♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lenadka
12. feb 2010

kacenka4, mne vzdy skontroluje Dr. krcok zvnutra 😉 ale pocula som ze nie vsade to robia...

denisocka
12. feb 2010

baby,pamtátu tu babu z MMB čo mala take skvele šaty roflove???

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7824780

tak dnes ma dostala Metalofonom 😀

denisocka
12. feb 2010

teda pamätáte 😀 už kokcem zz nej

michaela80
12. feb 2010

groka mne tiez tvrdne brusko ale zatial to akosi neriesim stane sa mi to raz za 2-3 dni a v pondelok idem k dokimu... takze poriesim to vtedy..

kacena4
12. feb 2010

babenky s tym tvrdnutim je to tak, ak vam len tvrdne je to ok, ale ak sa k tomu pridruzia aj ine veci, vytok, bolesti... treba s tym ist hned, ale rozmyslela by som si ci na pohotovost, alebo priamo do porodnice/nemocnice - to je velky rozdiel, na pohotovosti, vam obvodak povie ze to nic, ale gynekolog sa k tomu uplne inak postavi

ja som pri oboch detoch skoncila na udrziavani pre tvrdnutie bruska, ale skracoval sa mi aj krcom

drzim palce groka, hlavne nestresuj, to zhorsuje stav, s kludom, alebo si rovno zavojal 112 nech po teba pride sanitka, a povedz o tom vytekani cirej tekutiny, ta sa da velmi dobre zistit ci je to plodova voda, alebo nie, maju na to nejaku tekutinu, ak je plodova, tak sa sfarbi vlozka, aj ten krvavy hlien spomen

kacena4
12. feb 2010

co sa tyk akontroly zvnutra, mna ani raz nekontroloval, a uz sa blizim k terminu, kedy som mala problemy s oboma detmi tam mam strach co a ako, kedze ma nepozeral ani raz, ked tam pojdem nabuduce, donutim ho skontrolovat krcok - mozno to vsak vidi aj na ultrazvuku -neviem

kacena4
12. feb 2010

co sa tyka toho balicku z DM-ky, tak tam pisu ze po zaregistrovani do 30.6. ak tehulka predlozi tehot.knizku ju zaregistruju a poslu balicek pre tehotne, a mne pri detoch chodili aj rozne super zlavy -ja to urcite vyuzijem

marija
12. feb 2010

Ahojte kocky. Mam oducene takze opat som si sadla k pocitacu 😀 len to zehlenie tu na man stale pozera... ach jaj...

Groka co to??? Radsej naozaj utekaj na pohotovost, ako sa hovori, radsej stokrat zbytocne ako raz neskoro... drzim palceky.

Kacena o tej DM som to nevedela, ale urcite to vyuzijem ;) dakujem za info!

Co sa tyka toho kontrolovania z vnutra tak napsoledy ma moj lekar pozeral, len si teraz neviem spomenut ci to robil pri kazdej poradni pocas prveho tehu, ale mam silny pocit, ze ano 😀

Ten cinsky horoskop mi v prvom pripade nevysiel :D teraz som zvedava, kedze sme ako Tea mali sexik asi tak dva dni pred ovulaciou a iny sme nemali :D teda nechraneny mam na mysli... takze co by to malo byt??? 😝

marija
12. feb 2010

zuzannas 4 az 5 dni pred ovu? 😉 Wow, tak to su velmi zivotaschopna spermie, podla mna to bude dievcatko 😀 podla toho co pisala lenadka, ze su zivotaschopnejsie a dlhsie vydrzia 😉

Inak kolko im normalne trva cesta k vajicku? okolo 8 hodin ci? Len aby som vedela, co uz je vykon nad ich normu 😀

maculienka123
12. feb 2010

baby aky mate sexualny zivot?my tak raz do tyzdna musime urcite,partner to tazko zvlada bez sexu ale potom mam strasne vycitky,ci som neposkodila babo ☹ citala som vela o sexe v tehu a zevraj to nema s babom nic spolocne,moze sa ale aj tak sa zle citim potom.co ked.

marija
12. feb 2010

maculienka no ja sa nebojim velmi o babo, ja skor nemam nejako chut... ale snazim sa aspon kvoli manzelovi, ale nieje to uplne ono... neviem cim to je. Ze by hormony, ci?

zuzannas
12. feb 2010

Ja tiez momentalne nemam moc chute na sex..ale snazim sa aspon raz za tyzden, aspon koli drahemu.. 😅 babu sa urcite nic nemoze stat! 😉 len ak by si bola na rizikovom a Dr. Ti to neodporucil...

kacena4
12. feb 2010

detto dievcenke, tiez len z povinnosti, sex utiekol niekam na dovolenku do ameriky
co sa tyka zivotaschopnosti spermii tak sa hovori,ze vydrtia cakat az 6-7 dni

maculienka123
12. feb 2010

ja by som aj chut mala aj je to super ale bojim sa o babo.tak uz sa nebojim,ked vravite ze to je ok. 🙂

lucy1990
12. feb 2010

To ja mam chute az az 😅 kazdy den, od zaciatku...akurat niekedy musime zmenit polohu, ked ma niekde pichne, ale tak zena citi, ked nieco nie je vporiadku...ja mam zatial okrem nevolnosti bezproblemove tehu 🙂 klop, klop

marija
12. feb 2010

maculienka pokial sa ty citis v poriadku, nic ta neboli, nie je ti to neprijemne a nemas to zakazane lekarom, nemas sa vobec coho bat ;)

Kacena no pocula som ze az 7 dni 😀 no ja by som nemohla mavat sex bez ochrany, pri mojom 21dnovom cykle nemam kedy :D najprv mam 6 dni kramy, potom 7 dni tie potvory vydrzia 😀 no zaujimave 😅

bihan
12. feb 2010

My sme prvé dieťa splodili v čase, keď sme sexovali každý deň a vyšla z toho kočka (čínsky kalenár nesedí), toto druhé sa podarilo rovno v deň ovulky a po týždennej abstinencii, lebo MM bol na služobke, tak by to mal byť podľa teórie životaschopnosti spermií asi chlapec.. necháme sa prekvapiť 🙂

Maculienka, my sme museli trošku sex obmedziť kvôli špineniu, ktoré ale so sexom nikdy nesúviselo.. nikdy som nešpinila po, ale kedykoľvek počas dňa.. no a odkedy špinenie nie je, tak si to zase užívame tak ako pre tehu, čiže 3-4x týždenne 🙂
Ak nemáš žiadne problémy, o miminko sa naozaj báť nemusíš

lucy1990
12. feb 2010

A splodili sme tak, ze uz som to brala beznadejne, ze ovulka bola, kramiky neprisli, test negativny, tak asi sa zasa hormony zblaznili...cize to bolo take prirodzene, po sexiku ziadne vykladanie noh, hned na wc..v tom case to bolo tiez kazdy den, a vyslo dievcatko 😀 a cinsky sedi tiez na babu 😉

marija
12. feb 2010

No ja stale neviem ci po dvoch dnoch je to este na chlapca alebo uz na dievcatko 😀 ci to uz je pre ne dlho, alebo este v norme 😝

maculienka123
12. feb 2010

lucy mna teda pichne obcas v pravom boku hore,to tiez musime menit polohu ale co to ma co pichat ☹

lucy1990
12. feb 2010

Mna zasa ako keby vo vajecniku...no nic, poviem vzdy, ze radsej skusime nieco ine 😅

snehulienka24
12. feb 2010

jaaaaj baby, tak to mate dobre ze si to mozte nejako vyratat 🙂) ja mam nepravidelny cyklus a ovulka zrejme nebola vtedy ked som si myslela a tiez som sa ten mesiac celkovo na to vykaslala a nemyslela na to, takze naozaj netusim kedy.. :DDD nevadi, pockam si na nejake sono, kde sa drobec ukaze,ak nebude hanblivec...

peta131
12. feb 2010

Mne cinsky kalendar sedi 🙂

Ja som mala vcera poradnu vsetko ok, aj maly nam pekne narastol len ja truba som sa dokiho zabudla spytat ze kolko meria 😠 🙄 ale fotku mam dal mi az 3 🙂 za tyzden idem este na tie AFP testy ci ako sa to pise...
inak mna tiez dost boli lavy vajecnik aj mi ho doki pozeral aj ze ho mam zvacseny ale ze to je pri tehu normalne tak ma ukludnil 🙂

A pytala som sa ho aj na kupanie tak ze kludne si mozem napustit vanu kedy len chcem, ze pokial zena nespini a nema rizikove tehu ze sa nemam obavat 🙂 a aj na bazeny som sa pytala kedze chceme ist na svadobnu cestu niekde do hotelu s bazenikom a ze tiez sa nemam bat tak ma velmi potesil 🙂 ale ako samu seba poznam aj tak budem mat strach 😀 😝 len termalne kupaliska by sa nemali ale ze ked tam neni zena dlho ze tiez nic nehrozi 🙂

Babenky ja sa zajtra vydavam tak mi drzte palce lebo sa hrozne bojim a nervacim 😝 ani neviem preco 😅 ale uz sa tesim ked to budem mat za sebou 🙂

peta131
12. feb 2010

my vieme presny den pocatia kedze sme boli na ivf a moj doktor ma ten novy utz tak vidi krasne vsetko a my mame maleho uz o tyzden vacsieho tak nam rastie ako z vody 🙂

snehulienka24
12. feb 2010

peti vsetko dobre a nech mas zajtra nadherny den ;)

marija
12. feb 2010

Jeej Peti tak kraaaasnu svadbu ;) nic neboj rychlo to ubehne :D aj ta moja tak ubehla... som sa na nu tristvrte roka chystala a potom ani neviem ako a bolo po vsetkom 😕

snehulienka24
12. feb 2010

😵 😵 😵 ach svadba, to bolo nice... mali sme malu, ale este by som si to zopakovala... 🙂
a sexik...tak to tiez neviem co je...chut je v haji, ale tiez sa snazim bojovat 🙂)

lenadka
12. feb 2010

peti, uzi si den D, uvidis zajtra ako budes namalovana, vycesana a oblecena, vsetka nervozita spadne a budes uz len za hviezdu 😉
a svadobna noc nech sa vydari 😀
baby neviem ako vy ale u nas ziadna svadobna noc nebola, lebo svadba trvala do rana do siestej 😀 kameraman rano natacal ako slnko vychadza a vravel ze to bude pekne - da to na koniec, a ze uz poriadne dlho nezazil svadbu kde by sa ludia bavili az do rana 😀

mimkao
12. feb 2010

ooooo, vy o sexe? Tak ja teda o ňom ani počuť nemusím.... 😅 No, ale obetujem sa kôli mangelovi... 😎 😀

lulusha
12. feb 2010

petus, tak nech je to jeden z tvojich najkrajsich dni!!!!!! uzi si to, hlavne nestresuj a nezabudni vela vela pit, aj ked nemas cas.. ja som na to skoro doplatila, stale som sa len nervacila, ci je vsetko ok, ci sa stiha, atd. a pit som zabudla...na hostine mi zacali trpnut ruky a moja kamoska, zdravotna sestra, ze "ty tapa, si dehydratovana!"... tak som povinne vypila dzban vody a bolo dobre 😀 😀 😀
groka, daj nam vediet, ako sa mas!!! drzim velmi palce!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre