♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
31. mar 2010

no my sme teraz s malým pvysavali byt,už si pýtal 😀 , a hhed mi je lepšie,som si vybila nervy na vysavaču. . maly od rana štrajkuje s jedením,takže ak nezje teraz polievku,tak smola. ináč tu vyzera na dažd

evitkamalicka
31. mar 2010

u nas prsalo celu noc

rubinka
31. mar 2010

Na moje tiež 😠

michaela80
31. mar 2010

u nas este neprsi....ale daleko k tomu nema...

lenadka
31. mar 2010

pri malej som v prenatal boxe tiez mala len kraviny, pamatam si len vzorku arielu a letaky a potom mi prisli domov nejake vyzivky...tak som zvedava ci aj teraz tam budu take chobotiny 😀

my budeme prvu Velku noc doma 😅 tak na oblievacov s netesim, najradsej by som im rucicky obsekala za to polievanie, dufam, ze len rodina sa dovali, inych ani nepustim 😠 nemam rada tieto sviatky 🙄

bihan
31. mar 2010

To je fakt, že odkedy nebývam na Slovensku, tak mám Veľkú noc rada 😀 a hlavne ako pre kresťanku je to pre mňa najväčší sviatok v roku 🙂

evitkamalicka
31. mar 2010

ja mam Velku noc tiez rada, lebo aj ked som byvala doma, posledne roky sme nikdy doma neboli, ale boli sme na nasej chate v Slovenskom raji a teraz tiez nebudeme doma, takze kupacov mam na haku

lulusha
31. mar 2010

baby, aj mna pali zaha, hlavne vecer...ale vlastne to ani nie je zaha, mna pali v hrtane, ci dokonca az v hrdle dakedy, fuuuuj 😖

v DM som sa aj ja registrovala a dostala som knizku s kuponmi...zatial som ale nic nekupila z nej...na prenatal box som sa tesila a nic zatial ☹ ja mam tiez take blbovinky rada 🙂

captainka
31. mar 2010

ahojte kocky, tak ja som spala do 11.00 som nachladnuta a neberiem zatial lieky...snad mi to ustupi 🙂

tie co pali zaha...tak vy budete mat vlasate deticky jeeeeeeeeeeeej 😎 krasne...

u nas sa tiez uz schyluje k dazdu, ma prsat cely tyzden tak sa nesmierne tesim 😠 😠

abbey1
31. mar 2010

Strašne sa teším.Dnes mi privezú kolísku s baldachýnom.Tak sa vytešujem.Manžel nie,pretože ju budeme4m obchádzať v obývačke.U nás prší od rána.Des.Tak sa teším,že už je voľno.Včera som mala záujemcu o moje priestory,a aj mi ti prišlo ľúto,že už budem končiť v práci.Na druhú strnu-konečne trošku oddych.Budem mať viac času na Sabi i na seba.HURA.

captainka
31. mar 2010

abbey verim ze ti je luto ale trosku si oddychnes pri obidvoch detickach...budes mysliet na ine ako len na robotku
a koliska supeeeeeeeeeeeer 😎
ja preto nemam ani kocik ani postielku na to obchadzanie 🙂 staci maj/jun

rubinka
31. mar 2010

Ja by som sa malému vlasáčikovi aj potešila 😀

abbey1
31. mar 2010

Rubinka,chceš česať kohútikov?

rubinka
31. mar 2010

Chceeem 😵

snehulienka24
31. mar 2010

ahojte
tak to my budeme mat holohlavca :D tuk, tuk zatial ma teda zaha nepalila hr hr, ale ako sa poznam zajtra zacne :D

michaela80
31. mar 2010

snahulienka mna teiz pri prvom napalila a malemu som kohutika v inkubatore cesala... 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
31. mar 2010

my zatial asi tiez holohlavca, ale pri Adamkovi ma palila zaha neskutocne

captainka
31. mar 2010

hej hej to je zlate take vlasky...kamoske sa narodilo dievcatko pred tyzdnom brutal vlasate...ja som take vlasate este snad ani nevidela...normal huste vlasiska 🙂

snehulka niesi sama, neboj ani mna nepali 😝

rubinka
31. mar 2010

Ved to je len taká povera, ale ja tak by som chcela krásne vlasaté 🙂

zuzana76
31. mar 2010

mna zaha pri prvom vobec nepalila a bol vlasaty

abbey1
31. mar 2010

Mňa páli len po praženej paprike alebo leče.Ale my sa rodíme holohlaví.Mala bola super,keď mala čiapku,každý ju okukoval ako hrozne vlasatú,bez čiapky šok-žiadne vlasy po celej hlávke,len záhlavie-tmavá štica.

zuzannas
31. mar 2010

na zahu su dobre papat pukance a mlieko... 😉

evitkamalicka
31. mar 2010

mne pomahalo studene mlieko, sice ho neznasam, ale tak co uz

denisocka
31. mar 2010

mna pri malom palila,a narodil sa skoro blezvlasí . kamošku nepalila a ma vlasanu čiernovlasu

idem sa vyvaliť, pekne popoludnie

marija
31. mar 2010

😀 no moja sa narodila ciernovlasa, dlhovlasa a palenie zahy som este asi v zivote nemala 😀 takze to je len dalsia povera, ktora na mna vobec nesedela 😝

silwietta
31. mar 2010

mne na zahu pomahal pukancovy chlieb so syrcekom

biba12
31. mar 2010

Marija, moja kamoska dala svoju starsiu dceru zaockovat proti kliest.encefalitide a dopadlo to strasne. Mala skoncila v nemocnici s postupnym zlyhavanim vsetkych organov, imunita v prdeli... Bola na pristrojoch velmi dlho, kym ju dali dokopy. Odvtedy kamoska nedava ziadne ockovania navyse, ani tej mladsej a pred kazdym trpi, ci sa jej nieco nestane. Uz je ok, ma 11 rokov, ale imunitny system ma oslabeny stale.
Dakujem za info o tom Gin-five. Veru zajtra o 10-tej budem vediet na com som. Napisem , ale iba kratku info, lebo ideme hned na chatu, tak dufam, ze sa dostanem k PC. Ideme do Terchovej, dufam, ze sa pocasie umudri, nech nemusime byt zavreti v chate , kto to tam s mojim aktivnym dietatom vydrzi. On potrebuje vybeh/doslova/ cca 2 hodky doobeda a pobede tiez aspon tie 2, ked nie viacej a aj to ma este energie vecer na rozdavanie.... Kym ho uspim je 21hod prec. A to poobede spava max. hodinu. Boooze prosim Ta, nech je nase druhe dieta kludnucke, spave a hlavne zdrave🙂)))

biba12
31. mar 2010

Inak mna tiez nepalila zaha a maly sa narodil veelmi vlasaty..

biba12
31. mar 2010

A co satyka jedenia mjo syna to je kapitola sama o sebe.To ho musim furt nahanat. Teraz zjedol kompletny obed, len po vyhrazke, ze poobede nepojde k babke, kym nezacne normalne jest. A kedze vie, ze to aj dodrzim, tak jedol. A toto mam kazdy druhy den. Sa rozculujem, lebo ked navarim hocico, tak mi to okasle. Mal zeleninovu polievku a potom pohanku s hovadzim na stave... To hovadzie som urobila, tak, ze som ho naplnila syrom a paprikou..... Na vrazdu...

evitkamalicka
31. mar 2010

bibka no tak to nahananie u nas nehrozi, to skor nahana on mna, ze mama daj uz jest 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre