♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

zuzana76
2. feb 2010

ja by som asi nevydrzala a ten amil otvorila, Lulusha 😀

lulusha
2. feb 2010

juj, ani mi nehovorte... ta baba z Genetonu vravela, ze mi zavola a ja ze NIE!!! radsej email... ale nesmiem ho otvorit, aj ked to bude straaaaaasne pokusenie 😀 tak som sa smiala, ze predmet mailu bude "Je to chlapcek" a bude po pokuseni 😀 😀 ale vravela, ze nie, do predmetu to nenapise 😎

captainka
2. feb 2010

ajajaaaaaaaaaaj niekto zacina trosku podpichovat...? xixi 😀 😀 😀

aj ja by som bola na trnoch ale aspon by som si precvicila moju trpezlivost 😵 a pockala na manzela...takze cakaj 😵 moja rada

zuzana76
2. feb 2010

lulusha 😀

jasne,ze cakaj, ked ste sa tak dohodli, ja by som sa tak radsej nedohadovala 😀

zuzana76
2. feb 2010

o tyzden mam poradnu, uz som taka netrpezliva

baby, vy ste uz pribrali nieco?

lulusha
2. feb 2010

dobre, vdaka za podporu, pockam! 🙂

lulusha
2. feb 2010

zuzi, ja som dnes rano mala asi o pol kila viac, ale inac mi to stale tak kolise medzi 60-61 kg... 🙂 ale to je dobre, vsak hadam nebude na konci sud 😀

zuzana76
2. feb 2010

no ja tiez kolisem, podla toho ako sa najem medzi 53-54 kg, takze neviem co mam brat do uvahy

tea333
2. feb 2010

Ahoj babym lulusha aj ty si bola v genetone?? ja som sa odtial predchvilkou vratila..
budem to vediet dnes, najneskor zajtra rano 😵 😵 😵 ja sa neviem dockat!!!

zuzana76
2. feb 2010

fiiiha, tak aj tea 🙂

no kebyze byvam v BA tak by som si to asi aj dala urobit, ale nechce sa mi merat cestu

ma.jus.ka
2. feb 2010

ahojte, ja som tiež bola dnes v poradni a brali mi krv, zatiaľ všetko v poriadku, robil mi aj ultrazvuk, bábenko má už skoro 5cm, ale zlý ujo mi nedal fotečku... a najbližšie idem až 9.3. ... no riadne ďaleko to je ešte, a ja som taká netrpezlivá, ja už chcem, aby bol august... a už som ťažšia o dve kilá, už teraz môj hmotnostný celoživotný rekord 😅

zuzannas
2. feb 2010

Zuzi, ja som pribrala asi 1,5kg...

captainka
2. feb 2010

aj ja sa kolisem tak 1.5-2kg

tea tak potom daj vediet...to je super ze to budete vediet tak skoro 🙂 mozete vyberat mena

moje babo ma 7.6 ale tak ja mam porod skor (teda uz ma asi viac, tak malo pred tyzdnom)

tea333
2. feb 2010

captainka to hej, velmi sa tesim ze to budem vediet, ja som si myslela ze dievca no ale just to moze byt chalan, pravdupovediac aj preto to chcem vediet, aby som si zvykla na myslienku ze mame pipika 🙂 keby ze ho mame 🙂

captainka
2. feb 2010

no to hej neviem preco ale vsetky baby si myslia ze budu mat dievcatko...teda vacsina co poznam...

moja segrus stale bola v tom ze baba, lebo brata sme nemali a zrazu ked jej povedali ze chlapec tak pozerala ako puk, hovori ze pozrite sa lepsie...ze to je urcite baba, to tam ma urcite pupocnikovu snuru...a doki ze nieeee ved ma aj gulky...to je na 100% chlapec...tak to preddychavala...samozrejme sa tesi ale je to take ze cooooooo? ja a syna??? xixi

nechame sa prekvapit ... ale aj ja som zvedava co cakame...

ma.jus.ka
2. feb 2010

ja som tiež veľmi zvedavá čo čakáme, ja myslím, že chlapca, mm dievča, ale u nás je to v podstate jedno, moji rodičia ešte vnúča nemajú a mužovi majú aj chlapca aj dievča, oni sa narodili preeesne po roku, tak si zo švagrovcov robíme srandu, či tento rok bude tretie v ten istý deň 😉

zuzana76
2. feb 2010

ja si msylim,ze moje kinderko je chlapcek 🙂

captainka
2. feb 2010

moj mangel hovori brusku niekedy chlapcenskym menom, tak sa smejem s toho 😀 😀

ale v podstate mne to je jedno co cakame len nech to je zdrave...ale som zvedava...

inak uz nakupujete pre babatka...? samozrejme tie kocky co su prvorodicky, lebo druho tie uz maju skoro vsetko 🙂

tea333
2. feb 2010

my budeme mat prve vnuca v rodine tiez 😀 mama ma 44 a oco 45 😀 a drahy je tiez najstarsi 🙂 aj ked jeho rodicia uz su po 50-tke, teda tato, mama bude mat 🙂

captainka ja som bola stale v tom ze budem mat prvorodenu dceru, aj vestica tak vestila, jasne ze je to jedno, a ked bude chlapec, tak si len na to potrebujem zvyknut..ved druhe potom bude dievca 🙂

lulusha
2. feb 2010

ja este radsej nie...ale ked sa dozvieme pohlavie, tak asi neodolam a kupim nieco malinke ruzove/modre 😉

bihan
2. feb 2010

Druhorodičky tiež kupujú 😀

captainka
2. feb 2010

tea kolko mas rokov? lebo rodicov mas velmi mladych 😀

bihan jasne ze kupuju 🙂 len uz nastastie nie v takom velkom mnozstve ako prvorodicky 😀 xixi

ja som tiez este nic nekupila 🙂 sem tam ma to lakalo, ale hovorim si ze este je skoro

bihan
2. feb 2010

To by si sa čudovala.. u nás to ešte len začne, keď nám potvrdia pipíka. 😀 Karta bude žeravá 😝

captainka
2. feb 2010

zuzi ty mas uz tiez pekne brusko dokelu... 🙂 🙂

tea333
2. feb 2010

captainka mam 21 😉 tak necudo 🙂

ja sa musim pochvalit- ja som si dnes v C&A kupila suknu a teplaky 🙂 inak no vela tam toho nemaju, mali super rifle ale trosku uzke boli cez boky, tak som radsej nebrala 🙂

captainka
2. feb 2010

uf uf mladica 😲

tea333
2. feb 2010

captainka dnes sa citim tak na 70 🙂 zub ma boli, krize ma bolia, nervozna som, upindana 😀

captainka
2. feb 2010

neboj to je len dnesok, zajtra bude lepsie...dozvies sa novinu a hned ti poskoci srdiecko 😵

ma.jus.ka
2. feb 2010

baby nezdá sa Vám, že koník nejako divne ráta tie týždne? ja už mám tretí deň 12tt.... 😨

tea333
2. feb 2010

captainka dufam 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre