♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

marija
29. mar 2010

jaz dakujem 😉 dufam, ze meno bude mat uspech aj u zvysku rodiny 😀 a ake meno mate este v zasobe?

jaz
29. mar 2010

rubinka, preeesne ako pises 😉 , mne hned v prvej poradni lekar povedal, vy nemozete mat velke babo, nemate na to panvu, pozerala som na neho, ze to ako mam ovplyvnit a malu som porodila raz-dva prirodzene, sice som bola pozasivana riadne, ale pekne sa vsetko zahojilo 😉

jaz
29. mar 2010

marija, rozmyslame nad Lea (uz pri prvej sme sa ho dlho drzali a potom som zrazu v jednom casopise nasla Livia a bolo rozhodnute 😅 ) a muz by chcel Luciu, uz aj malu nalomil, akurat ze rozhodujuce slovo budem mat na sale aj tak ja 😀

maculienka123
29. mar 2010

ahojte

tak ze doumyvam konecne tie blbe okna v splani ale posledne vonkajsie som nezvladla,tak ze dam si kavicku a idem vas precitat.

inak male uz kope jedna radost,uz ziadne steklenie,od tohto vikendu to zacalo tak intenzivne. 🙂 tesim sa

maculienka123
29. mar 2010

mne sa nejako rastenie bruska zastavilo,za posledne dva tyzdne strasne vykuklo a teraz uz nejak ostava na tom istom par dni,ale zevraj od 17tt rastie babatko pomalsie.

mne sa paci meno livia moc ak bude baba,tak dam livia ale ak chalan,tak sme sa s priatelom nezhodli,ja chcem Dominik a on MIchal.tak neviem strihneme si potom.

varim vianocnu kapustnicu,drahy si rozkazal,no tesim sa aj ja.

🙂

konecne dnes som podala danove a obehala ostatne urady.

baby aj u vas v meste je to take,ze sa nestihate divit,kolke baby rodia len taky fukot,same kociky a mamicky a tehotne.

maculienka123
29. mar 2010

´baby v ktorom tyzdni sa ide na ten glukozovy test?lebo ja idem na dalsiu kontrolu v 22tt a nic mi nepovedali.

captainka
29. mar 2010

livia je pekne meno aj ja som sa mala tak volat 🙂 ale tatovi sa to nepacilo...tak bola zmena 😀

to hej maminky tehulky teraz dost vidno...tak celu zimu sa zakryvali bundami a kabatmi a teraz konecne vykukne slniecko tak sa rozopinaju... 😉

ja neviem v ktorom tt...bo ja som este nebola a zaital doki tiez nic nespominal

maculienka123
29. mar 2010

tak asi to neposielaju kazdeho,mozno iba ked vyjdu zle krvne testy.

maculienka123
29. mar 2010

idem dorazit to jedn o okno 😒

captainka
29. mar 2010

tak doraz 🙂 nech to mas z krku

marija
29. mar 2010

Jaz ja som chcela strasne Lucku, mne sa to tak nejako zapacilo a pritom nikdy sa mi to meno nejako obzvlast nepacilo, ale nemalo to vobec uspech v nasej rodine ... a Lea je tiez krasne 😉

lulusha
29. mar 2010

ja som pre dievcatko vybrala Lea 🙂 najprv Lily, potom Lea 😉 ale z pipika uz susulku asi nevycarujem 😀

marija
29. mar 2010

Maculienka posielaju kazdeho. Ja idem az 24.4 a to som teraz ako pozeram o 4 tyzdne viac tehu ako ty 😀 a budem v 25tt ked mi to budu robit, takze urcite ti o tom povie lekar este.

tea333
29. mar 2010

Tak vidim ze nie som jedina s malym bruchom 😝 idem ho cvaknut 😉

tea333
29. mar 2010

dala som do albumu brusko, podotykam po obede 😉

marija
29. mar 2010

Tea 😀 😀 😀 ake malinke 😉

denisocka
29. mar 2010

no,vymazali mi fotku .. nou koment

carmenn323
29. mar 2010

Ahojte babulky,tiez som este nebola na cukor ale ani sa niako nehrniem 😝 Zajtra mam poradnu a dufam,ze uz mi prezradia pohlavie lebo na poslednej nebolo vidno tak uz sa nemozem dockat 🙂 Mne sa paci NANCY alebo SINTIA a chlapcenske ENRICO ale manzelovi sa to chlapcenske nepaci 😖 Ale stale dufam,ze to bude dievca tak to zatial neriesim

carmenn323
29. mar 2010

Objednava la som sa na 3D do Hlohovca idem 21.4 neboli ste tam niektora?

zuzana76
29. mar 2010

ahojte
carmenn ja tam idem 11.4. 😉 , teda do toho HLohovca

januliatko1985
29. mar 2010

tak som spat od zubarky , este teraz mam strpnute cele usta a pery od injekcie, neviem sa ani napit,a si pripadam ako pako 😅

tea, fakt nemas velke brusko, ale je pekne a urcite ti pekneee narastie uvidis, aj mne tak pomalicky rastlo a az naraz tak vykuklo 😉
na ten cukor som bola na konci 21tt a teraz som na zaciatku 23tt, viem , ze az od 24teho sa posiela, tak neviem preco skoro ma tam dr poslal a neboj nie je to nic strasne.

baby tu je taaaaak kraaasne skoro 20stupnov , idem ja teda treosku na balkonik, hned pride mm .

carmenn323
29. mar 2010

zuzana tak to sa tesim aspon mi potom napises ako bolo vraj je ten doki velmi dobry 🙂 a ze treba si priniest uteracik a naco?

zuzana76
29. mar 2010

carmenn, aby si si dobre poutierala brusko potom co sa budes obliekat, lebo ti bude brusko bude natierat tym gelom

bihan
29. mar 2010

čo? to si treba doniesť aj vlastný uterák na utretie gelu? 😅 Sila

biba12
29. mar 2010

AHojte, tak som pribrala uz 5 kg. Aspon podla vahy v poradni. Ale na pocudovanie mi nikto nevynadal🙂 UZV nerobila, ze az 15.4. morfo. Inak je vsetko ok. Srdiecko bije, pohyby su.
Ten cukor sxa robi tusim v 24tt. Nie je to nic hrozne,da sa to vydrzat... Nemam na to zle spomienky v 1 tehu.
A preco Ti Deniska vymazali foto, ved bola v pohode.
Som stale soplava, ale lepsi sa to, cesnacik zabera.

rosienka
autor
29. mar 2010

zuzi- a to nema ani papirove obrusky??? 😲 ...inak ides na to 3D na moje narodky 😉

aj ja som bola pred par tyzdnami nervozna, ze mam male brusko, ale uz som sa ukludnila, nenecham sa znervoznovat, kazda ho ma ine a s velkostou baba to nic nema

macul- ja mam jedneho Dominika uz doma 😵 , veru pekne meno

nika.r
29. mar 2010

ahojte 🙂

Dlhšie som tu nebola a Vy ste také akčné, že vás nestíham dočítať ani náhodou.

Výbavičku stále nechystám.
Inak sa mám fajn, brucho mi stále tvrdne aj niekoľkokrát do dňa, ale minulý týždeň na poradni bolo všetko OK, krčok v poho, neotváram sa. Mám ale nízko položenú placentu a navyše sčasti prekrýva bránku, takže sa mám šetriť a naďalej brať magnezko a dúfať, že sa posunie vyššie.

zajtra idem na 3D, pôvodne som neplánovala, ale Dr. ma poslal, že nejde o tie krásne zábery, ale o to, že tam sa dá odhaliť, keby niečo, takže on už teraz všetky mamičky posiela na morfologický na 3D. Celkom sa už aj teším, zataiľ strach nemám, tak dúfam, že bude všetko OK, že intuícia to cíti, a preto som pokojná. 🙂

bruško mám už vraj dosť veľké. dne som bola na obede s kolegovcami a hneď si ho všimli aj takí, ktorí ešte nevedeli, že som tehu. A nemala som nič obtiahnuté. 🙂

som prekvapená, že na ten glukózový test ste boli tak skoro, ja som pri Tomáškovi bola až v 28tt. Ja viem tak, že sa robí od 26 tt.

groka
29. mar 2010

Ahojte
ZUB je vonku... baby taku noc som prezila,ze to si neviete predstavit,porod je proti tomuto malina,co som prezivala ja od vcera vecera,paraleny nezaberali,volali sme dokimu,dnes rano ma mali robit na stomatologii o 10 ja som v noci pocitala minuty,sekundy,nech je uz rano,rano som nemohla ani maleho zaniest do skolky,tak isiel mm...potom som este asi hodinu doma trpela ako svina,plakala som tak,ze uz nemam ani slzy od bolesti...no a na 9 sme nakoniec mali byt na stomatologii...dali mi injekciu,ktora mi zabrala tak,ze som nic necitila,ale vystresovala som sa tak,ze ma hadzalo,klepalo na stolicke...srdce o dusu bilo,tak mi doki povedal,aby som sa ukludnila,lebo mi nezaberie injekcia,ale sestricka a doki bol dobry,pockali sme na zabratie a isiel trhat,cakal ze sa mu rosype ale nie,ja som sice zle znasala vodu injekcie a tie zvuky ako sa koren odlupoval...ale nakoniec ho vytiahol a isli sme domov,ta ulava,nic ma nebolelo,prisla domov a lahla a cakala aby som zaspala,lebo sm uz citila bolest....zaspala som na chvilu...injekcia mi trvala este do 1 hodiny...teraz momentalne mam bolesti v tom zube,ale nie trhave,ale mam bolesti ,vratilo sa to trhave,ide mi hlavu rozpucit,doki povedal,ze si mam davat na to studene obklady,no ked si dam,boli viac...mam v sebe zase paralen...musim....bez neho sa to neda....a ze aby som bola dnes vo vyvysenej polohe,lebo ako tehotnej mi z toho bude liat sa krv,no mne nic,vytiahla som gazu a nic,mam tam len krvavy vacok spraveny,to je vsetko...od vcera som jedla len polievku dnes aj to,nemozem papulu otvorit poriadne...najhorsie na tom asi je,ze podla mna ma uz ani rana neboli,ale zub vedla neho je chyteny,lebo nemozem nan zahryznut,ked zahryznem,citim nerv a pritom v toim zube uz nerv vraj nemam,ten mam vymodelovany,takze nechapem,lenze ked som po nom pokopkam,boli velmi...lenze mi s tym teraz ani nic nespravia.pretoze nemoze ani vrtat ,nic a trhat uz nie....takze sa modlim do slova,aby ma to prestalo boliet,aspon nech sa to lepsi ako mi bolo povedane a ze ma neboli dalsi zub.ze sa mylim...ale vsetko som zvladla podla mna na vybornu...len mam strach ze sa to nezahoji,ze mam zapal okostnice,pretoze ma boli kost,ucho,hlava lava cela strana...oni isli na istotu,trhat,ani rtg neni mozne,takze museli spravit len toto...baby prezila som peklo so zubami,ale po tejto skusenosti nabehnem zubarovi hned ako ma nieco zaboli,teaz mame pockat na zahojenie a ideme robit dalsie kazy

denisocka
29. mar 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7992797&tab=0 kuknite jake krasne,až anto že na svadbe budem mesiac pred porodom :(

biba,bo som bola z daleka

nika.r
29. mar 2010

deni ahoj, bola si dnes v Šaci?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre