♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
15. aug 2010

@vladka84 rychlovka?sak to je 12 hodiiiinnn....no ja verim ze maximalne za 6 mam komplet odrodene...pri malej som rodila 9 hodin/pocitam odkedy praskla voda-a hned som mala silne kontrakcie/ a to som myslela ze uz neporodim...zbalena som uz mesiac 😀 😀 😀 citala som na nete ze skoricovy caj treba pit tak som uvarila hned liter,a skusime s mm este tutu mutu,doma sa mi smeju ze uz mi komplet prepina 😀

katulkaaaaaa
15. aug 2010

@barinkova ja neviem toto posudit,mne sa zda ze mame tie brucha vsetky rovnake...mne ani pri malej nepadlo a rodila som 😀

barinkova
15. aug 2010

@vladka84 co si mala tabletku ci injekciu?

vladka84
15. aug 2010

@katulkaaaaaa no, ty si taky odstrasujuci pripad 😀 😝
u mna to uz tolko nebude, za 14 dni mam termin a ked ma nechaju este tyzden navyse... tak to bude LEN 21 dni 😀 😀 😀
nastup bolesti mam asi ako ty, tiez to nie je sustavna bolest celodenna, ale ked ma to chytilo, fakt som rozmyslala, ze ci nerodim a ako si odsledujem cas, ked mne sa zdalo, ze ma to boli stale... no a potom ked pridem do nemocnice a tam bude nejaka "mudra a vtipna" sestricka, tak ju asi niekam poslem...

barinkova
15. aug 2010

@katulkaaaaaa ja prave nemam ani som nemala ziadne bolesti cudne nie?

katulkaaaaaa
15. aug 2010

@vladka84 😀 😀 😀 no podla mna mozu napisat knihu ,,ako prezit a nezblaznit sa posledny mesiac" 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
15. aug 2010

@barinkova ani ja som pri prvom porode nemala ziadne bolesti...mas dobre vypocitany termin?mne moj sedi viem ktory den som ostala tehu...tak mi je divne co ten maly tam este robi 😝

barinkova
15. aug 2010

@katulkaaaaaa ved to prave neviem kedy som ostala tehotna

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
barinkova
15. aug 2010

@katulkaaaaaa nikdy som si neznacila menzes blba som,takze vobec neviem ani mne sa to moc nezda

liba78
15. aug 2010

@katulkaaaaaa no ja by som to tiež nenazvala rýchlovkou. Až všetky porodíme, potom si napíšeme pravdu ☹
Inak môj syn Jurko (Nikolka) je niekto pre koho som bola ochotná toto všetko naposledy podstúpiť. Prikladám foto z nemocky a z dneška keď som ho priniesla domov. 😉 😉

vladka84
15. aug 2010

@barinkova brusko ti klesnut nemusi... mne napr. teraz hovoria, ze uz mam brusko pekne dole a mne sa vobec nezda a naposledy som bola zatvorena na 7 zamkov, takze to nie je u kazdej tak, ze klesne brusko na znak bliziaceho sa porodu... mne davali injekciu (dve, lebo prva nezaberala) a este mi vkladal cipky na otvorenie...
@katulkaaaaaa Kati, ale co je tych 12 hodin oproti 9 mesiacom? malinaaa... ja nemozem mm prehovorit na tutu mutu, on si stale mysli, ze staci raz a babo pojde von a dovolenku ma len od buduceho piatku, tak ze az potom 😀 😀 😀
inak dostala som prvu matersku, 49 Eur...som bohataaaa 😀 😎

barinkova
15. aug 2010

@liba78 krasny je

majka35
15. aug 2010

@liba78 nádherného synčeka si si domov priniesla 🙂

lucynocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
liba78
15. aug 2010

@barinkova dakujem 🙂 🙂 🙂 aj mne sa páči. Je asi najkrajší na svete. A už konečne odpuchol, teda nie celkom ale veľmi pekne pokračuje. 😉

majka35
15. aug 2010

baby, u vás je tiež tak dusno? ja tu ani dýchať nedokážem ... moja Barborienka začína robiť pokroky a za to veľké ďakujem môjmu manželovi ... venuje sa jej maximálne, ako len vládze a ja sa začínam konečne vnútorne "spokojnievať" 🙂

liba78
15. aug 2010

@lucynocka
@majka35 🙂 🙂 🙂

katulkaaaaaa
15. aug 2010

@liba78 zlaticko nadherneee,moja verim ti ze uz nikdy viac,ja sice cakam druhe ale uz teraz viem ze na tretie sa ja nedaaaaam 😅

katulkaaaaaa
15. aug 2010

@lucynocka no insie mi nezostavalo,aj ked myslim ze uz vsetkym doma leziem na nervy...tak radsej potichu trpim,alebo zaleziem do spalne,alebo po nich len kricim...sa tesim ze uz to zajtra konecne konciiii

majka35
15. aug 2010

@katulkaaaaaa tak to ani ja nie ... aj keď každý vraví, že do tretice bude syn 😅

barinkova
15. aug 2010

kocky?ja na kazdom papieri v tehotenskom preukaze mam iny datum porodu

majka35
15. aug 2010

@katulkaaaaaa to robím aj ja a to som už po pôrode ... 😀 nech to už máš za sebou

vladka84
15. aug 2010

@liba78 nadherny je 😀 😀 😀

liba78
15. aug 2010

@katulkaaaaaa no moja sme už na jednej lodi. A fakt ti želám, aby ten tvoj pôrod bol omnoho rýchlejší a lepší ako ten môj. Bola by som veľmi rada aby ste to už mali všetky za sebou. Ale hlavne tie maličké stvoreniatka za to všetko stoja. 😉 😉 😉 no nakuknem ešte večer, idem pozrieť do plienky 😀

memory97
15. aug 2010

@liba78 super, blahozelam🙂 hlavne, ze ste v poriadku. Rodila si nakoniec v Trencine?

@mirmaj to viem, ze kazde babatko je ine a hlavne tie rozne statistiky na nete, no obcas sa chytam za hlavu, kto ich robil, zeby nejaky chlap 😀 😀, neriadim sa nimi, ale nas akurat spadol do tej co som nasla 😀 My chodime kazdy tyzden na vazenie, kvoli tomu, ze je predcasne narodeny, takze mam info kazdy tyzden, preto viem priblizne kolko priberie za tyzden🙂
neboj raz to skonci, to neustale odsavanie, krmenie a prebalovanie🙂 len to chce par rockov.-)

katulkaaaaaa
15. aug 2010

@majka35 maji to su super spravy,neboj vsetko bude uz len dobre 😵

majka35
15. aug 2010

@barinkova to je podľa UZV ... ja som mala stále okolo 12-14. augusta ... to je podľa toho, aký je drobček v brušku veľký

vladka84
15. aug 2010

@majka35 @katulkaaaaaa ja si takisto myslim, ze tretie uz nebude, jedine, zeby ma to o takych 10r. chytilo, aj ked si myslim, ze mm by sa synovi potesil... no ale kto mi da zaruku? 😀
u nas uz hadam zacne prsat, rozfukal sa vietor, vyzera to nadejne, jupiii 😀

memory97
15. aug 2010

@liba78 maly je nadherny, ako cukricek🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre