♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
18. aug 2010

Lucka písala že je v pohode len je zbita ako pes...

lulu4
18. aug 2010

@janinna11 ahoj zdrhla som lebo som si umyvala vlasy a o13tej som mala poradnu,ale ti poviem nech uz idem rodit lebo som mala na male,tlak z nicoho nic vyskocil na 140/90co je pre tehulky hranica,ma chcela dat na prijem,taka blbost za to ze raz vyskocil tlak.tak mi premerala o5min. Zrazu som mala 130/80.tak som dosla stastne domov,potom poved.ze by bola rada keby sa uz v str. na poradni neuvidime,ze nech dovtedy porodim.aj ja chcem strasne moc august.dieta kvoli tym rokom,aby spravne vychadzali do skoly.otvorena som len na 1.5cm.

kvietok121
18. aug 2010

@lulu4 moja ja som otvorena len na 1 cm

kvietok121
18. aug 2010

@akika722 ved ma za sebou dost todlhe cakanie a potom tazky porod

akika722
18. aug 2010

@kvietok121 asi mi niečo ušlo...čo sa stalo???už nie som tak v obraze ☹

kvietok121
18. aug 2010

@akika722 myslim katulkaaaaaa take velike babenko a este tie nekonecne bolesti pred tym ....

akika722
18. aug 2010

@kvietok121 jáááj moja ja že s Luckou niečo lebo o nej som písala 😅

kvietok121
18. aug 2010

@akika722 aha vies uz menej tozmyslam .... v tomto stave, taka napraskana 😲

akika722
18. aug 2010

@kvietok121 pohoda 😀 😀 😀 o Katke viem,hlavne že t už ma za sebou a Simonka pri sebe 😀

kvietok121
18. aug 2010

@akika722 ved to uz je urcite spokojna

akika722
18. aug 2010

@kvietok121 aj ty budeš moja 😉 už každu chvilu 😉

kikuska25
18. aug 2010

..neviem ci som taka precitlivena ale ja uz nevlaadzem ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

kvietok121
18. aug 2010

@akika722 ano uz len dva dni a idem do nemocnice a potom uvidime

kvietok121
18. aug 2010

@kikuska25 moja vydrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrz, precitlivela nie si si len tehulka

kikuska25
18. aug 2010

@kvietok121 ani spat ani sediet nieto este chodit mna stale to brusko boli ja uz nemozem chce sa mi uz len plakat.. ☹ ☹

lulu4
18. aug 2010

kočky priblizne okolo akeho datumu sa pripisuje materska? lebo ja som platila pol roka DNP a predtym pracovala takze som splnila podmienku na ziskanie materskej ale neprislo mi domov ani vyrozumenie ze kolko budem dostavat ani nic, vam take nieco prislo? dakujem

akika722
18. aug 2010

@kikuska25 ani ja moja a to už mam po...moje dieťa ma dnes použiva ako cumel na zaspavanie a ja som hotova...vyčerpana z oboch deti 😖

lulu4
18. aug 2010

@kikuska25 mojaa musime uz dobojovat kvoli nasim pokladikom, mne sa uz tiez tazko dycha, sedi, lezi akurat sa mi maly nasackoval zase neviem kam pod rebra a to kazdy vecer robi a mne sa potom lezat neda... nechapem co si to zvykol... ja uz tiez snivam o tom nech to uz mam za sebou a maly nic...

lulu4
18. aug 2010

@akika722 ahoj a ako to berie starsi synator uz to trosku predychal ze nie je stredobodom pozornosti? a co Samko nechcel spinkat? viem si predstavit ako to da zabrat..

kvietok121
18. aug 2010

@kikuska25 moja ja som vcera aj revala ... niekedy to pomoze ... niekedy nie ja uz mam take bolesti stale nie ze sa raz objavia a raz nie ako doteraz ale stale akokeby sa stale otacal dookola 😀

kvietok121
18. aug 2010

@lulu4 ani mne domov nic neprislo ale dnes mi prisli peniazky na ucet

lulu4
18. aug 2010

@kvietok121 boze ten nas stat to je chore ved by nam mali poslat nejaky doklad ze kolko budeme dostavat keby som to potrebovala niekam potom vydokladovat tak kde si to budem nahanat ved ked som bola isty cas nezamestnana tak mi prislo hned vyrozumenie ze kolko budem dostavat a do kedy... tak aj ohladne materskej som to ocakavala.. no aspon ze tebe uz prisla lebo mne nic 😠

akika722
18. aug 2010

@lulu4 Patrik ani nerieši že nie je stredobod...dnes lepšie ako včera ale dnes krpec začal.zaspi mi len na prsniku a ked ho preložime do postielky hned je hore,akuret vonku bol zlaty.prespinkal.ale daju zabrať ☹

lulu4
18. aug 2010

@akika722 tie zaciatky doma s malym babom su dobry zaberak to sa mozno az po mesiaci trosku ustali ten rezim nejaky ze? lebo oni moc nerozlisuju noc a den a podobne... no som zvedava aky bude ten nas krpec ci sa aspon trosicku vyspim lebo ani teraz sa mi neda, neznasam reci ze vyspi sa pokial sa da ale mne sa teda moc neda

kvietok121
18. aug 2010

@lulu4 ano ale tiez neviem ci to je materska len z platu, alebo ci to je aj s tym co som si dobrovolne platila, ak to je aj s tym nie ze by mi to nestacilo, ale myslim ze je to malo a teraz neviem ci mam cakat papier, alebo mam sa ist opytat???

akika722
18. aug 2010

@kvietok121 jéj ty plačeš od bolesti ja od vyčerpania ☹
dufam že sa nam to zlepší

vladka84
18. aug 2010

@kvietok121 a prislo ti aj z DNP? ci len z platu?
tak ja som baby v pohode, ja asi tak skoro neporodim, lebo okrem tych par dni (neviem ci boli 3, ci 4) co som mala riadne bolestivych poslickov nic viac... jasne, ze krize bolia, mala sa vrti hlavickou tam dole, kope mi do rebier a podobne, ale rozdychat sa to da a asi som si uz aj na to zvykla... skor sa mi zda nenormalne, ked nic necitim 😀

akika722
18. aug 2010

@lulu4 s jednym je to pohoda...ale s dvoma 😖

kikuska25
18. aug 2010

@akika722 mooje chuda tak to ti verim ze si vycerpana
@lulu4 dakujem lulu mne sa prvy krat tuto noc snivalo ze som isla rodit a nift ☹
@kvietok121 viem ze to niekedy ani nepomoze a ja som myslela ze to len moje dieta dokaze robit akoby sa tocilo kolom dookola a to strasne boli a naspodu mam pocit ze mi brusko praskne to az tak picha ☹ ☹ som strasne umrncana prepacte ale dnes mi este pri injekcii praskla zila ktora sa ako jedina drzala mesiac a boli ma este aj cela ruka 😔

vladka84
18. aug 2010

aha, uz citam vyssie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre