♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
1. mar 2010

gabriel je pekne meno

baby,mne asi haraší,ja som chcela babu - šak to viete,ale sa tu usmievam jak najata,že to bude chalan,sa velmi teším.asi mi z toho preskočilo naozaj

kishinka
1. mar 2010

Ahoj baby, no my sme vyberali meno ku priezvysku aby sa nám hodilo 😀
a deny ak ta este stále trápi to hrdlo tak skus vyskušať homeopatiká - Homeovox, mám to overené, lebo som alergik a dosť často mám problémy s hrdlom 😉

bihan
1. mar 2010

Deni, je to možné, s tým poštnovným.. možno sa obmedzenia vzťahujú len na niektoré produkty 😉 Teraz som skúšala poslať si to na fr. adresu a tiež nebol problém, aj keď som si 100% istá, že nejaký tovar mi poslať nechceli... 67 libier aj spoštou je super sumička 😉

denisocka
1. mar 2010

tak brať asi ten angelcare 401 ??? ten som aj tak chcela,ešte že mi kamoška poradila ten amazon a zaplati to ona , lebo ja by kupila cez MMB za 4500sk 🙄 . len sa bojim reklamacie

peta131
1. mar 2010

Deni urcite zober ten AngelCare aj my mame presne ten isty 😉

bihan
1. mar 2010

Len pri objednávaní elektrospotrebičov z UK počítaj s tým, že majú iné zásuvky a budeš potrebovať na EU zásuvku adaptér 😝

peta131
1. mar 2010

hej presne aj nam ho znamy ten AngelCare objednavali z UK a museli nam k tomu kupit aj ten adapter na zasuvku...

denisocka
1. mar 2010

peti a navod maš slovensky,teda odniekial stiahnuty?

elinka27
1. mar 2010

uz mi je dnes lepsie, cely den som vcera lezala a manzel sa staral o maleho, no krajsi darcek k narodkam som si ani predstavit nemohla 🙂 hlava ma uz neboli, a ani teplotu uz nemam, a nastastie sa to obislo bez tabletiek, akurat mam silnu nadchu,ale to uz nejak prezijem.

Mne najblizsie vychadza kontrola 22.3 to by som mala byt podla sona v nejakom 16tt, predpokladam ze mi buzdu brat krv na AFP testy, teraz na poslednej poradni mi tiez brali krv do troch ampuliek ale som sa zabudla opytat ze naco.Robil mi aj sono, a tak teraz neviem kedy sa najblizsie robi? rada by som uz vedela co cakame 😀

zuzana76
1. mar 2010

ahojte

no vidim,ze rozoberate glukozovy test

ja som ho pri prvom absolvovala 2x, mala som podozrenie na gestacny diabetes mellitus

akurat som sa vratila z odberu krvi na hematologii, doteraz som nalacno, tak tie co mate absolovat akurat ten glukozovy test, tak budte rady, ja chodievam asi aj kazdy mesiac na nejaky odber a musim byt nalacno 😉

denisocka
1. mar 2010

petka,ja nechápem prečo ma ten AC len jednu podložku 24x24 ked na MMB maju 2 podložky 😔

a ja na glukozovi nepojdem, bola som raz,nevidim v tom efekt.

bihan
1. mar 2010

Zuzana, ja mám labák 5min. peši z domu, takže to by mi nevadilo 😀 a keď potrebujem rozbor moču, tak vždy dobehnem na poslednú chvíľku. 😅 A robí tam jedna hrozne zlatá sekretárka, minule som tam dobehla aj so Sárou, tak na mňa vyvalila oči, že ako už vyrástla.. keď som tam bola prvýkrát, tak som akurát bola s malou v piatom mesiaci 😀

zuzana76
1. mar 2010

bihan, no tu si musim pekne sadnut do cakarne, zobrat ciselko a beru pekne doradu ma krvicku, lenze bola len jedna sestricka, tak kym vypisala listok sprievodny, krv nabrala, no zbohom, som myslela,ze ma tam mrle zozeru, ale co, vydrzim

zuzana76
1. mar 2010

a vysledky budem mat az o tyzden, tento tyzden ma moj dr. hematolog dovolenku, takze sa tam bude nabuduce terigat asi aj s malym

zuzana76
1. mar 2010

takze budte fakt rady tie co ste zdrave a nic vam nie je, lebo ja mam niekedy pocit, ako keby som uz tych lekarov otravovala, no mozem ja zato? ked sa musi vsetko kontrolovat

bihan
1. mar 2010

Tu je navyše super to, že výsledky vždy dostanem do ruky aj s referenčným rámcom a prípadnými údajmi z posledného odberu.. teda až na AFP, tie sa spracúvajú v nemocnici a posielajú sa ošetrujúcemu lekárovi.

evitkamalicka
1. mar 2010

ja dostanem do ruky aj vysledky AFP, tak to bolo aj pri Adamkovi a ostavaju mi zalozene v tehu knizke

maculienka123
1. mar 2010

deni,to sa nemusi?

denisocka
1. mar 2010

macu,a kto ma donuti? ani na tripple testy som nemusela

kishinka
1. mar 2010

deny nebola si na triple testoch?? to si normalne povedala doktorovi, že akože nechceš??
lebo ja som rozmyslala, že to je blbosť. Kamoška bola na triple testoch a 2krát jej potvrdili downa
a nakoniec maju zdravé babetko....

maculienka123
1. mar 2010

na triple teda pojdem ale na tu glukozu sa vykalsem,deni myslis,ze ozaj je to zbytocne?
to je na zistenie cukrovky?

bihan
1. mar 2010

Mne práve príde O´Sulliven na rozdiel od AFP užitočný, pretože tehotenskú cukrovku dokazuje spoľahlivo, na rozdiel od chybných AFP testov.

denisocka
1. mar 2010

kish - na TT som bola,ale najprv som povedala dokyne,že isť nechcem a ona-že nuťiť ma nemože,že ak nechcem tak nemusim,ale nejak mi to nedalo a šla som.ale na oGTT nepojdem, ja nevydržim 2hodiny necikať

zuzana76
1. mar 2010

ja pojdem na to, lebo mne uz aj teraz vysiel cukor v moci, ale kedze som mala aj laborartorny moc z toho siteho dna a tam cukor nebol, tak ma neposlali diabetologicke, ale ak mi vyjde zase na poradni cukor v moci, tak uz pojdem

denisocka
1. mar 2010

no a neznášam pichanie do prsta pri oGTT,a ešte k tomu 2x. keby mi brali zo žily,zak OK,ale z prsta nie

zuzana76
1. mar 2010

mne brali zo zily

evitkamalicka
1. mar 2010

deni ja som cikat mohla normalne

denisocka
1. mar 2010

macu, ja ti tak poviem,brali mi v nemocnici teraza si 5x krv nalačno a s cukrom som nemala prblem,brali mi aj 2x nanelačno a aj tak to bolo v norme.takže odmietam isť nato

kishinka
1. mar 2010

😀 no mňa čakaju triple, teraz v stredu, tak uvidím...
inak baby v ktorom týždi sa robievajú testy na cukrovku, lebo mne doky ešte nič nepomínal 😝

denisocka
1. mar 2010

ja už neviem jak to bolo,ale viem že pichali do prsta 2x a cikalo sa tiež-asi 1x po 2hodinách od vypitia toho sajrajtu. inač,bola som raz s kamoškou na to a ona hned po vypití hodila tyku 3metre cez chodbu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre