♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

nikitka231
19. jan 2010

ahojte mamicky,som rada ze som Vas opat nasla ked cakame druhe baby po 5 rockoch 😉 ,mam na Vas dotaz,pri prvom tehu som nemala ziadne extra problemy,teraz okrem toho ze nevolnosti ranne nie su iba ranne ale aj vecerne mam pocit ,ze moje brusko je ako v 4 az v piatom mesiaci ,co je zaujimave je ze rano ked vstanem je clkom v poho take plochsie a vecer mam pocit ze pracknem ,nepribrala som a jedavam velmi zdravo ,ziadne prejedanie...horsie je to so zapchou co ma trapi a preto asi aj to brusko,viete mi poradit ako s tym b 🙂 bojovat,nepoha ani vlaknica a cerealie a jablcka...som zufala.....

tiriel
20. jan 2010

Ahojte,tak ja som o 2.00 sla na vecko a sok-krv.takze som v nemocnici,dostala som injekciu a uvidime. Babatko je ok,ma 45mm a vraj je to 11+2. Ani neviem kde da manzel maleho,jak tu dlho buden,je mi do placu.tak sa drzte,pa

evitkamalicka
20. jan 2010

dobre ranko

tiriel drz sa a pekne oddychuj

evitkamalicka
20. jan 2010

anxuska my sme boli na ockovani pred tyzdnom a nas maly nema o moc viac od vasho ma 10750g, myslim si ze je to normalne, vsak uz aj vela vybehaju

tiriel
20. jan 2010

Ja mam len obavu pre tu moju poruchu zrazania,aby to nejak nepodcenili alebo nepokaslali😔

evitkamalicka
20. jan 2010

neboj dobre bude, len mysli troska pozitivne

leteku
20. jan 2010

tiriel - strašne ti držím palce

tiriel
20. jan 2010

Dakujem. Lezim s maminu co je po Ivf a krvaca v 16tt 😔

leteku
20. jan 2010

Je to hrozné, celé tehotenstvo je o strachu, teda minimálne u mňa. Pri malej to tak nebolo, vtedy som si nič nepripúšťala a nemala som ani toľko info. Drž sa. Nebudem ti písať aby si myslela pozitívne lebo viem, že je to veľmi veľmi ťažké. Napriek tomu ti želám veľa síl.

tiriel
20. jan 2010

Leteku dakujem. Zatial nekrvacam,len to v noci,tak verim ze to zvladneme

groka
20. jan 2010

Ahojte

tak mam zaciatok za sebou,vcera som bola u zubara,robil mi pätku,vyvrtal,dal liecivu vlozku propolis,vraj velmi oblubena,ziadny arzen,robil mi to bez injekcie,ale s nejakymi specivrtakmi,ja vystresovana jak hovado,hadzalo ma na stolicke jak keby som mala epilepticky zachvat=nervy,ale bol velmi zlaty,bola som spokojna vcera,chcel mi robit dalsi kaz sestku,ale nabuduce,uz som nemohla dalej,takze o 2 tyzdne idem na vybratie vlozky a zablombovanie,hned mi urobi aj 6 ,potom zas dalsi kaz hore a nakoniec bude aj trhat,potom mam pokoj,zuby ma mal prestat boliet hned,no mna presta az vecer,ale mam ho citlivy na horuce a teple,papam ako vevericka,s prednymi zubami

janinna11
20. jan 2010

Tiriel, drzim palceky!!! Ja som dnes zacala 9tt, ale tiez mam strasny strach, snazim sa mysliet pozitivne, ale my vsetky velmi dobre vieme, ze niekedy to proste nejde a ta nasa fantazia po precitani tych vsetkycxh pribehov a skusenosti, co sa stali........ Je to strasny pocit neistoty a bezradnosti, ale snad priroda vie co robi. Tak ci tak, ja sa najnovsie kazdy vecer s nasou bublinkou rozpravma a hladkam si brsuko, lebo i ked to este neciti, myslim, ze tym zle nerobim a tak sa aj ukludnim, ked jej rozpravam, ako sa ocko aj maminaka na nu tesia a ako velmi ju lubia a ze musi byt silna a ist s nami dalje 🙂) 😵

zuzana76
20. jan 2010

ahojte

tiriel drzim palce, myslim na teba, drz sa, 😒 ☹
aj moje tehotenstva su o strachu, tiez si to neviem vychutnavat,

maculienka123
20. jan 2010

triel,neboj,verim ze to bude ok,tiez som mala v 7tt hnedy vytok taky az do cervena,bola to len ranka na maternici,beriem Duphaston,tiez sa bojim kazdy den pozeram na WC,ci zase nieco nieje a predsa zas bolo,teraz zas nic,tiez si tehotenstvo neuzivam nejak.som v strachu kazdy den. 😒

zuzana76
20. jan 2010

groka, problemy so zubami su hnus, tiez sa drz, hlavne,ze uz neboli a to ti bude aj trhat v tehotenstve 😕 , nemoze to pockat na potom? ci ten zub je na tom uz tak zle?

pipi1211
20. jan 2010

dobre ranko baby!

triel drz sa! vsetko dobre dopadne!

nikitka ja mam presne to iste, sice tie nevolnosti uz nastastie ustupili ale vo vsetkom ostatnom co pises si mozeme poat ruky 🙂 napr. aj vcera vecer som mala brucho take velke ako ked som bola prvy krat v dakom piatom mesiaci 😅 😀 😀

evitkamalicka
20. jan 2010

ja prave naopak si toto tehotenstvo vychutnavam, pri Adamkovi som sa bala kvoli tomu prvemu potratu, ale teraz som kludna a spokojna

zuzannas
20. jan 2010

Tiriel, drzkaj sa!!! hlavne nech si coskoro doma z nemocky!!! drzim palceky nech je vsetko oukej!!!

Ladywitch: ja si to teraz tak vychutnavam to objimanie a cmukanie, Adamko bol totizto do 2 rokoch taky absolutne ze ee bozkavanie, liskanie, nikdy mi nezaspinkal na ruckach, nebol taky "mazanek" az teraz asi ako si to zacal uvedomovat sa to zmenilo... 😵

zuzannas
20. jan 2010

Ja idem dnes poobede k zubarovi, pobolieva ma jeden zub, tak nech sa mi na to pozrie..a neviete niektora moze sa dat nieco na umrtvenie ked som tehotna??

evitkamalicka
20. jan 2010

zuzi kludne ti mozu dat injekciu, je to len lokalne umrtvenie, takze nijako neublizi

leteku
20. jan 2010

No baby ale nemyslite si, že len chalani sú cuckoši. Moja malá ma každý deň vybozkáva a stále sa túli, ešte aj počas spánku ma drží za ruku, no a to už je teda veľká baba.

nikitka231
20. jan 2010

Dobre ranko mamicky
Tiriel držkaj sa,posielame pozitive energie 😉
asi maloktore tehu je bezproblemove...
pipi1211:co sa da pouzit proti zapche a tomu nafuknutiu ?cim zdravsie sa stravujem tym horsie ☹

Mamicky je tu niekto, kto je v Nemecku alebo uz rodil v Nemecku alebo ma inu skusenost??na nete je toho velmi maloooo...:(
krasny den zatial

groka
20. jan 2010

baby dakujem vam,pisete o strachu,ja uz ani stach nemam z nicoho,co sa tyka babatka a ak mam tak maly a nie tak ako na zaciatku,proste mne je tak zle,ze stale viem ze mimi je v poriadku,ked ja trpim jak svina 😀

zuzka,no nehovoril ze kedy trhat ale ten zub je v takom stave uz 4 roky,este velmi nebolel,je mrtvy uz,nema co boliet,ale mozemdostat zapal okostnice,tak neviem

ozaj a preco sa nemoze trhat v tehu?

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bihan
20. jan 2010

Tiež si myslím, že je to proste taký zlatý detský vek, keď sa deti maznajú a vôbec nezáleží na tom, či sú to dievčatá alebo chlapci 😉

Nikitka, ja bojujem proti zápche každý deň prvý ranný reflex dva poháre čistej vody (alebo s šumivým magnézkom) a pri prvom tehu som mala zápchu snáď 7 mesiacov počas tehotenstva a teraz všetko beží ako má 🙂

jajka28
20. jan 2010

taaak kuk aj sem do tejto témy...ahojte kočky

jeee bihan máme rovnaký dátum pôrodu 5.8.

groka
20. jan 2010

postupne citam dozadu

tiriel drzim ti palce,aby si prestala krvacat a aby si bola s babatkom v poriadku a cim skor vas pustili domov

rubinka
20. jan 2010

Tirle drž sa v tej nemocke, nech ste čím skôr doma a v poriadku!

lenadka
20. jan 2010

simuska, ano u neho ale on tam nebol len sestricka, ta ma objednala na 2.2. na krv, mne to zistili aj pri prvom, ale moj obvodak len kyvol rukou, ze hm, to bolo prekonane uz davno a basta, nic dalej sa nedialo, tak neviem preco im to teraz vadi 😅

jajka28
20. jan 2010

keď vás babulky čítam tak som po 2 týždnoch zistila že toto je tá skupina kde patrím 😅 , už som v 2 ale tu ste všetky približne v tom týždni ako ja máme tie isté problémy a tiež viaceré už máte doma nejakého čertíka ako ja 😵

tak dúfam že sa môžem votrieť 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre