♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
28. sep 2010

@memory97 aj u nas je presne tak chladno, Tamarka tiež stále kýcha, sa bojím aby neprechladla ☹ ale ona bude asi taka zmrnutá žabka, lebo naobliekana je hrôza a stále studene ručičky, tak mame doma aj rukavičky také tenučke 😒

@akika722 tak vy ked mate maličky byt, vy to tam asi tak rýchlo vydýchate 😀 😀 😀 😀 😀 Aj my máme taký prerušovaný spánok cez deň, tak preto som si myslela, či nema skrytý reflux, že by sa jej vracalo mliečko a to ju budilo a chcela som jej skusiť dať ten gastrotuss, ale neuspešne, ani raz som ho do nej nedostala 😀 😀

memory97
28. sep 2010

@mirmaj ja mam este maleho v perike🙂, takze ho velmi nebabusim, ale aj tak, ked papa, tak je vonku z perinky a to su teda riadne kychacky🙂

mirmaj
28. sep 2010

objednala som si šatku 😀 😀 sa teším ked príde, dúfam, že sa v nej bude Tamarke páčiť 🙂
no ale už idem búvať, ordinácia skončila tak môžem isť pokojne do postele, dobru a hlavne pokojnú noc všetkým želám, aj drobcom aj mamičkám 😎

mirmaj
28. sep 2010

@memory97 aj my sme stále v perinke, ale už menej býva zaviazana tak úplne ako kedysi, lebo sa hned vykope, je už akási dlhá 😀 😀 , už väčšinou na nej len leží, takže ju už až tak moc nehreje, takže musíme sa teplejšie obliekať a mám pocit, že sa nedokáže sama akosi zohriať, neviem prečo 😒

akika722
28. sep 2010

@mirmaj 😀 😀 😀
@memory97 mne sa maly do perinky nezmesti tak použivame spaci vak...

lulu4
28. sep 2010

@mirmaj ahoj,tak diky za povzbudive slova,je mi luto ze mam tak malo mliecka ale u mna to tak bolo od sameho zaciatku a ani sa to nezlepsovalo.maly mi je na nutrilone a tvoja mala ake UM papa?dnes sme boli na prvej poradni a pytala sa na grckanie lebo maly ma problem s odgrgnutim po papani,niekedy sa mu to vracia do pusinky a potom grcka,zajt.mame ist na vysetrenie na detsku chirurgiu.ak by sa prislo na to ze to ma zle tak mu predpise bebu proti grckaniu.tak uvidime.a co vy,kolko uz vazite a meriate?

lulu4
28. sep 2010

@akika722 ahoj moja,dlho som tu nebola ako sa maju chalani,neviem o vas nic.nieco nove napis

akika722
28. sep 2010

@lulu4 ahoooj a všetko pohoda maly mi teraz odkvecol 🙂a vy ako?kojiš?že bebu ti chce dať

akika722
28. sep 2010

@lulu4 ja som blba ved pišeš že na nutrilone ste 😀 je aj nutrilon AR proti grckaniu

lulu4
28. sep 2010

@akika722 tak tebe maly odkvecol ale ten nas nie zaspat,spal od siestej do deviatej,napapany,prebaleny,konecne sa vykakal,lebo kakal vcera rano.ma nafuknute brusko,mal by sa poriadne vykakat drobec moj.hej na nutrilone sme.

akika722
28. sep 2010

@lulu4 ma to aj vyhodu ked neskor zaspia moja....dlhšie budu spať 😀 😀 😀 stale mi do 20tej spi a dnes bol ako "nakureny"pre vas čo nerozumiete tak "nafajčeny"chi chi chi chi chi 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
28. sep 2010

dobru noc baby idem do postele...ved o chvilu vstavame ☹

akika722
28. sep 2010

@lulu4 moja ešte som sa chcela optať ked ma bruško nauknute sabka alebo niečo take nedavaš?alebo probiotika...

memory97
29. sep 2010

@mirmaj nas drobcek tam este vojde, ale tiez ho uz cez den nechavam dlhsie mimo nej, aby si sam dokazal udrzat teplo. Tamarka si tu teplotu dokaze udrzat asi az neskor, myslim, ze v dvoch mesiacoch by uz mala vediet. Nam zas odporucali balit do perinky do 4 mesiacov, este ze mam 2 druhy periniek🙂 Z jednej sa mi uz vykopava, mu trcia nozicky a druha este chvilu vydrzi ale 🙂 myslim, ze o chvilu mu budu uz obe male 😉

@akika722 tiez som pozerala na spaci vak a aky mas, lebo som videla dva druhy na nete. Jeden bol iba na nozicky a do dalsieho by sa cely zmestil 😀

lulu4
29. sep 2010

@akika722 vcera sme mali poradnu prvu,poved.ze sa jej to brusko nepaci ale nic neodporucila.pytala sa na stolicu,nemava taku do zlta ale dost zapachajucu a do zelena,poved.ze to z nutrilonu HA lebo to je ten hypoalergenny.dnes idem okolo 8 volat na detsku chirurgiu mame ist na vysetrenie refluxu,lebo nevie si po papani odgrgnut a potom grcka.ak sa reflux potvrdi,daju nam bebu mliecko proti grckaniu.musim mu pod hlavu deku davat nech sa mu mliecko nevracia do pusy.som zvedava ako pochodime.a ten sab ani probiotika nedavam som myslela ze to je na vetry dobre,lebo tie Vladko ma stale aj ked nekaka.ci na co vsetko je ten sab simplex nemas nahodou pribalovy letak?

lji
29. sep 2010

@lulu4 ja som ani nečakala na to čo mi povie doktorka. dávam espumisan ale mam kupene aj probiotika aj sab simplex. malej sme podložili matrac aby mala vyššie hlavu. . dúfam že sa vám čoskoro ulaví a všetko bude ok 😒

21
29. sep 2010

@akika722
@mirmaj , ma taky zlatucky ksichtik, vobec nie je slizky, je iba hladky... a mily a pekny....
Dievcata, jedli sme o 3.30 a teraz sa este drzime, tak som na pc... ale uz sme nervoznejsi... Pekny den zelam uplne vsetkym!!!!!!!!!

lji
29. sep 2010

aaaa ženy,tak som sa včera od jednej nemenovanej osoby dozvedela ked vyzliekala malu: je hrozne malinka a vsetko jej je velke lebo jej nedavam dost jest. bude stale maličká ked ju nezačnem poriadne kŕmiť, stále určite hladná lebo otvorila ústa,zamrnkala,príliš sa pučila. vrchol bol ked zahlasila útočne : začnite jej konečne dávať poriadne mlieko !!!! to akože UM. a moje mlieko je čo??? ortuť alebo čo??? šak normálne kojím. sama mám pochybnosti či jej to stačí lebo sme priberali 100g za týžden, zajtra sa budeme vážiť a také reči ma fakt nepovzbudia 🙄 hovorím, nie je zlá, ALE.... takéto reči ubližujú 🙄 🙄

evanns
29. sep 2010

@mirmaj aku satku si si objednala?

evanns
29. sep 2010

@memory97 ani my uz sa nezmestime do perinky, tak uz spi v spacom vaku 😉 fajne si v nom udrzuje teplotu, spokojna som...je to ten vcelku...prikladam foto, spodok nevidno 😒

evanns
29. sep 2010

@lji 😠 😠 😠 😠 😠

mirmaj
29. sep 2010

@lulu4 aj naša Tamarka je na nutrilone, podľa mňa je dobry, ja jej davam obyčajný nie HA, pred týždňom sme mali 57cm a 4630g, takže rastieme a priberáme pekne 🙂 nechápem prečo ti chce dať BEBU proti vygrckavaniu, ked aj nutrilon je AR proti vygrckavaniu 😖 😖 😖 Ja som ho tiež na začiatku malej kupila lebo sa mi zdalo, že vygrckava a ked som jej ho dala samy tak to bolo hrozne huste a ťažko sa jej to ťahalo z fľaše a potom sa mi už aj zdalo že nevygrckava ale už ked som ho mala, tak som jej vždy ked som jej robila mliečko pridala namiesto obyčajného 1 odmerku toho AR 😀 😀 A tiež davam malej probiotika Infalt Dophilus a SAB SIMPLEX, každe raz za deň
@21 som zvedava na tu foto ked ho odfotíš 🙂
@lji to bolo čo za ženu? 😲 😲 neber ju važne, mamina vždy vie čo je pre jej dieta najlepšie a takéto reči ber jedným uchom dnu a druhým von 😝 😝
@evanns v tom vaku ste len v noci alebo aj cez deň? túto som si objednala http://nosime.sk/tovar2039-storchenwiege_leo_ca..., jooooj tak sa teším ked mi príde 😀
@akika722 ked dopapate tie probiotika, plánuješ kupiť Semimu dalšie? alebo už mu ich prestaneš dávať?

evanns
29. sep 2010

@mirmaj kraaaaaaaasna satka....my mame Didymos indio 😉
vo vaku iba v noci

mirmaj
29. sep 2010

@evanns a ked je v tom vaku prikrývaš ju na noc ešte niečim? alebo ma len ten vak?

mirmaj
29. sep 2010

@evanns aj vy máte krásnu, akú dlhú maš? dúfam, že som trafila dobru dlžku 😒 a tiež dufam, že sa jej tam bude páčiť, lebo som videla na bazere, že ich predavaju niektore, lebo si deturence na ne nezvykli 😖

evanns
29. sep 2010

@mirmaj mm ma tendenciu prikryvat 😉 ale ja ju odkryvam lebo citim ze sa poti potom 😝

evanns
29. sep 2010

@mirmaj 4,7 m a zvykla si...neboj sa ked trosku poplace na zaciatku...teraz hned ako ju dame tak je tisko a pozera...ale u nas nosi prevazne mm lebo u mna jej nejak vadia prsia...pri nom jej je lepsie ☹

mirmaj
29. sep 2010

@evanns tak to musí fakt poriadne hriať teda 🙂 no hadam si zvykneme aj na viazanie, mm je rad ked je pri ňom radšej ako pri mamine čo? 🙂 aj naš bude určite, rad junosí 😎

evanns
29. sep 2010

@mirmaj vak hreje ale zas aj hrubsie pyzamko jej tam davam teraz...
tak mm nie je casto doma, tak je rad ked ju potom moze mat tak dlhsie pri sebe...som ho dokonca pristihla ze sa navonia ked ju berie a malej sa pri nom veeeelmi paci 😀 😀 😀

liba78
29. sep 2010

@lji kašli na svokru moja. Neboj, ty si mamina a tá vždy najlepšie vie, čo je dobré pre miminko. 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre