♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lenadka
21. máj 2010

lucia,brr ten zub a opis, ze som aj ja citila tlak a praskanie 😀 este ze to uz mas za sebou-skore zahojenie prajem 😉

halintoa
21. máj 2010

lucia: uf, nezávidím, ešteže už to máš za sebou... To musel byť riadny šok, že ideme na to...

mirkap: včera si sa pýtala na mená. Zvažujeme Rebeku, Katarínu, Sáru, Jasmínu, Lindu... No, som zvedavá, či napokon meno nebude celkom iné 🙂.

tretulka
21. máj 2010

uff baby, vas docitat je umenie
zaha pali aj mna, mlieko nejako nezabera, skusam vselico 😒
dnes nam prisiel kocik, tak sa vytesujem, hodim potom foto do albumu
miciatko, Ty si tusim pisala, ze male lezi napriec, nase tiez 🙂 , zatial com i robil sono, tak stale tak lezalo, brutal veget 😀
deni, ja sice neprispievam nejako vela, ale citam poctivo, tak dufam, ze ma pridas do temy 😉
lucia20, ten opis praskania mi vybavil spomienky na trhanie zubov, au. au, hlavne, ze to mas za sebou 😉

tretulka
21. máj 2010

hali, tiez mate mien vybratych kopu, uz sa len spravne rozhodnut 🙂 u nas vybral mena maly - chce sestricku Terezku a bracekovi vybral meno Tomasko, mne sa tento vyber paci, ale mm by chcel Lenku alebo Jakuba, tak uvidime 😅

beatrixe
21. máj 2010

Ahojte,
pri prvom syncekovi som meno vyberala ja, no tentoraz by som to rada prenechala na manzela. Ale ako ho poznam...maly by bol dlho BEZ MENA.... takze to zrejme budem musiet riesit opät ja. Mne sa hrozne paci Damian, no mm velmi nereze. No musim to nejak presadit. Este k tomu mame take "super" komplikovane madarske priezvisko, takze nerada by som mu davala dlhe meno.
Ozaj mamicky, ktore cakate druhe babätko....kupujete nove noznicky na strihanie nechtov? Myslim tym, ci budu mat vase deticky zvlast noznicky....To ma len tak napadlo, ked som uvazovala nad tym co este potrebujeme.

lenadka
21. máj 2010

moje nebude, ved vydezinfikovat liehom pred strihanim sa da lahko 😉

beatrixe
21. máj 2010

aj ja si myslim, prip. horucou vodou oplachnut .. Ale tiez sa mi zda zbytocne kupovat nove .

lulusha
21. máj 2010

ja som kupila take zagulatene noznicky... ale aj tak sa bojim, ako budem takemu drobcekovi strihat..juuuj... 😖

beatrixe
21. máj 2010

Lulu ja som sa tiez zo zaciatku pri malom velmi bala a prve strihania som prenechala skusenejsim, no potom som uz do toho prisla a v pohode. Pamätam si, zhruba pred rokom sme mali obdobie ze Marko neskutocne odmietal strihanie a velmi pri tom plakal. Tak som to vyriesila tak, ze ked zaspal ... zhruba po 15 minutach, ked mal najtvrdsi spanok, som mu pekne krasne v klude vedela ostrihat nechtiky. Ale toto obdobie mal len par mesiacov, teraz sam pride za mnou aby som mu strihala nechtiky a pre zmenu sa v tom vyziva a paci sa mu to. Dieta sa strasne meni a to je sväta pravda. Ked som nieco niekomu vravela, ze aky je - alebo co robil ...tak behom par dni/tyzdnov sa vsetko zmenilo a stal sa presny opak. Je to zvlastne ale je to tak. Napr. som vravela co lubi papkat a o par tyzdnov to odmieta 🙂 🙂

bihan
21. máj 2010

žiadne extra nožničky a ani žiadna dezinfekcia sa u nás konať nebude... to už mi príde šialené, sterilizovať aj nožničky na strihanie nechtov 😅

denisocka
21. máj 2010

ja si to ani nožničkami neviem predstaviť,my fičime na štikačkách a teraz na ohryzavani 😀

denisocka
21. máj 2010

xxx

tocikova
21. máj 2010

Didulka, vsetci ta len strasia , to ze ti malinka v brusku rastie trocha rychlejsie , neznamena este ziadny problem , doktori vedia co maju robit , neboj sa , nenechaju ti ju narast na vela kil , asi budes len skor rodit , hodnoty cukru mas velmi dobre , citala som ich , horsie by bolo keby si mala hodnoty okolo 10 , ale ty mas krasne cisla po jedle , a neries to ze po dvoch hodkach merias cukor , to je tiez v pohode , keby si to mala zle , bolo by to zle aj po dvoch hodinach , ty len pekne papaj co ti kazali a nestresuj sa ked mala rastie aj sa vyvija a to je dobre , ja mam hodnoty po jedle okolo 7 a pri namatkovej kontrole okolo 6 , takze stale si na tom lepsie , nas maly zatilal zodpoveda velkostou terminu , mne skace cukor skor z nervozity , raz som mala 14,6 . Tak bud len kludna a vsetko bude v poriadku , drzim palce !!!

dajna11
21. máj 2010

ahojte....pomaly sa nám to blíži 🙂

evanns
21. máj 2010

Baby,

a viete ako je to so zapisanim cudzojazycneho mena na matrike?

memory97
21. máj 2010

nemal by s tym byt problem, akurat musis tety ustriehnut, aby babu napisali spravne meno🙂 sa radi mylia🙂

mandylion
21. máj 2010

Ahojte baby...ako sa mate ako sa citite?? ja som dnes citila take zvlastne tlaky pri slepaku, neviem co to moze byt

michaela80
21. máj 2010

baby ja som doma............doma....doma.................jeeeeej to je pocit i ked len do nedele.......

ma.jus.ka
21. máj 2010

michaela80 to je supiš, tešíme sa s Tebou 🙂

peta131
21. máj 2010

miska 😵 neviem ci si zaregistrovala ale mame sukromnu temu uz tak sup ho tam 😀

carmenn323
21. máj 2010

miska super 😉

memory97
21. máj 2010

co budete robit cez vikend?

maculienka123
21. máj 2010

hmm,neviem sama este ale asi relaxovat

denisocka
21. máj 2010

miška gratulujem

nove baby na auguste, zatial nepridávame do sukromnej skupiny celkom čerstve baby , chceme to mať kus intímne ,takže zatial nas skuste pochopiť. ved my chdíme aj tuna do temy,takže nieste o nič ukratene 😉

kvietok121
21. máj 2010

ahojte baby tak konecne som docitala, v prvom rade gratulujem miske ze je doma, uzi si to

kvietok121
21. máj 2010

konecne sa mozem pochvalit kociraikom, uz aj my nieco mame tak sa z neho hrozne tesim

nanula1108
21. máj 2010

ahojte,
moc casto tu neprispievam, iba ked riesim nejaky big problem, ale luskam vas tu pravidelne a vela "nejasnosti" vyriesim aj tym 🙂. ale dnes sa vam idem pochvalit, bola som v poradni a nase babo ma 1492g, BPD 74,mm, FL 56,2mm, AC 253,4mm. netusim presne tie skratky, ale doki povedal, ze je vsetko ako ma byt. tak sa hrozne vytesuj, lebo mala som nejake problemy a tak to vyzera, ze je vsetko OK!! len keby nam uz naisto povedal, ci mam doplnat ruzovu alebo modru vybavicku, lebo sa stale nevie rozhodnut, a dnes prave sme boli otocene chrbatikom a nie a nie sa presunut!

kvietok121
21. máj 2010

ahoj nanula, gratulujem k dobrym spravam, nas caka dalsie vysetrenie az o tri tyzdne

ikulka
21. máj 2010

😖 ahojky miši vitaj doma auži si víkend...
deni a na mna si v sukromnej teme zabudla ved aj tu niesom nová ☹ 😖
kvietok pekný kočiarik. aká je to značka?

nanula1108
21. máj 2010

dakujem, aj mna caka za tri tyzdne dalsie, idem 11.6., a to ze uz napiseme aj matersku. uz sa neviem dockat, lebo som na pn, a konecne budem moct chodit von, lebo som nemala vychadzky ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre