♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

tretulka
24. mar 2010

tak veru 😀

tretulka
24. mar 2010

nie je to len zdroj informacii 😀

captainka
24. mar 2010

no tak uz mam uvarene tak uz len cakat navstevu 🙂

evitkamalicka
24. mar 2010

my sme sa uz aj naobedovali, drobec zaspal, este poobede dorazia golfky a potom mozme ist von

tretulka
24. mar 2010

mne je dnes nejako zle, boli ma hrdlo, nadchu mam, tak sa snazim liecit, dufam,z e ma to prejde, ´maly ma tiez sopliky a zachripnuty je, hotovy lazaret ☹

captainka
24. mar 2010

juj evit ty si nejaka friska s tym obedovanim 🙂 ja cakam kym sa dovali navsteva a potom sa spolu

evitkamalicka
24. mar 2010

captainka mne maly obeduje medzi 11-11:30 takze potom hned aj ja

snehulienka24
24. mar 2010

mno tak ja vam aspon takto pridam par fotiek zo svadby na MS ich nemame...

evitkamalicka
24. mar 2010

snehulienka pekne

marija
24. mar 2010

Snehulienka to co tak manzelovi vysvetlujes??? 😀

snehulienka24
24. mar 2010

zahrnuta prva manzelska "hadka" 😀 to bol prvy manzelsky a nezvladali sme kroky 😀

snehulienka24
24. mar 2010

teda podla mna on nezvladal 😀

marija
24. mar 2010

ha 😀 vyzera to super.

No idem ulozit malu. Polievocka spapana a ide sa haji-bubi 😉

snehulienka24
24. mar 2010

bezte sa poukladat.... 😉

rubinka
24. mar 2010

Ahojte tak som sa vrátila z pobytu na čerstvom vzduchu a vidím, že tu dávate krásne fotky zo svadieb, tak sa pochválim aj ja 😀

Fotky sú tu: http://picasaweb.google.sk/hannyka3/Svadba#

didulka85
24. mar 2010

Aj ja sa pripajam...

marija
24. mar 2010

Dida super 😉 a ta torta to bola cela cokoladova??? Neni tam dobre vidiet ale podla toho ako je tmava, mnam 😝 to sa akoze olizujem 😉

marija
24. mar 2010

Rubinka krasne fotky. Mala si velmi pekne saty a to prostredie kde ste sa fotili, uzasne! A ty sa inak s manzelok trochu podobas, niecim 😀 perami alebo ja neviem, aj ste taki tmavovlasi obaja 😀 no mozno sa mi len zda.

rubinka
24. mar 2010

Marija ďakujem, vyšlo nám vtedy krásne slnečné počasie, svadba bola v apríli tak sme sa aj báli či nebude pršať a mali sme šťastie na výnimočné počasie 🙂

Mne to tiež príde tak, že výzorovo sa k sebe hodíme 😀

marija
24. mar 2010

Rubinka no ved vravim 😉 my zas ked ideme zostava ja, moja sestra, moj brat, sesternica a moj manzel kazdy sa pyta ci sme vsetci surodenci 😀 idem vyhrabat nejaku fotku spolocnu aby si mala predstavu o com hovorim 😎

lulusha
24. mar 2010

jeeej baby, ake krasne svadobne fotky... pipi, krasna si bola!!!! a marija - nadherny uces!!!! mne ten moj drzal statocne, kadernicka mi tam napichala asi 50 sponiek, ze vraj mozem aj na hlave brejkovat 😀

tu su nase fotos: http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

kika36
24. mar 2010

caute baby 😉
isla som pridat fotky do albumu a vypisalo mi to ze mam svoj fotoblog na stranke modrykonik.cz a pritom som si na milion percent ista ze som sa prihlasovala na slovenskom konikovi. to co je za blbost??? ☹ 😕 😖 😨

rubinka
24. mar 2010

Kika neviem čo to má znamenať ale počula som o tom že preto niektorým babám nechce zobraziť fotoblog pri mene.

kika36
24. mar 2010

tak sa asi na novo prihlasim na slovenskeho konika- lebo inak musim pridavat fotky cez ceskeho atd... to je pekna hovadina ☹

evitkamalicka
24. mar 2010

kika no je to veru riadna sprostost

lulusha
24. mar 2010

rubi, mali sme podobne svadobne kyticky 😉

denisocka
24. mar 2010

Tak mne nejde net,len na mobile,tak oddychujem s haluskami v miske.

marija
24. mar 2010

No tak tu sme vsetci 4ria 😉 ja, moja sestra (teraz je blondinka ako ja), moj muz a moj brat 😉 potom este zvlast moj muz a moj brat a moja sestra a moja sesternica a ked sme niekde vsetci tak nikto nepochybuje ze sme rodina 😀

kika36
24. mar 2010

jeeeejda baby, pozeram vase svadobne fotky. krasne ste vsetky do jednej!!! 😵

lucy1990
24. mar 2010

Ahojtee 🙂 taku mam dnes dobru naladu, vonku je krasne 😵 mm isiel na hodinku na cestak pojazdit, tak som sa vyvalila, pojdem si asi odfotit brusko konecne raz za svetla, lebo vzdy si zmyslim az vecer a potom je to hnusna kvalita 😖 a pridavam aj ja foto z nasej svadbicky http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre