♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
14. mar 2010

baby,no dnes ma potešila moja kamaratka,čo ma priatela gynekologa .
😔 Deni,nechcem ťa neznepokojovať,ale nevedela som,že cysty sú také veľké.Pozrel na ten nález a nieje to najlepšie.Kto Ti robil USG?Poviem Ti narovinu moja-cysty môžu zmiznúť ale takisto takéto cysty sú pri vrodených vývojových vadách☹!!!!Takže amniocentézu už nestíhaš ale cysty TREBA PRAVIDELNE A POZORNE sledovať!!!

michaela80
14. mar 2010

deni preco mas na facebooku video z 21 tt a fotky z 20 tt 😀 😀 😀 😀

treba verit ze sa ta cysta vstrebe a Tobi bude uplne v poriadku...inac super kamoska ked ta tak "strasi"....to je to co teraz tak velmi " potrebujes"

denisocka
14. mar 2010

ja neviem miška prečo mam videlo tak i tak,,,,, je to jedno,zmažem to a hotovo. ja chcem myslieť pozitivne , no ale da sa. muž tu na mna ziape,že vyhodi cely PC von oknom a nakpe kamaratku do zadku 😔

michaela80
14. mar 2010

denisocka..ta co ti robila ultrazvuk by ti urcite povedala keby nieco malemu hrozilo...tie cysty su asi fakt take ze sa vstrebu same ...a tej kamoske by som sa asi do konca tehu vyhla.... 😠

mywiel
14. mar 2010

Deni ty mas teda kamaratky... 😕 😔 Kasli na to dokina ta nestresovala keby bol problém tak ti povie a posle ta k odbornikovi nech sa na to pozrie. Aspon tu je to tak, ze ked sa mojmu dokimu nieco nezda a nie je si v niecom isty tak konzultuje este nazor druhého dokiho a az potom sa vyvodzuju uzavery. Vsetko bude ok mysli pozitivne a nic si nepripustaj. Ja som bola na AFP testoch a vobec nepripustam, ze by mali vyjst zle. 😉

mywiel
14. mar 2010

Deni a ta tvoja kamoska urcite este nema deti ze? 😅 😝

denisocka
14. mar 2010

Nema deti,chodi s gynekologom,ona je sestricka. Viem ako aj moj byvaly gyndos reagoval,on deti mat nemohol,on by ma tiez tak vystresoval keby vedel o tych cystach

mywiel
14. mar 2010

No som si myslela, hned ma to napadlo... 😅 🙄

silwietta
14. mar 2010

no mna tak strasili skoro cele prve tehu az som si v siestom mesiaci povedala, ze stacilo, ja si chcem konecne to tehotenstvo uzivat....

biba12
14. mar 2010

Marija 1 pravdepodobnost bola 1:1800 a druha 1:130. A povedali mi, ze jedno je bud falosne pozitivne alebo druhe falosne negativne. Tak si vyber. Ale som rada, ze som doma. A ze je to za mnou. Este to cakanie na vysledky. Doma som nechala svojich 2 chlapov a hlavne poriadok. Prisla som domov a nasla som mierny bordel. Drahy sa staral o krpateho naozaj ukazkovo, este vecer robili palacinky, ale upratovat po sebe nestihal. Co stihol bolo vyniest smeti, nakupit. Iank nic, vsade vsetko porozkladane, riad nahadzany v umyvadle/mame umyvacku, stacilo zapnut/.. Ale to by som uz chcela asi vela. V sobotu bol s malym zase cely den on, isli na oslavu narodenin A prisli az okolo 19 hod. A drahy priznal, ze je po 2 dnoch unaveny. A to som chcela . Aby pochopil, ze ja sa staram o celu domacnost, pritom on mal navarene, nemusel prat, zehlit, nic.. Babky cakali obidve v pohotovosti, ze kedy bude volat. ALe on by nezavolal, lebo nato je moc hrdy. Ale ked povedal, ze je unaveny, to bol super pocit. Aspon pochopil, ze na materskej to nie je take jednoduche.

evitkamalicka
14. mar 2010

ahoj babule, ako vikendujete?.....my sa poobede chystame do Nitry do Mlynov pozriet nejaku vybavicku ci nam nieco nepadne do oka a do MC Donaldu a tak urobit si pekny dnik

tretulka
14. mar 2010

ahojte, deni, myslim, ze taketo infosky by vystrasili kazdu tehulku, ale snaz sa mysliet pozitivne, Tobi bude urcite zdravy krasny chlapcek ako buk 🙂 , drzim palce
evitka, uzite si peknu nedelu 🙂

denisocka
14. mar 2010

baby,čo ste bolo na morfo, čo su to za hodnoty?
NB - 5,1mm
NF - 3,3mm
to bude asi nos.kostička a to šijove presvietenie?

gabusssa
14. mar 2010

Jaj Evitka, tak mierne Ti závidím. Aj ja by som strašne chcela už ísť nakupovať. Výbavičku alebo len tak sa prejsť po obchode. Mlyny sa mi veľmi páčia. Ale zrejme by som to nezvládla. A môj drahý je v práci. Zrovna v Nitre. Robí policmena. Tak pozor Evitka, dnes majú akciu, pekne dodržiavajte všetky predpisy 🙂 Ja budem celý deň pracovať, uzávierky sa blížia. A medzitým odpočívať, pretože som riadne unavená a ubolená. Čo som spomínala, mám pruh a bolí to pri každom pohybe. Posledné dva dni sa mi zdá, že trošinku menej, ale i tak bolí. Aspoň už viem spať.

Biba, aj ja mám doma mužíčka s tularémiou 🙂 (to je choroba lenivcov) Ale teraz na to kašlem aj ja a niekedy sa na to nevie pozerať tak to uprace sám...Inak som bola vždy hrrr prrr do upratovania a pekne som si ho na to naučila. Teraz nevládzem takže mi to netrhá ani žily. Skús si aj ty niekedy spraviť deň vegetu.

evitkamalicka
14. mar 2010

gabus dik za upozornenie 😉

marija
14. mar 2010

Deni no kamoska je fakt super ☹ 😠 ser na nu a porzi ak mas obavy ci pochybnosti, za poplatok sa da spravit UZV aj u ineho lekara, tak ak vies ze by ti to pomohlo aby si bola kludnejsia tak chod k niekomu inemu. Mojej kamoske takto jeden lekar nasiel na rongene pluc nejake skvrny, hospitalizoval ju kvoli tomu a chuda tyzden zila v strachu, ze mala ma nejake cysty na plucach a ci nejde o cysticky fibrozu atd... vzala rongen a isla k inemu lekarovi a ten povedal nieco uplne ine a navrhol zopakovat rongen a druhej snimke uz nebolo nic 😠 pokial mas pochybnosti skus ist niekam inam sa popytat, ale pytaj sa ked tak dobrych lekarov gynekologov a nie kamaratok 😎 ja som si ista, ze malinky je uplne v poriadku a bude krasny a zdravy ako buk 😎

Biba no fuha... inak mne vysli pri malej tripple na Downa ze 1:365, poslali ma na genetiku a na zaklade vsetkeho mozneho mi primarka neodporucila ani amnio ani opakovat testy, nakolko boal presvedcena ze boli odobrane v zlom tyzdni, mavam 21dnovy cyklus zice nespadam pod klasickych 28 dni. Mala sa narodila zdrava. Ale uz je dobre, ze to mas za sebou a nic neboj, urcite je drobcek zdravy 😉

marija
14. mar 2010

Deni mala som na mysli kamoskinej malej, ktora mala vtedy 2 mesiace nasli na rongene pluc skvrny. Pisem jak debil ☹ 😠

lulusha
14. mar 2010

deni, ja by so to asi tiez isla prekonzultovat aj k inemu doktorovi...nezazlievam kamoske nic, chcela ti len dobre, iste to nemyslela v zlom...ja som tiez za, nech radsej viem na com som, aby som sa potom nezrutila (nemusi ist o babo ale o hocijaku inu zivotnu situaciu) - radsej byt pripravena aj na horsie a potom sa tesit, ze je vsetko ok... ja si myslim, ze to bude v poriadku, ved sama si pisala, ze na MK o tom baby diskutovali a kazda ma napokon zdrave dieta...tak to este prekonzultuj a uvidis, ze ta aj druhy doktor ukludni 😉 drzim palce!!!!!!!

leteku
14. mar 2010

deni - verím, že tie cysty zmiznú a budeš mať zdravé bábätko. To čo povedal tvoj muž o tom PC tiež dôverne poznám, môj sa mi tiež stále vyhráža keď nájdem zase niečo čo by mohlo byť prckovi.

zuzannas
14. mar 2010

Caute kocky,

tak vcera vecer som uz konecne pocitila prve ozajske kopanceky!!! 😵 😵 ja si mam v pondelok zavolat na vysledky AFP (tie druhe) bojim, bojim, ale pevne verim, ze budu dobre!!

Deniska, verim tiez, ze sa to vstrebe!! ja by som sa pri najblizsej navsteve presne povypytovala na vsetko lekara, aby si nebola nekludna..

zica1
14. mar 2010

Ahojte Babenky 😵 Chcem sa spytat na vas nazor, myslite ze su lepsie flase lepsie od Tommee Tippee alebo z Aventu? Tiez odsavacky, steril. a ohrievace stravy... hmm?

zuzana76
14. mar 2010

Ahojte

pridala som do albumu nove fotky, mozete pozriet.

Neskor vas docitam

evitkamalicka
14. mar 2010

zica ja som na Avent flasky pocula dost staznosti, aj tu niekde je o tom tema, ze dost tecu....my mame doma ohrievac a je to totalna zbytocnost, vyuzili sme ho snad len 1 ci 2-krat

bihan
14. mar 2010

Ja osobne by som to nebrala tak, že kamarátka zbytočne straší.. lekárom z princípu nedôverujem, teda absolútnu dôveru nemám v žiadneho človeka, pretože sme všetci omylní a v prípade pochybností by som asi žiadala o názor aj iného odborníka.

Zica, pre Sáru sme sme mali Aventky, sú skvelé, ale pre druhé chcem skúsiť TT... našla som také krásne s lodičkami dve 260-ky za necelých 10 libier, tak asi objednám 🙂 Odsávačku mám ručnú od aventu, bola som spokojná, sterilizátor som nekupovala ani sa nechystám.

leteku
14. mar 2010

My sme fičali na Avent flaškách a max. spokojnosť. K tým iným veciam sa neviem vyjadriť. Evitka a ja práve nad tým ohrievačom uvažujem, že je to super tak teraz neviem.

denisocka
14. mar 2010

Baby,urcite to budem konzultovat,ale az o nejaky cas,ked sa uvidi ci sa zmensili.teraz nemam co konzultovat,co si mam ziadat amnio??hadam nie

evitkamalicka
14. mar 2010

leteku ja som ho vobec nevyuzila, skor sa mi ohrialo klasicky vo vodnom kupeli na sporaku

leteku
14. mar 2010

a ja že je to rýchlejšie, dobre vedieť

mywiel
14. mar 2010

Aventky su super ale kupujte len tie nové bez bisphenolu A! 😉

zuzana76
14. mar 2010

denis, verim ti,ze si vystresovana, ale zase ked sa ta lekarka vyjadrila,ze to sa stava a deticky sa potom narodia v poriadku, tak by to malo byt dobre, ale asi aj ja by som zasla mozno este za inym odbornikom, ale na amnio by som nesla

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre