♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lulusha
17. máj 2010

didu, aj mna caka kontrola na onkologii v juli... mam tiez cystu, ale brali mi vzorku a nastastie to nie je nic vazne...

ma.jus.ka
17. máj 2010

díky baby🙂 zeytin, nie nie som z Hlohovca, bývame blízko Trnavy v Cíferi, ale pochádzam z stredného SR 😝

didulka85
17. máj 2010

Moja mama ma rakovinu takze predpokladaju, ze aj ja budem mat... mame nejaky zly gen. Uz XY rokov tam chodim na pozorovania, stale nejake cysty. Raz sa nahnevam, dam si ich odseknut a kupim si nove kozy. 😀

rubinka
17. máj 2010

Didu tak to je hrozné 😒

didulka85
17. máj 2010

Rubi nie je to take hrozne... Myslim si, ze kazda zena ma cysty v prsnikoch, lenze ked im ich nikto nevysetri, tak to nezistia... Samovysetrenim sa da najst len malo hrciek. Nastastie drviva vacsina cyst pride a odide. Malo z nich sa zvrhne.

snehulienka24
17. máj 2010

evi, som na ne velmi zvedava a verim ze su krasne 😵

rozmyslam ci mi bude na obed stacit zeleninova polievka, alebo si idem este nieco urobit 😀 zemiakove placky by som si dala 😝

zeytin
17. máj 2010

Snehu - mnam - zemiakove placky... tusim ich dnes urobim na veceru ...

zeytin
17. máj 2010

Baby, mne tie kilecka idu strane do bokov.... co mam robit? mam boky o 7 cm sirsie ako pred tehu ☹ aj stehna mam tucnejsie... to citim na gatiach.... uf.... neviem si predstavit, ako to bude neskor...

evitkamalicka
17. máj 2010

ja mam pecenu rybku s hranolkami

didulka85
17. máj 2010

Zeytin mne su aj nohavicky spred tehu male.... 😀

nikitka231
17. máj 2010

didus ty si cislo ...ja som si tiez kupila nove nohavicky bo tiez take bedrace som z nich mala ze az 😀 😀 😀
no ja budem mat dnes rybku a zeleninovy salat...🙂ja mam asi nejake divne brusko bo ma nik nepochvalil 😔 😔 😔 😔

rubinka
17. máj 2010

No ja som si tiež musela kúpiť nové gate lebo tie staré Eská sa mi na mne popárali 😀

lucy1990
17. máj 2010

Rubi aj tebe? 😀

zeytin
17. máj 2010

Niki - kto ta nepochvalil? Mne sa tvoje brusko paci 😉

Ja sice nosim tehu es-ka, ale uz su tak-tak... ☹ ked tu tak pocuvam, ze niektore nosite este gate spred tehu, tak mi je do placu... ked porodim, tak si nebudem mat ani co obliect...

halintoa
17. máj 2010

Ahoj kočky,
tak doktorka mi dala na baktérie v moči ATB s tým, že keby ma začalo dole svrbieť mám prísť. Keďže som nechápala, prečo by ma malo svrbieť, tak mi vysvetlila, že pri ATB sa bežne robí mykóza. No tak som celá happy, že mi vyriešia jeden problém a možno budem mať ďalší... 🙄
Čo sa týka vášho nadšenia do varenia - ja som teraz tááák strašne lenivá niečo ukuchtiť, aj cestoviny ma zaťažujú. Včera som sa premohla a upiekla pizzu a aj to ma stálo veľa síľ :-P... Dnes budem robiť práve cestoviny, ale aby som k nim spáchala aj dajaku omáčku - to by už bolo priveľa námahy 😀 .

rubinka
17. máj 2010

Nikitka ja som fotku tvojho bruška nevidela, neviem kedy si ju sem hodila 🙂

didulka85
17. máj 2010

Niki ja som tvoje brusko tiez nevidela...
Ja by som uz nieco zjedla, ale mm mi doniesol take jedlo, ake nemozem jest... Teraz cakat hodinu kym pride z rehabilitacie a dalsiu kym mi navari... A to mam jest pravidelne.
Normalne sa tesim na zajtra k diabetologicke. Aspon budem vediet presne kolko mozem zjest.

nikitka231
17. máj 2010

rubi v sobotu som ju sem dalvala 🙂
https://www.modrykonik.sk/forum/spolocny-termin-miesto/augustove-milaciky-2010-3/ 😉

zeytin ako si na tom s vahovym prirastkom ....?? 😕 nebud v strese ani ja nie som

nikitka231
17. máj 2010

kocky uz druhy den ma bolia straaaasne bradavky...ako keby so muz aj kojila...a to nemam manzela doma.... 😝 takze nic

rubinka
17. máj 2010

Jaj no sorry ja tu cez víkend nechodím tak som to akosi prehliadla, bruško máš krásne, fakt, aj postieľočku 😉

nikitka231
17. máj 2010

rubi tak dakujem ... 😉 dodatocna utecha...velmi potesila a pozrite co som naslaaaaa....moje pidi mimi ked sa mi narodil 😀 😀 😀 😀

didulka85
17. máj 2010

Niki pekne brusko.... To moje je take krive.

rubinka
17. máj 2010

Niki zlaté 😝

carmenn323
17. máj 2010

nikitka mas pekne brusinko 😉 a ta postielka je uzasna co stala?

lulusha
17. máj 2010

niki krasne brusko! aj malinky je chutnucky 😵 ja som uz dorazila moje sackove cestoviny 😝 ale zajtra sa chystam urobit quiche, tak dufam, ze sa podari 😝

denisocka
17. máj 2010

tak pekne odpoludnie

baby,konečne som sa dokopala sprovozniť Angelcare a zistila som,že sice funguje,ale som z toho taky magor,že to bud predám,alebo nepoužijem. ani ten navod čo som tu od niekoho zohnala mi nepomohol to pochopiť

MARIJA vy mate len vysielačku topcpm?

marija
17. máj 2010

Deni hej, my mame topcom vysielacku a Nanny monitor dychu a ten je velmi jednoduchy na pouzivanie 😀

marija
17. máj 2010

Niki pekne brusko 😉 a maly je strasne zlaty!

lenadka
17. máj 2010

miciatko ja si cerpam dovolenku teraz, ked som bola v nemocnici minuly tyzden mavali na mna s PN-kou, ale som ich ukecala ze mam kooopec dovolenky, ze radsej si budem tu cerpat...takze v praci nemaju moc na vyber, bud budem PN, alebo budem cerpat dovolenku, no tak ci tak, tam nebudem 😅

denisocka
17. máj 2010

no ja som zatial monitor z angelcare ani nezapajala,chýba mi ta zastrča do EU zasuviek,mam len jednu,tak som skušala vysielačku,ale len čo som sa ozvala už pipala , nema dojem jak to ovladať. toto ked zapípa ked maly zaplače,tak ma infart v rannom veku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre