♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

captainka
26. apr 2010

mna boli prava cast krizov uz asi tyzden mozno viac a dnes som schytala v noci krc no pravej nohy...tiez vzdy len prava, nechapem 😒

ma.jus.ka
26. apr 2010

no nič tam nebolo, dokopy asi desať stánkov v 1 minipavilóne, jeden stánok, kde mali body s takými vtipnými nápismi, jeden s čiapkami, jeden s dekami, jeden s tričkami, jeden s takými závesnými hojdačkami, pár postieľok, kočiarov mali viac detských na hranie ako normálnych, a nejaké pieskoviská a také preliezky do záhrady a tie mňa teda ešte netrápia 😀 akurát som babke kúpila kvety na hrob, to bolo všetko,boli sme tam asi hodinu, aj to iba preto, že sme nemohli nájsť tú detskú výstavu....ešte sme pozerali jeden domček, čo tam bol zmontovaný, mne sa nepáčil, ale zas 1 200 000 v korunách iba stál 😕 takže som bola maximálne sklamaná, ešteže sme mali obaja len študentský lístok, takže nás to nič vyšlo 4€ a svokrovci bývajú v nitre, tak sme boli aspoň na návšteve...

bihan
26. apr 2010

My sme dnes mali rybku, šošovicu a zeleninu 🙂

Inak som zistila, že na bolesti podvozku (ak to niekoho trápi) dosť pomáhajú cviky na panvové dno a sú skvelé aj na kopec iných vecí.

A ešte mi to nedá 🙂 http://zena.sme.sk/c/5271343/balit-ci-nebalit-d...

zeytin
26. apr 2010

Precitala som si... ja osobne si myslim, ze balit dieta nasiroko nie je potrebne... ani v zahranici som sa s nicim takym nestretla... Pokial bude mat nasa malicka klby vporiadku, nevidim dovod, preco by sa mala v horucom lete parit este viac ako je nevyhnutne....

evitkamalicka
26. apr 2010

ja som Adamka nebalila na siroko vobec a asi ani druhe nebudem pokial bude vsetko ok

rubinka
26. apr 2010

Ja sa zariadim podľa vyjadrenia lekára, pokiaľ viem tak klbíky sa vyšetrujú ešte v nemocke tak ked bude všetko ok a povedia že baliť netreba tak nebudem, preto kúpim pre istotu len jedne poštolky č.1, stojí to pár korún takže ak to nevzužijem aspoň nebudem nadávať že som vyhodila peniaze nadarmo.

didulka85
26. apr 2010

Nam povedali na kurze, ze slovenske a ceske deti sa rodia s takymi klbmi, ze nikde inde na svete sa take nevyskytuju. Tak preto sa viaze nasiroko... Tiez sa zariadim podla toho, co mi povedia v nemocnici. Pre istotu som postolky kupila.

Oprava fotaka 100 eur. To si uz radsej dolozim nieco a budem mat novy. Ale som z toho smutna. ☹

rubinka
26. apr 2010

Didulka veru dnes si za tú cenu kúpiš nový, neoplatí sa dať do opravy, nám sa stalo pred rokom to isté, že nám spadol foták a rozbil sa 😒

didulka85
26. apr 2010

Padol asi z pol metrovej vysky na koberec. Bol dokonca v puzdre... Vobec tomu nerozumiem.
Teraz ked potrebujem na ine veci peniaze, tak sa stane toto...

denisocka
26. apr 2010

Didul,ja mam olympus za 8tis a ulomil sa mi hacik na dvierkach a oprava?zakl.najnizsia cena 100e,dakujem

rubinka
26. apr 2010

Nám sa rozbil na skale 😀

didulka85
26. apr 2010

Tak som sa rozhodla pre vodotesny, narazudodolny, mrazuvzdorny... 😎

januliatko1985
26. apr 2010

my mame super fotak canon, sme s nim nad mieru spokojni.

ale co sa stalo mm cez velku noc .....mojej segre omylom nestastne vylial na klavesnicu laptopu cervene vino, tak to utrel a siel dalej, ale co cert nechcel rano sme zapli a nesli vobec pismenka na klavesnici. tak mm uz treti tyzden nevie zohnat nahradnu suciastku, takze kupujeme jej novy, taaaa zarobili sme si fajne.....mohla som radsej daco pre mimco kupit za 300e 😠

januliatko1985
26. apr 2010

no aj do mojho albumiku som pridala nove foto k vybavicke, mozte kuk 🙂

didulka85
26. apr 2010

Januliatko preeesne tak... Zbytocne vyhodene peniaze.

biba12
26. apr 2010

Aj mne sa uz zacali nocne krce do noh. A super je to, ked trva cca 15 sekund, na ten krc sa zobudim a asi 5 sekund prestavka a znova do toho isteho miesta. Mala som to aj s Andrejom kazdu noc, som sa tesila, ked som porodila. Lebo ked vas 2-3 krat za noc budi krc, tak to nie je ziadna zabava. A s tym velkym bruchom sa aj tak neda spat. Takze som bola rada, ked som vobec zaspala.
MOja kamoska uz v sobotu porodila po vyvolavanom porode, trvalo to 2,5 hod.

zeytin
26. apr 2010

Mne sa pokazil sony reader - LCD displey - oprava 200e. Kupovali sme ho v amerike za 350 USD... ☹ Skusim ho poslat do USA a reklamovat. Som na nom vkuse citala knizky - bajecna vecicka.... Teraz mi lezi v skrini. Ale aj tak sa mi ta oprava oplati viac, ako si kupovat nove knizky.... 😉

zeytin
26. apr 2010

Inak vcera sa mi objavil dalsi neprijemny tehotensky symptom... Migrena. Migrenu som este nikdy nezazila... Vsetko bolo ok, bol krasny den, svietilo slniecko a prislo to z nicoho-nic... zrazu len taka bolest hlavy, ze som sa nedokazala ani postavit z postele, z oci mi tiekli slzy, co to tak bolelo... a nie a nie prejst. Zacalo mi byt nevolno od zaludka, proste absolutna hroza. Fakt nezavidim tym, ktori mavaju migrenu pravidelne.... Ja som myslela, ze sa zblaznim... A ani tabletku som si nemohla dat... Po 2 hodinach trapenia som zaspala... dnes mam este taku miernu bolest v hlave, ale oproti vcerajsiemu veceru to je absolutne zanedbatelne...

miciatko
26. apr 2010

januliatko mas IP

didulka85
26. apr 2010

Ja som myslela, ze k tehotenstvu patri vracanie a chute... A pritom mam kadejake ine tehotenske symptomy, len tie nie... 🙂
Ked kamaratkam hovorim o krcoch, krvacani z nosa, svrbeni koze, padani vlasov, opuchoch, tak na mna pozeraju ako na ufonca....

januliatko1985
26. apr 2010

ja tiez zacinam mat krce, hlavne v noci, ale aj to nie stale. a migrena? tak tu uz mam od ZS, hotove trapenie, ale odkedy som tehu, tak nejak zazracne sa neobjavuje casto, klop,klop......niekedy som musela ist az na pohotovost, aby mi pomohli, strasne to bolo 😖

denisocka
26. apr 2010

didul,a aky fotak si vybrala?daj link.mna zachranilo ze mam super fotak v mobile 5mpix,ale zas mobil sa furt kazi

zeytin
26. apr 2010

jani a ako ti pomohli na pohotovosti, ti dali nieco od bolesti?

januliatko1985
26. apr 2010

zeytin, pichli mi do zily magnesium a tak do hodinky to preslo celkom.

didulka85
26. apr 2010

http://www.olympus.cz/consumer/29_digital_camer...

Ja si kupim Olympus mju tought 6010. Aj ked ta 8000 je odolna aj voci rozdrveniu. Ale 6010 je lacnejsi...

zeytin
26. apr 2010

Takze teoreticky by som magnezium mohla dostat aj ja, nie? Magnezium je v tehu povolene, nie? Ale dufam, ze to uz nikdy, nikdy viac nezazijem. 😒

januliatko1985
26. apr 2010

zeytin, no asi hej, myslim 😒

a magnezko som brala aj pred tehu este , lebo som vedela, ze je to dobre brat preventivne proti migrene.a aj teraz beriem, lebo mi tvrdne brusko, tak asi aj preto migrena ustupuje.

didulka85
26. apr 2010

Zeytin podla toho, aky mas tlak... Mne ho nechce dat doktor, lebo mam stale nizky tlak.

zica1
26. apr 2010

baby, mne strasne padaju vlasy ale fakt strasne ☹ kazdy den je zapchate umyvalo ako sa cesem a vsade su na zemi v posteli no vsade :( neviete nieco poradit?

denisocka
26. apr 2010

a co stoji didul?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre