♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mywiel
6. máj 2010

Evit to ty predavas tie svadobné saty? Nadherné... 😵

evitkamalicka
6. máj 2010

myw ano mam internetovy obchod a casom neskor ked deti pojdu do skolky tak planujem aj normal salon a predajnu otvorit

mywiel
6. máj 2010

Uzasné a aké lacné no ja to uz mam za sebou ale hned by som si kupila.... 😉 😀

captainka
6. máj 2010

jej fakt evit to sme nevedeli o tebe ze ty takto ohladom svadbicky sa stale motkas

mywiel
6. máj 2010

Aj tie spolocenské su krasne 😵

mywiel
6. máj 2010
evitkamalicka
6. máj 2010

captainka no peniazky treba kedze rodicovsky prispevok je taka almuzna len

marija
6. máj 2010

no volala som do Narodneho ustavu srdcovych a cievnych chorob a normalne ma objednali uz zajtra 😕 nechapem 😅

maculienka123
6. máj 2010

caute baby,

neviem ci ma niektora z vas to co ja,ale ja ked dlhsie chodim a stojim,zacnem mat take tlaky v bruchu a na konecnik,citim,ze to je maly,ja neviem ci mu tam je tesno ale ja si neviem predstavit ist dlhsie peso,dostanem bolesti,prechadza to do bokov a ladvin.je to normalne?

captainka
6. máj 2010

evit no jasne ze treba...
mywiel ty si vies vybrat...krasne 🙂

captainka
6. máj 2010

macu aj ja mam bolesti v pravej ladvine a potom mi to niekedy ta bolest vie prejst do pravej casti bruska 😖 a potom musim 5 minut odfukovat na lavicke...ale to mam len ked vela chodim alebo ked nosim kabelku...inak v pohode 🙂

mywiel
6. máj 2010

Macu ak ta kontrolovali zo spodu a neotvaras sa tak je to ok, pi magnézium a oddychuj.

evitkamalicka
6. máj 2010

ja zatial ziadne bolesti nemam a teda dufam, ze ani nebudem mat

maculienka123
6. máj 2010

no nebola som otvorena,takze asi ok.moze sa maternica este zvacsovat?alebo su plne creva a tlaci na ne?

biba12
6. máj 2010

To mas stastie Marija, ja som volala najprv do Karlovky a tam mi povedali, ze najblizsi termin je v auguste 🙂 Ma hrozne pobavili. A na Kramaroch ma vzala sice po 2 hodinovom cakani, ked musela riesit obejdnanych pacientov, ale v ten den ako som tam prisla. Mila pani dr.

mywiel
6. máj 2010

Zrejme je maly tak otoceny, on sa po par dnoch zas otoci inac a nebude ta to tlacit, ale vela sa nenamahaj. Ja nosim tehu pas ten co drzi brusko a spevnuje chrbat to tiez pomaha.

biba12
6. máj 2010

Dnes som u nasich , malz im zase cvici psa. Chuda Charlie. Ja ho obcas tak lutujem, ked odchadzame konecne si lahne a spi. Maly mu ani dychat neda. Charlie hryzkaj palicku, Chrlie ku mne, Charlie prines lopticku, kukaj telku so mnou...... Ten pes bude poznat za chvilu aj povely, ktore v zivote nepoznal..... Ale aspon sa krpec nenudi a je nonstop v pohybe a ja mozem lofiet a nehybat sa aspon chvilu🙂 Za co som rodicom strasne vdacna..

didulka85
6. máj 2010

Marija ked si povedala, ze si tehotna, tak je to normalne... Ked som vybavovala hematologiu a reumatologiu, tak mi povedali, ze pol rocna cakacia doba... Ale kedze som tehotna, tak ma museli pichnut na co najskorsi termin.

lulusha
6. máj 2010

macu, ja mavam tiez bolesti, ked dlhsie chodim alebo stojim... ale to "dlhsie" je u mna uz aj 15 minut, kedze som furt doma a lezim... vtedy mi pomoze zmenit polohu - cupnut si, sadnut si, lahnut si a o 5 minut to prejde...neviem, z coho to je, chystam sa na to spytat v poradni o tyzden...

captainka
6. máj 2010

idem kocky trosku upratovat, neskor sem kuki

bihan
6. máj 2010

čafte 🙂

Peťa, ja pre malú kupujem už vlastne len biokozmetiku a čo najmenej, príp. čo najčistejšie maslá, oleje, mydlá 🙂 Ak chceš niečo komerčnejšie, stav na Weledu, s tým nič nepokazíš. Alverde je DM rada prírodnej kozmetiky, majú aj radu pre deti, ale neskúšala som. Celotelový šamón od Weledy mi vydržal pre malú hrozne dlho.

Dnes som bola na prvom cvičení u PA, tu sú len maličké skupinky po 3 tehulky a tá ženská je tak neskutočná! 😵 Má školenia z osteopatie, takže nám ukazovala ako otvárať lonové kosti a v ktorom štádiu zostupu miminka, jeden zvláštny cvik z osteopatie na práve napravenie lona, ktoré často býva blokované z detstva, prvých pôrodov a tak... má školenie zo sexuality počas tehotenstva (a keď mi minule začala naznačovať o Orgazmickom pôrode, tak už mi bolo jasná, že som našla tú správnu osobu).. len mi je hrozne ľúto, že som ju nemala už pri prvej príprave, všetko mohlo byť oveľa lepšie.. júj, ak tentokrát budem musieť rodiť cisárskym, tak to asi len tak nerozchodím ☹

No a v utorok mám "tour de doktor" - ráno poradňa, na obed zubár a dnes si ešte musím skočiť urobiť odbery, aby mi ich stihli vyhodnotiť do pondelka... puf

lulusha
6. máj 2010

bihan, orgazmicky porod??? to co je...??????

nikitka231
6. máj 2010

ahojte kocky ,poslusne sa hlasim z domu s podlozenym zadkom a vylozenymi nohami 😉
maly ma rano tak kopal do mechura ze som sa 2 krat skoro pocikala 😀
vcera som sa objednala na 3D na 24.5 tak sa tesim .. 😎
co sa tyka domu tak my sme stavali rok 2008 a v lete minuleho roku sme sa stahovali tiez na kluc..az na to ze vysiel este o par miionikov viac ako v katalogu komplet aj s upravami okolo domu ,vybavenie domu obklady dlazby....takze nakoniec sme ostali na 6,5 mil.fuj..strasna suma..sa to nejako nakopilo.este dorabame zamkovu dlazbu ...stromy...tujky...takze ono aj ked je na kluc podla katalogu tak sa ta cena zdvihne ..tam nie su zaratane veci ako dlazby ,schody,kurenie..treba si dat na to pozor

bihan
6. máj 2010

Lulusha, to je jeden americký film 🙂 Dosť nudný, ale myšlienka je veľmi zaujímavá.. ide o to, že žena pri pôrode, pri ktorom nechá svoje telo vysporiadať sa s tým, čo sa s ňou deje, uvoľňuje hormóny, ktoré dokážu privolať stav podobný orgazmu. 🙂 Lenže to by musel byť pôrod, kde žena svoje telo počúva a nie je nútená podrobiť sa všetkým lekárskym zákrokom, ktoré sa v nemocniciach bežne robia.

mywiel
6. máj 2010

No su aj také porody, kde zena je v meditacii proste si vsugeruje ze neciti bolest a ona ju fakt neciti ale na to mi nemame tak vyspelych odbornikov, vidiela som aj ze Cinania robia pri porode akupunkturu a zena nema vobec bolesti. 🙂

lulusha
6. máj 2010

fiha, no to by sa nam ale rodilo 😀 hned by som sa na porod tesila aj z ineho dovodu 😀 😝

mywiel
6. máj 2010

Tych orgazmickych porodov je podla mna malé percento, lebo to treba na sebe pracovat a fakt sa tak nechat viest a uvolnit a to vie malo ludi a mat pri sebe cloveka co vie k tomu viest, co s tym ma skusenosti, o tom mozeme len snivat asi. 😅

bihan
6. máj 2010

techniky autohypnózy nie sú veľmi zložité, len na to treba dobrého učiteľa 🙂 každopádne už dobrá príprava na pôrod (hlavne po psych. stránke) dokáže urobiť hrozne veľa.

mywiel
6. máj 2010

Je fakt ze psychika robi fakt vela, ale ja budem rada ak zvladnem porod do vody bez epi tentokrat. 😉 😀

nikitka231
6. máj 2010

kocky tak co sa tyka porodu minule davali daky dokument...a pani tam rodila div nie dole hlavou..ako katastrofa...ved to je proti normalnej gravitacii do kelu...
inak sa nam v nemocnici tuto nedelu narodilo dalsie babo v 6 mes.male malo 900g,a denne okolo 10-15 porodov ...ja neviem ci si ja vlastne idem aj nejakeho porodnika vyberat lebo ak bude moj vyvoleny pri inej tak si mozem piskat 😕 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre