♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
22. mar 2010

januliatko aj ja som chcela, ale mm sa toho boji, ze ci neodpadne atd, tak som ho ani nenutila

michaela80
22. mar 2010

ale muz je len pri Vas pri Vasej hlave takze krv a taketo veci tam nehrozia....moj sa tiez toho boji ale zaroven chce byt pri tom ako sa narodi...no som zvedava ako sa rozhodne...

januliatko1985
22. mar 2010

michaela, ved to iste som mu aj ja hovorila, ze sa nebude tam dole pozerat, ale si neda povedat, ale nutit ho nebudem

michaela80
22. mar 2010

ja som mojmu povedala ze ako ocenila by som keby bol so mnou cely porod, ale ked sa boji tak aspon pri tom otvarani a cakani, aby bol pri mne....predsa je to pomoc uz len ked ta zaruku bude drzat a pomahat predychavat...ale v tej zaverecnej faze to vypudzovanie ked pojde von ze mu to nebude robit dobre tak je to na nom...

marija
22. mar 2010

rozoberate porod kocky? 😉 no ja som mala manzela pri prvom porode cely cas pri sebe a bolo to super. Isiel dobrovolne, akor som mala problem mu vysvetlit, ze ak by som na poslednu chvilku predsa len zmenila nazor a nechcela ho tam, ze ci by siel prec a bol trocha dotknuty ale nakoniec povedat, ze ok. Nastastie vsetko islo ako malo a bol pri mne stale, aj pupocnikovu snuru prestrihol. Takze aj teraz sa tam chysta.

januliatko1985
22. mar 2010

super marija, tak tvoj je odvazny🙂
moj mm ked vidi v ordinacii v ruzovej zahrade porod tak si zkryva oci 😀

marija
22. mar 2010

Jani 😀 moj mal jediny problem vtedy ked mi pichali epiduralku, to sa nemohol pozerat, lebo by sa tiez zlozil 😝 inak vsetko zvladol super.

michaela80
22. mar 2010

no moj mal problem len ked malemu nosne mandle vyberali...a ja ze mi bude oparou a este ja jeho som tam dokopy davala....no porod je nieco ine....je to nutna prekazka na ceste za baetkom...ked nie tak pojde svagrina....ale myslim, teda dufam ze si to nenecha ujst... 😝

snehulienka24
22. mar 2010

porod...no este mi to len sem tam prebehne hlavou, nerodila som este, ale aspon som sa uz vnutorne rozhodla pre nemocnicu...snad nebude nabite... a mm by chcel byt pri porode, tak uvidime ako to dopadne, tiez nie je na take prostredie, ale zasa vidim na nom, ze by to chcel zazit a byt s nami 😵

evitkamalicka
22. mar 2010

snehulienka a ako si sa nakoniec rozhodla?

snehulienka24
22. mar 2010

no skusim tie kramare nakoniec... 🙂 aj ked najradsej by som odrodila doma 😀

snehulienka24
22. mar 2010

jaaaaj ako je vonku pekne...asi vyhodim perinky na balkon...

evitkamalicka
22. mar 2010

snehulienka, no sak do Galanty ma mozes prist kuk potom 😎

snehulienka24
22. mar 2010

evit odkotulam sa pozriet 😉 ozi co s tym detexom? padlo to?

evitkamalicka
22. mar 2010

zial ano padlo, v aprili idem rusit zivnost

snehulienka24
22. mar 2010

no nevadi....tak snad sa najde niekto iny 🙂

snehulienka24
22. mar 2010

teda vadi ale nevadi...chapes... 😉

evitkamalicka
22. mar 2010

chapes 😉

maculienka123
22. mar 2010

ja som vyvesala pradlo von,tak mi pecien na balkon aj som si ho vyumyvala a sadnem si veru na vzduch 🙂

captainka
22. mar 2010

akurat som pridala foto bruska 🙂 podarilo sa

januliatko1985
22. mar 2010

captainka, jeej pekne brusko, aj ja som v 22tt, len konik mi ukazuje 21tt 😒
idem si trosku lahnut, dnes som este poriadne neoddychovala a ptom zajdem s mm naprechadzku dakde.

maculienka123
22. mar 2010

captainka,mne to nejde pozerat tvoje foto

evitkamalicka
22. mar 2010

maculienka captainka to pridala do spolocneho albumu

bihan
22. mar 2010

čo sa ešte týka toho zadržiavania vody.. kedysi sa považovalo za jeden zo znakov preeklampsie, dnes ak nie je sprevádzané inými znakmi, je považované za neškodný problém v tehotenstve.

a zase rozoberáte pôrod? 😀 Podľa mňa aj chlapi čo sú ešte len prvooteckovia čakatelia ešte do pôrodu zmenia názor.. teda niektorí určite.. MM pôvodne tiež nechcel. Trošku ma to sklamalo ale netlačila som a potom si to rozmyslel sám.. bol so mnou na značnom množstve vyšetrení, na všetkých ultrazvukoch, tak to prišlo tak nejako logicky, že snáď keď už tam so mnou je a predýchava moje kontrakcie, tak ma tých pár minút, kým vylezie miminko, nenechá samú 🙂 A hlavne pôrod je adrenalín, tam sa ten strach z krvi nejako prirodzene stráca. MM hovorí, že žena predsa celých 9m nosí mimi v brušku, musí si pretrpieť pôrod, dojčenie, tak to najmenej, čo môže urobiť on, je byť mi pri pôrode oporou.

captainka
22. mar 2010

ja dnes upratujem ako sroub od stredy do nedele k nam pridu kamarati...tak nech sa to tu leskne 😎

rubinka
22. mar 2010

Ahojte baby, tak ja len tak narýchlo. Rozoberali ste výšku a váhu. Ja som tiež maličká, mám len 157cm. Zatiaľ sa pribrala necelé 1 kilo a pol, som sa rozžrala takže sa to začalo na mňa lepiť, za 2 týždne som toľko pribrala, dovtedy som mala 0 kíl navyše. 🙂

Inak kočík už máme doma, je super, veľmi som spokojná, v stredu hodím aj fotky. Niekto tu spomínal Cam Cortinu, ja som ju zohnala za 529EUR, bola akcia na minuloročnú limitovanú edíciu. . 😉

captainka
22. mar 2010

ja mam 174cm a teraz som uz pribrala 3.8kg ... myslim ze celkom ok, ked som v 22tt

denisocka
22. mar 2010

idem vas prečitať,konečne chvílka ticha

denisocka
22. mar 2010

ešte taka primitivuš otazka,
nechala som si pod pupkom zarasť chlpky,teda neoholila,lebo to chcem teraz zdepilovať - môžem?

lulusha
22. mar 2010

cauko baby! rozoberali ste strie...no ja na brusku nemam nic, ale na jednom prsniku sa mi objavili zospodu take cervene ciary, vytaca ma to 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre