♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
21. jan 2010

u nas este stale husto snezi

maculienka123
21. jan 2010

lucy a nebala si sa,ze ti nebudu dobre?ja teraz nemam odhad ake cislo by som mala kupovat

evitkamalicka
21. jan 2010

ja akurat tiez ranajkujem acidko a pagacik

tiriel
21. jan 2010

Tak sme mali vizitu,zajtra domov nehrozi. Ktovie ako groka.

halintoa
21. jan 2010

Dobré ránko kočky 🙂

Tiriel: dohneda alebo do červena? 😕 Držím palčeky, nech fazulka nevymýšľa, pekne si sadne a poslúcha maminku.

bihan
21. jan 2010

Kočky, držte sa a fazuľky tiež, nech sa tiež poriadne držia...

Tiriel, neprišli ti na to, prečo krvácaš?

zuzana76
21. jan 2010

ahojte

tiriel, groka, drzte sa ☹

zuzannas
21. jan 2010

Dobre ranko babulky, tak ja mam o par mililitrov krvicky menej, sestricka mi povedala, ze mam prist na poradnu 10.2., ale neviem ci si mam koli vysledkom krvy zavolat alebo mi to povie az o tri tyzdne, v tom polospanku co som tam bola som sa zabudla spytat..neviete niektora prosim ako to je??

tiriel
21. jan 2010

Hali,do cervena. Take akoby krv + ten mykoticky vytok . A rano dnes akoby voda a kus krvy,trosku to cvrklo na vlozku a do hodiny to zhnedlo. Teraz sedim na vecku a rodim, mam v sebe cipok aj duphalac,uz som 3dni nekakala. Sa bojim zatlacit. Dnes mam aj hematol.konzilium a zajtra usg na potvrdenie akcie srdca a ci neni hematom.zatial sa nevyjadrili z coho,len ci nemam teraz obdobie menzesu.

zuzannas
21. jan 2010

Tiriel: to snad nie.. ☹ preco Ta zajtra nepustia?? 😕

press
21. jan 2010

ahoj zuzi, ja som bola tiež včera na krvi a tiež mi nepovedala, či jej mám volať o výsledky, tak som volala mamine, lebo je sestrička a tá ma ukľudnila, že netreba, výsledky budú keď prídem na ďalšiu poradňu a pokiaľ by bolo niečo veľmi zlé, tak mi zavolajú.
Tiriel drž sa

zuzannas
21. jan 2010

Diky press! 🙂

tretulka
21. jan 2010

tiriel, groka, drzte sa

evitkamalicka
21. jan 2010

zuzannas aj mne povedali, ze keby boli zle vysledky tak zavolaju

rubinka
21. jan 2010

Zuzi mne tiež tak povedali, že ked prídem na poradňu, tak už budú výsledky.

rubinka
21. jan 2010

Tiriel drž sa moja !!!

tretulka
21. jan 2010

ja som sa ani nepytala, ci si mam volat pre vysledky, vsak ich dr. okomentuje 4.2. ked pojdem na poradnu, a tiez si myslim, ze ak by bolo nieco zle, tak sa ozvu

lenadka
21. jan 2010

ach tiriel radsej tam este vydrz nech sa to da do poriadku, cudujem sa, ze ti hned nerobili sono, ci je babo ok 😕

u nas tiez snezi a ja ranajkujem malinovo-smotanovo-jogurtovu tortu 🙂 maliny mam z mraznicky zo zahradky, este za sa mi v lete nelenilo si ich takto pozbierat a uskladnit...ja som tiez pri malej jedla jahody cele leto, lebo mam posadene aj take stalerodiace a aj take male akoby lesne a tie rodia cely rok...cize v lete ficim na zahrade, napchavam sa zemolezom, jahodami, malinami, slivkami, marhulami, ceresnami, visnami, ribezlami, hraskom, mrkvickou a tak...teraz mi to chyba 😒

mib
21. jan 2010

tiriel, az mi naskakuju zimomriavky. ale uvidis, ze bude vsetko v poriadku. babatko je uz silno uchytene, trocha krvicky mu neublizi. len nech na teba davaju pozor, aby sa to nejako nezhorsilo. myslim na teba a drzim ti palce.

groka, ty si ako dopadla? dufam ze u teba je vsetko v poriadku a poslali ta spinkat pekne domov.

u nas tiez nadherne snezi. ja sa z toho tesim a nas hundisko tiez. miluje valat sa v snehu. len keby nebol cely mokry, ked sa vratime domov z prechadzky. 😀

rubinka
21. jan 2010

Dúfam, že sa Groka čo najskôr ozve, začínam mať o ňu strach 😒

mata299
21. jan 2010

ahojte kočky, včera som nič nestíhala...bola som na usg, všetky merania boli v norme...drobec skákal hore dole, mával rúčkami, no hyperaktívne dieťa to bude, ešte výsledky krvných testov by mali byť do týždňa, tak dúfam, že keď boli merania na usg ok, tak aj tie testy, že dopadnú dobre...inak parádny zážitok, aj mm bol so mnou, bol z toho hotový...hodím už konečne aj nejaké fotky

tiriel, groka...myslím na vás, držte sa....

tiriel
21. jan 2010

Leni,sono robili pri prijme,vsetko ok,male malo 45mm a 11+2t a bez hematomu.zajtra to musia skontrolovat,ci sa nepohorsilo

rubinka
21. jan 2010

Mati ja tiež beriem manžela na usg, mrknúť sa na bábo.

groka
21. jan 2010

Ahojte

hlasim ze som doma,na pohotovosti som skoro odpadla,bol tam moj gynekolog,mala som stastie od boha,tak ale k veci,babatko je v poriadku,akcia je ,spinenie nenasiel,ale som mu popisala ze to bolo take narazove,ze to prislo moc,potom nic nejaku dobu,potom zas vela,akurat ked som tam bola nic nenasiel,ale podla toho co som mu opisala je to stale z uhniezodvania a este aj zo zapalu,takze mi pichli dicinone+kanavit tusim,doma som si dala 2 tabletky magnezia,duphaston a isla spat s malym,teraz uz nespinim,na obed idem k nemu,kazal mi prist do ordinacie,predpise mi dalsie lieky a dohodneme co s tym zapalom dalej

len ma serie to nekonecne sonovanie stale,ale mala som to aj s malym a je zdravy

ja uz neviem ako mam reagovat na pripadne dalsie spinenie,asi tak,ze babo je bojovnik ozajstny,je mu u mna dobre,ved robim vsetko preto a spravila som vsetko preto,aby mu bolo dobre,takze ozaj spinenie je z ineho a ja ostavam kludna

evitkamalicka
21. jan 2010

ja manzela na sono neberiem ani pri Adamkovi nebol, jemu staci aj fotka 😅

biba12
21. jan 2010

U nas krasne snezi. Maly isiel k babke na navstevu, budu sa sankovat, stavat snehuliaka. Maminka navstivi kadernika a predikerku. Mnam. Ja toto tak milujem. Pokecam si, oddychnem si, este aj nejako lepsie vyzeram. Aj ked teraz sa mi robia na tvari vyrazky, co sa mi nerobilo ani v puberte. Asi to bude dievca,l ebo fakt ospatnievam. Vcera sme boli plavat v Senci v Aquaparku. Maly sa vyblbol, unavil. Len mne to akosi po 1,5hod nerobilo dobre, musela som vyjst z vody. A oddychovat.
Inak co sa tyka velkosti bruska, mam ho ako v 1 tehu cca 4 mesiac. A uz som +2 kg. Dala som si zavazok pribrat max.14kg, ako pri 1 tehu, dufam, ze to dodrzim 😉
Bihan - Dvojicky su aj moja nocna mora az do 1.2.
Pekny den Vam prajem!

rubinka
21. jan 2010

Groka no super že je všetko ok, už som sa bála že je dačo zle ked si sa neozvala. Je mi ľúto že musíš preživať také stresy.

Evitka môj manžel sa hned pýtal že kedy sa môže ísť pozrieť na bábo, je veľmi zvedavý a podľa mňa to bude pre nás oboch krásny zážitok 🙂

evitkamalicka
21. jan 2010

rubinka mojho to nejako netaha a tiez si zial nemoze brat volno v praci hocikedy 😒

groka
21. jan 2010

biba ja mam +3 alebo 4 kg a zaväzok mam do +10kg,no pri mojom tempe to bude ovela viac,ale nemozem si to dovolit,neviem ako spomalit tu vahu,vcera na pohotovosti ked som videla mamicku ktory mala vcera termin a vratila sa z pasov,chuda funela jak kon a to len sedela a pribrala 14 kilov,no vyzerala vyborne,tak potom ako budem vyzerat ja? 😲

groka
21. jan 2010

a som len v posteli a v posteli musim aj ostat nadalej,ved to bude len a len horsie stale

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre