♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

jankaat.
8. jan 2010

halintoa v 3...a ja som brigadovala doteraz..ale v decembri som to nechala..

halintoa
8. jan 2010

janka: kvôli nevoľnostiam?

marija
8. jan 2010

Ahojte kocky, no vy ste toho popisali, to asi ani vsetko neprecitam...

Riesilis te mena 😉 no ja som na ziadne dievcenske este neprisla, takze zacinam mat z toho trosku stres :D ale tak pri malej to prislo v nejakom 6 mesiaci ked sme uz vedelina sto pro ze to bude baba :D

Ja sa uz citim dobre, nevolnosti presli uplne. Nestazujem sa, bolo mi fakt desne, konecne sa mozem venovat malej aj domacnosti trocha.

V stredu zacinam cvicenie pre tehosky, strasne sa tesim!

Vy sa ako dnes mate? Inak aj mne sa zda, ze mam vacsie brusko ako pri malej, ale furt sa neviem odfotit :D

janusa127
8. jan 2010

ahojte,

aj u nás nasnežilo a ešte sneží 🙂 škoda že za pár dní nám do toho bude pršať 😖

tehu nohavice nosím už aj ja, veru teraz mi ešte skôr vykuk bruško ako pri druhom 🙂

ja ešte neriešim vecičky, po deťoch mi ostalo máličko malých vecičiek , som podarovala a popredala...ale povedala som si že keď najbližšie bude na sone(26.1.) všetko oki tak sa odmením a kúpim prvú vecičku mimču 😵 😵 😵

evitkamalicka
8. jan 2010

u nas uz pada dazd so snehom

evitkamalicka
8. jan 2010

mne zostalo kopec veci po malom co nemal oblecene ani raz resp. raz alebo dvakrat v neutralnych farbach, takze ak bude dievcatko uz len dokupim par kuskov

halintoa
8. jan 2010

My kopec vecí podostávame, už mám posľubované od rodiny, od susedy, maminka chce šiť, svokra štrikovať, takže keď niečo budem z oblečenia kupovať, tak to bude asi len môj rozmar 🙂. Len už aby bolo po prvom trime, hneď sa mi bude plánovať lepšie 🙂 .

janusa127
8. jan 2010

aj ja podostávam, od kamošiek už mám sľúbené .. 😎 len všetky čo sa sľúbili majú dievky...tak to bude zaujímavé..čo to bude 😀 😀 😀

jankaat.
8. jan 2010

halintoa kvoli tomu ze som pracovala v krcme- v zafajcenom priestore, adost tazkymi podmienkami na pracu..

marija
8. jan 2010

Ja este tehu nohavice nenosim a este ani ziadne nemam kupene 😕

A veci po malej mam tiez strasne vela, ale neviem co urobime az to bude chlapcek :D vsetko ma ruzove a take dievcenske a okrem toho ona je januarova a drobec bude letny 😉 no to este budem mat cas poriesit.

rosienka
autor
8. jan 2010

ahojte! 🙂

ja este ziadne vecicky nekupujem, zacnem az ked to bude cele iste a budem vediet, co asi cakame. zatial kupil len mm este pred tehu testom jedny ponosticky, co mam v albume 😅 ...ale tehu gate by sa mi pomaly zisli, i ked este par nohavic mam, kedze mi boli vsetky predtym siroke v pase, lebo ja mam taku postavu s uzkym pasom a vypuklym zadkom 😀

aj by mate chut na kraviny ako hranolky, chipsy, gumene cukriky? 😀 sice sa snazim zdravo stravovat, ale na tieto hluposti mam strasne chut 😀 😝

jankaat.
8. jan 2010

ja som v roku 2009 schudla takmer 15kil.. polovicka veci mi je teraz velka. ..uz som ich minule chcela vyhodit ale mam pocit ze sa mi teraz zidu😅

rosienka
autor
8. jan 2010

janka- fiiiha, tak to sa ti teraz bude v pohodicke priberat, ja som posledne roky len priberala 😠

halintoa
8. jan 2010

janka. tak to potom hej, taká práca by teraz vôbec nebola vhodná. Čo sa týka oblečenia, moja maminka aj sestra sú odo mňa kúsok silnejšie, tak hádam budem môcť nosiť ich oblečenie (som zvedavá, či pristúpia na ten návrh 😀 ).

halintoa
8. jan 2010

rosi: naopak,ja mám pocit, že moje bábo vie, čo je preň najlepšie a na raňajky som mala müsli s jahodami a acidkom a teraz tlačím zeleninový šalát s ovčím syrom. Sladkosti som nejedla už pár dní a vôbec mi nechýbajú a pri pomyslení na chipsy a hranolky je mi šoufl 😖 .

lenadka
8. jan 2010

ja som uz hladna, ale ved je pred obedom 😀 ja nemavam chut na chipsy ani hranolky, skor zelenina, cestoviny, polievky, jogurty, v obchode na mna kukaju aj vcera aj dnes plny kosik jogurtov...no ale aj mala ich lubi, kazdy vecer pyta, niekedy aj ked uz vecerala pyta jogurt 😀

evitkamalicka
8. jan 2010

mne sa prave pecie pizza 🙂

lenadka
8. jan 2010

acidko som vcera vycedila na ranajky vanilkove s cereal. rozkami a poobede este nizkotucne za pohar 😀

evitkamalicka
8. jan 2010

ja nemam rada tie ochutene acidka, ja len klasicke plnotucne

rosienka
autor
8. jan 2010

baby, aj ja tlacim hlavne jogurty, ovocie, zeleninu, cestoviny, ale casto ma prepadle chut aj na nezdrave jedla 😨 ...aj klobaska stiplava, aj kacka, aj kolace. jedine, co nemusim a predtym som mala rada je colokada

jankaat.
8. jan 2010

ja som tiez roky rokuce priberala a potom som schudla a teraz mozem priberat odznova..
ale aspon budem mat co nosit (dufam😅)..lebo "poziciavat" si nemam od koho..

rosienka
autor
8. jan 2010

ehm cokolada 😉

lenadka
8. jan 2010

evitkaaa pizzaaaaa 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😀 ja som dnes kupila v obchode syr a sunku, ze zajtra ju spravim, lebo uz dlhsie mam na nu chut, vcera som mala vecer chut zavolat mm ze podme na pizzu, ale doma navyvarane, zas by to nikto nejedol 😀

konecne som pridala album mimi skusila som si aj brusko sama odfotit 😀

jankaat.
8. jan 2010

a mne napriklad sladke teraz vobec nechuti.. ale syry jogurty a take mliecne vyrobky by som bola schopna jest a pit na litre a na tony😅...

nasi isli do mesta tak som sama doma s bratom..akurat robim palacinky🙂

lucy1990
8. jan 2010

Pridala som foto z UTZ 😉

rosienka
autor
8. jan 2010

janka- nemala si zo zaciatku foto v pase? preco si to zrusila? baby dajte si tam nieco, lepsie sa to rozlisuje

lenadka
8. jan 2010

lucy ako si tam pláááva 😵 😀

rosienka
autor
8. jan 2010

lucy- krasny milacik 😵

tak pizzu môzem aj ja, asi si najblizsie objedname tu za rohom mame rozvoz pizze, robia ju superisnu 😅

lucy1990
8. jan 2010

Ano, uz sa aj trosku hybkalo 😀 a som sa smiala ze s tym zltkovym vakom sa hra ako s loptickou 😅

evitkamalicka
8. jan 2010

lucy krasna fazulka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre