♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lenadka
6. jan 2010

uz s napchavam tymi jahodami, samo sebou ze s cukrom a potom ze priberam a vyhovaram sa na hormony 😀 🤐

evitkamalicka
6. jan 2010

ano my sme to pozerali rano v telerane, ze levici budu mat dobry rok a teda aj ja 😀

gabusssa
6. jan 2010

Dievčence, kým som navarila obed, či večeru, tak sa tu toho popísalo. Ďakujem za podporu. Dnes mi naozaj zle padlo , keď začal môj drahý s tým priberaním, ale vidím, že asi čiastočne mal aj pravdu, pretože ja Vám asi ani nenapíšem, koľko som pribrala 🙂 Ale beriem to tak, že to bol aj jojo efekt z diety. Čo už dieťa som chcela, najmladšia tiež nie som, tak zato platím daň 🙂 Ale potom sa mi ospravedlnil a povedal, že ma miluje aj s mojimi kilami navyše 🙂) Ale aj tak nech si druhýkrát odpustí podobné otázky ....
Ale som rada, že ste mnohé napísali to, že aj Vaši muži majú pripomienky, lebo potom pochopím, že je to viacmenej normálne. Aj keď ja som baran, môj drahý tiež a my kritiku nenávidíme, proste my musíme byť dokonalí. A nedajbože nám niekto povie niečo, čím nás chce presvedčiť o opaku.
Prosím prezraďte mi, ako to je, že sa normálne tešíte na niektoré jedlá. Vám nebýva špatne. Ja teraz tieto pachy nemusím...Normálne ako to píšete, tak brrrr - hlavne tá kačica .... ale dnes tu niekto spomínal zeleninovú polievočku s haluškami...tak som ju hneď uvarila a vydarila sa...🙂)

mib
6. jan 2010

lenadka, to su krasne mena. 🙂 nad miskom premyslam aj ja. aj ked dlhe roky je uz rezervovany kubko. 😉

lenadka
6. jan 2010

marija Filip je pekne meno, nam by sa ale nehodilo k priezvisku, inak som po nom pokukavala 😉 dievca sa vyda, ale chlapcovi ostane navzdy...teda mozno, ved dnes sa da aj inak 😀

mib
6. jan 2010

gabussa, a ty si neocenila ako on "chlap" dokazal uznat, ze ta zbytocne potrapil? ved to je uzasne a to by ta malo viac tesit ako ta poznamka, pri ktorej si urcite ani nepomyslel, ze sa ta vobec dotkne. 😉 ved chlapom taketo veci nedochadzaju. chlapi su uprimni ... hovoria veci jednoducho, jasne a priamo. len my zeny ich potrebujem trochu zaobalit, aby sa nam to lahsie znasalo ... oni pri tom vobec netusia, o com hovorime. 😀

lucy1990
6. jan 2010

Inak marja, ty si z Race? 🙂

evitkamalicka
6. jan 2010

my uvazujeme nad menami Laura a Peter, ale tak to je este daleko este sa to moze zmenit

leteku
6. jan 2010

lenadka - Tereza je krásne meno 😉 a Terezka ešte krajšie. Len som dlho bojovala proti Terke ale už to všetci pochopili, že moja slečna nie je žiadna Terka.

lenadka
6. jan 2010

gabi, mne to surove tiez nic nehovori a smrdi, hlavne maso, ale ked je to uz hotove tak sa to da 😉

lenadka
6. jan 2010

leteku, mne sa paci aj skratene Teri 🙂

leteku
6. jan 2010

my sme mali skrátenú skomoleninu Tete - tak sa aj ona zo začiatku označovala, teraz to používame už len ako srandu. Teri jej niekedy hovori svokra, nemám nič proti. Ale pre mňa je to Terezka alebo Tereza.

lenadka
6. jan 2010

mne sa tiez najviac paci ked sa povie Terezka...Terka fak teda ee 😕

marija
6. jan 2010

Lucy ano sme z Race, skor povedane, byvame tu druhy rok 😀

Lenadka mne sa zas pacili mena Nicolas a Mathias, alebo aj Taras, po bratovi, ale ani jedno sa nehodi k priezvisku lebo sa s nim rymuju 😀 takze viem o com hovoris 😉

lucy1990
6. jan 2010

🙂 aj my sme z race, svet je maly 😉

awe
6. jan 2010

ahojte kocky, vy ste teda toho stihli popisat....to ja cely den citam, ked tu dva dni nie som 😕

ale to je super, vidiet, ze to tu fici 😀

drzte nam palce, zajtra poobede ideme na uzv, snad bude vsetko ok a potvrdia nam aj srdiecko, kedze naposledy sme ho este nemali 😵 uz cely den som v strese, aby bolo zajtra vsetko ok, som si slubila, ze ak bude vsetk ok, uz si budem tehulkovanie len a len uzivat 🙂

awe
6. jan 2010

leteku - pekne tabuly, verim, ze aj ja sa tam zajtra budem moct pridat 😉

pipi1211
6. jan 2010

ahojte baby, no vy tu teda toho stihnete popisat a clovek ani nestiha citat 😀 😀 😀

my mame pre dievcatko meno Sophie-Loren alebo Lauren este si musime zistit ako je to spravne ale volat ju budeme iba Sofi lebo aj prva dcerka ma meno Monika-Marilyn a volame ju Momo 😀 len chlapcenske zatial nemame lebo sa nevieme rozhodnut ale asi to bude Jarko po muzovi lebo dcerka uz ma meno po mne Monika 🙂

halintoa
6. jan 2010

Hmm, tu to všetko spinká, tuším sa pôjdem tiež umyť a zaleziem 😒 .

simuska153
6. jan 2010

Hali, ani nie ze spinka, ale nesiel konik ☹

Leni, aj my mame vybratu Terezku prip. Elisku (to je nahoda 🙂). Uz pri Adamkovi som mala pocity, ze to bude dievcatko a myslela som na babo ako na Terezku a nakoniec to bola Terezka s pipikom 😀 😀 😀
U chlapceka je to tazsie, mozno Davidko, ale este nie sme rozhodnuty.... ale v podstate az tesne pred porodom sa dohodneme na konecnej verzii...

Marija, tiez blahozelame Melinke ku krasnym 2 rockom 🙂 , zelame vsetko naj, nech je zdravucka, stastna a nech vam aj nadalej robi len radost... Adamko posiela pusky 😉

zuzana76
6. jan 2010

mne sa tuto noc snivalo,ze som bola na uzv u doktora, bol to len nejaky 12 tt , ale uz bolo vidno pohlavie a vraj je to chlapcek a hned som mu vymyslela meno Jurko , takze odteraz to bude asi moj Jurko v brusku 😀 😵

lucy1990
6. jan 2010

Zuzka 😀 aj my planujeme bud Lenku alebo Jurka 😉

halintoa
6. jan 2010

zuzka: že by predtucha? 😉

zuzana76
6. jan 2010

no uvidime, ci sa mi to splni, lebo s Patkom , ked som bola tehotna, este som o tom nevedela, tak sa mi snivalo, ze je to dcerka Livia 😀 , no a nakoniec bol z toho Patrik

uz pojdem spat, dobru noc

lenadka
6. jan 2010

ja som sa brusku prihovarala ako Misatko - od Misko, ale tesila som sa na babu, aj som kupila krasnu supravicku satocky s klobucikom ked som bola mozno v 4 mesiaci-no neudrzala som sa...a aj neskor som este pred tym ako mi lekari odhadovali na sone dievca kupila par echt babskych veci 😀

leteku
7. jan 2010

Dobré ránko, baby nebláznite s tými Jurkami, to je jediné meno, ktoré akceptujem aj ja aj môj mužík a docela som sa tešila, že žiadneho malého Jurka nepoznám 🙂.
Držte mi dnes palčeky, na obed idem do poradne, tak snáď je všetko O.K.

tiriel
7. jan 2010

Ahojte.ja som mala hroznu noc.po polnoci som sa zobudila na ukrutne krce v zaludku a zlcniku,nieco neskutocne.nemohla som sa ani pohnut.do toho mi prislo zle a tak muz bezal pre lavor,ale netrebalo.po 5min to preslo. Ja uz chcela volat sanitku od bolesti a strachu.ktovie cim som si podrazdila zaludok.zeby s kiwi na na noc?

jankaat.
7. jan 2010

"dobre ranko".. ja som celu noc nemohla zaspat..akosi sa mi uplne otocil rezim- cez den spim.. v noci ani za svet.. 😔

janusa127
7. jan 2010

dobré ránko

aj mne sa už snívalo o babatku, že som bola na sone a zapol 3D a som všetko krásne videla, hýbalo sa hore dole len nepamätám už pohlavie 😀
ja mám problém so zaspávaním 🙄 unavená ako koň a nie a nie zaspať..ach jaj...
čo sa týka mien nemám ani šajnu 😕 to bude ešte ťažkééé a cítim v kostiach boj s mm 😀

halintoa
7. jan 2010

Ahoj kočky 🙂 ,
ja som tiež nevedela zaspať, ale to bude tým, že som včera poobede drochmala 😀 .
Čo sa týka mien, mám vybraté pre babu Rebeka alebo Sára, pre chlapca neviem, páči sa mi Hugo, ale či to bude mužíček chcieť...
Kočky, ďalšia psycho otázka, bolia Vás prsia ešte stále tak veľmi ako na začiatku? 😕
Leteku: držím palčeky 🙂 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre