♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

zuzana76
22. jan 2010

to mi je luto, pamatam si na nu

evitkamalicka
22. jan 2010

je to smutne, lebo oni sa tusim snazili 2 roky a takto to skoncilo

witchka
22. jan 2010

Ahojte babule,

tak som si sem dnes nakukla, co nevidim, Lucy ma dievcatko, gratulujem velmi, tak dalsia zabka do partie 😀 to bude aky boom v auguste 😉
Bihan jeeej ake pekne fotecky, aj ja chcem uz vidiet babatko takto 🙂

ostatne som moc rezaregistrovala, lebo som kukla len posledne dve strany zatial 😉

Inak tu v Tatrach je uplne ine pocko ako v BA, krasne ale nesnezi, manzela som vyhnala lyzovat, ze nech sa kvoli nam neobmedzuje, ja zatial pracujem, zobrala som si robotu aj sem aspon na dnes, ale mam tu aj casaky a zvazujem prechadzku...len sama neviem, nechcem sa vykydnut niekde, asi pockam az nanho. Poobede ideme do toho wellnesu, teda ja sa asi len tak pospacirovat, masazku som si vcera dohodla, ze polhodinovu, na boku, velmi jemnu ze mi spravia, tak som zvedava, snad sa nic nestane. No a vecer prechadzka dole do dediny, tesiiim sa.

tak pekny den zatial vsetkyyym

lulusha
22. jan 2010

Lucy supeeeeeeeeeeeeer!!!!! blahozelam! inac ver, ci never, mne sa uz druhy raz snivalo, ze som bola na tych testoch a vyslo nam dievcatko 😀 😀 😀

lucy1990
22. jan 2010

Witchka, tak si pekne uzivaj zdravy tatransky vduch 😉

evitkamalicka
22. jan 2010

aj ja si myslim, ze mam v brusku dievcatko

lucy1990
22. jan 2010

🙂 lulush, tak ty uz na testy ani nemusis 😉 a hivy mi je velmi luto 😔

rubinka
22. jan 2010

Je mi fak ľuto čo sa stalo HIVE ☹

bihan
22. jan 2010

Tak kamoška dnes ráno porodila a bohužiaľ ani v Banskej Štiavnici sa nedá rodiť dôstojne bez toho, aby vás niekto za niečo nevyhuboval.. toto ma fakt nebaví. 😔

tea333
22. jan 2010

chuda Hiva ☹

Lucy gratuujem k dievcatku!!!! 🙂 😀 😉 super 😉

tiriel
22. jan 2010

Tak bihan,krasne babo! Ja som mala mat dnes usg a event.prepustenie,ale tak odlozilo sa to na pondelok.tak neva,len nech uz to bude ok. Akurat mam velke zapchy ,tak ktovie ci z toho nebolo nejake krvacanie,pri tlaceni.

tiriel
22. jan 2010

Hiva,je mi to luto😔

tea333
22. jan 2010

Bihan nadherne fotky 😵 😵 😵
ja som stale v takom napati ci je vsetko v poriadku, vo stvrtok uz budem vediet, bodaj by bol stvrtok! 🙂
potom zaciatkom februara pojdem do genetonu 🙂

mata299
22. jan 2010

tiriel...na zápchu je dobré brať magnesium...mrzí ma, že si ešte v nemocke ☹

tea333
22. jan 2010

tiriel 😒 Snad to tam nejako prezijes 😒

zuzannas
22. jan 2010

Tak mne na zapchu zarucene funguje kapustova stava na lacno..a to mam teda tiez poriadne problemy so zapchou od minuleho tehu... ☹

kila
22. jan 2010

Lucy gratulujem! 😵 Tešíte sa? 🙂 Dievčatko je super! 😉

lucy1990
22. jan 2010

Kila, tesime sa uplne najviac 😀 uz mame aj autosedacku 😅 taktiez vynikajuca cena 😅

kila
22. jan 2010

Lucy, no ty si ale šikuľka! 😉

carmenn323
22. jan 2010

Ahojte babulky 🙂 lucy gratulujem aj ja by som chcela dievcatko a moj manzel zasa chlapca

tea333
22. jan 2010

lucy tak bude lenka? uz ste pevne presvedceni o mene? 🙂

lucy1990
22. jan 2010

Jednoznacne 😉 my uz odkedy sme spolu zacali chodit, sme sa zhodli na tom, ze sa nam obom velmi paci 🙂

tea333
22. jan 2010

inak baby my mena este zvazujeme 😕

lucy1990
22. jan 2010

A ktore su v najuzsom vybere? Pridala som foto 😉

lulusha
22. jan 2010

co sa tyka mien, tak pre chlapceka som nemala na vyber - musi byt po ockovi 😉 tak ze sa vysantim aspon na dievcenskom... obaja s manzelom mame krstne meno na L, takze aj baba by mohla byt na L 🙂 zatial vyhrava Lea

peta131
22. jan 2010

Baby ja vobec nestiham vas citat, mam teraz toho kopec skola, vybavovanie svadby, do toho moje kazdodenne grckanie 😝

Ale co som zahliadla ze moje chlapciatko tu nema zatial partaka baby uz by to chcelo pipika 😀 same dievcatka gratulujem vam babenky 😵

baby mne stale to grcanie neprechadza 🙄 stale mi je zle a pravidelne kazdy den minimalne 2x navstivujem zachodovu misu ☹ ja uz som z toho taka unavena a vysilena ☹ joj ako vam zavidim ze vam je dobre a uz si drobceka uzivate ja si zatial ani neuvedomujem ze som tehotna...

a co sa tyka mien ani mi nevieme, na dievcatko sme mali uz dlho vybrane ale tie chlapcenske mena v slovenskom kalendari su hrozne 😠

tiriel
22. jan 2010

Ale peti,nesu hrozne,ja zas dievcenske nemam

nika.r
22. jan 2010

peta, mne pri Tomáškovi bolo zle až do 16 tt. Ale bolo to znesiteľné, len cca 1 zvracanie denne.

dievčatá, bolia niektorú z Vás kríže? Lebo brucho nemám ešte také, aby ma bolei zo záťaže a posledné dni ma bolia poriadne, tak sa trochu obávam.

zuzana76
22. jan 2010

nika, mna obcas bolievaju, a aj brucho

lucy1990
22. jan 2010

Lulush, aj mne sa paci Lea, ale nasich macka sa tak vola 😝 a Peti, ja uz som mala velke obavy, ze ci je vsetko vporiadku a dnes rano som bola zasa grckat, tak som aj rada 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre