mam v pr... v noci som dychat nemohla, tak som nevyspata...a to moje 5r. deculo to znasa uplne super-je to mozne? Ona si trosku posoplila, pokaslala a preliecujem ju calciovym sirupom a solmucolom a je uz takmer fit, uz len trosku sopli a ja? mne ta terapia nezabera, prave naopak je mi horsie 😅...nechcem zas skoncit na ATB :-P

maculienka123
16. máj 2010

lenadka,ja som na tom takisto,chora jak slak,hrdlo si necitim a ide to az na priedusky a hlas uz tiez nemam pomaly.

idem si asi lahnut a vypotit to s paralenom

kvietok121
16. máj 2010

ahojte aj ja sa pripajam k chorym ... to pocasie nas dorazilo

marija
16. máj 2010

jejda baby prestante s tymi chorobami... hes hes nech idu prec!

Vraj ma takto prsat este do piatku, moja mamina pred chvilkou zartovala, ze mozno zajtra ich dom odplavi, tak nech sa necudujeme ked ich doma nebude rano na svojom mieste 😀 len zabudla na to, ze ich dom je spojeny s tym nasim, takze sa povezieme spolu 😝 mozno rano uz nebudeme Racania, ale co ja viem, obyvatelia Vajnor?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre