♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

rubinka
26. mar 2010

Ta čo tu nikto nie je? 😕

lulusha
26. mar 2010

deni, velmi si pekna na tych fotkach 🙂

tea- vitaj doma, tisko zavidim, ze si sa opalovala...ale uz aj tu vykuka slniecko 😎

my tiez este nemame vybavicku, dnes mi akurat dosla iba taka ciapocka s menom - Lacinko 🙂 moj muz sa na nej asi 10 minut vytesoval, tak sa mu pacila... hned si ju chcel na hlavu natianhut 😀

denisocka
26. mar 2010

Ahojte,tak som po poradni.urobila mi len rychloultrazvuk,tak ona tam ziadne cysty nevidi.vraj to nemaju taky spickovy urg jak v gynstare,ze keby som nesla tam,tak u nas ani cysty nenajde.ale ze mi vybavi kontrolu v presove. Inac je maly stale Kp,nic nemerala,ani len hlavicku,fnuk

lulusha
26. mar 2010

no vidis deni, mozno tam ani ziadne cysty nie su 😉 dokelu, ako si to mohla dopustit, ze nemerala? 😀 😀 😀 😀 😀

my sa snazime prave v pekarnicke upiect tenkrat poprve chleba, tak drzte palce 😝

denisocka
26. mar 2010

No ja jej 3x vravela,nech zmera hlavicku,a ked mi utrela brucho od gelu,tak sa pytam aka hlavicka,a ona ze sedi k tyzdnu.xixi

denisocka
26. mar 2010

Ta kde ste?

evitkamalicka
26. mar 2010

ja som tu, akurat tlacim visnovo slahackovu tortu

maculienka123
26. mar 2010

ja spagety s bolonskou omackou 🙂 teiz som teraz dosla po celom dni.bolo super len fukalo u nas.

evit,piekla si?

maculienka123
26. mar 2010

kurnik ja som si spomenula zrovna,jak evit je tu tortu,ze som kupila zakusky po ceste kamoske a aj som ich tam zabudla,tak mame prd na veceru. 😠

evitkamalicka
26. mar 2010

macu nie, muzik mi kupil, ale zajtra budem piect tvarohovu strudlu 🙂

maculienka123
26. mar 2010

deni,no to ta muselo nasrat,ked nic nezmerali a este k tomu tebe 🙂

maculienka123
26. mar 2010

dnes je tu slabota....asi piatok

michaela80
26. mar 2010

nooo objednala som kociar ....a teraz citam v jednej diskusii ze vraj je nieco blbe na polohovani noziciek na sportaku....ci pana jak ma to stve...... 😠 😠 😠 😠 😠

evitkamalicka
26. mar 2010

michaela aky?

denisocka
26. mar 2010

ja som v SNV skušala asi 4 chicca 😀 multiway zlacneni,nejake simplicity či ako a ešte dačo,no skoro som kupila. jeden bol len za 90€ ale kvietkaty modro červeny

michaela80
26. mar 2010

ten co mam v albume...sa mi nechce verit zeby pokazili novu kolekciu...2009 to nemala...

denisocka
26. mar 2010

je ty maš slaloma? mne sa už tie kolieska nepáčia,dohovadia každy rok niečo

denisocka
26. mar 2010

dokyna mi akurat spomenula,žeby som mala isť na oGTT ,tak jej vravím,že dakujem .... viac sme to neriešili

michaela80
26. mar 2010

ja potrebujem velke kolesa nafukavacie, kedze tu je sneh 5 mesiacov v roku 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

denisocka
26. mar 2010

jasne,ako koela su super velke, len ten dizajn a čiena farba 😖

michaela80
26. mar 2010

praveze mne sa ta tmava farba paci...je mozne ze ho dam este pomalovat....nieco podobne ako to robia v kocikovo.sk....k jednofarebnemu mozem dopasovat doplnky.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 potom uz len casualplay S4 sa mi paci ...ostatne vobec...a nemaju polohovatelnu autosedacku a vanicku ako bespenostny system do auta... 😝 😝 😝 😝

denisocka
26. mar 2010

😉 mne sa nepáčia iba čierne kolesa vzadu

michaela80
26. mar 2010

mohli byt so striebornymi diskami..co uz... 😀 😀 😀 kupit "spravny" kociar je hotova veda...

denisocka
26. mar 2010

tak tak,strieborne elektrony 😀 . mne sa pačili verzie 2007 ,alebo 2008 . len tie farby,ach . ale ak by mi dali vyskladať si zostavu,tak by som niečo vyskladala, niečo z 2007 edicie,niečo z 2008 a niečo aj z terajšej

denisocka
26. mar 2010

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1955598 pozerla asom u nas kočiky,tak takyto bol novy v akcii ak som pochopila tak 50% zlava za 250€

michaela80
26. mar 2010

mne povedali ze sa da vyskladat... ja som si ju aj vyskladala... 😀 😀

denisocka
26. mar 2010

😀 ved hej,ale ja by skladala tak,že dizajn trebars tvoj, kolesa z 2007 a farba z 2008 ... toto ty asi nemáš

michaela80
26. mar 2010

aaaa ty by si tak chcela skladat...tak by som skladala aj ja a nie len z Jane kociarov.... to by bol kociarikov podla mojich snov...

denisocka
26. mar 2010

bru noc,už tu sedím sama

denisocka
26. mar 2010

miška,a kolko ta vyšiel Slalom?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre