♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
6. apr 2010

rubinka,sa smejem .... xiixii zo švagriny.... moja je katechetka,učitelka,sestrička a ešte enjaky titul ma.... cez 33r,vydavať sa nechce,že neni tak sprosta jak my že sa vydavame..deti nechce,načo -žrať si nervy a večne mi dava rady ako mam vychovávať

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denisocka
6. apr 2010

no a robila akurat tak v osobitnej škole par mesiacov,takže skuša na maleho hned za všetko vyhražky -ked sa nechce obuť,už sa mu vyhraža že dastane varechou .... a tak, takže tiež to neiej smiešne,ale čo už . keby mala svoje tak pochopí,ale ona to berie ako tých ciganov z osobitnej asi ....

lenadka
6. apr 2010

oblecene brusko vyzera byt podla mna vacsie ako je 😉

nikitka231
6. apr 2010

deni a take brusko si kde vzala pri tvojom prirastku na vahe 😕 ....
som sa dnes na vahu postavila bo som mala ist do poradne tak som pribrala 8kg /stehna zadok ruky nic a brucho a prsia vpred.... prsia mi zase o cislo narastli 75E(F)😀 😀 😀 to je v haji! som ako Pamela, ale manzel ma radost...hlavne ze su ako kamen 😀 😝

lenadka
6. apr 2010

nikitka vou 😀 sak nech sa tesi chlapec nie? 😀 aj moj sa tesi, lebo lentilky co mi ostali po skonceni dojcenia boli hrozne, povodne podprdy - predtehulovske mi boli vsetky nie velke ale velike 😀 a teraz uz pomaly nemam co nosit, mam dve nove a uz sa do nich ledva narvem...keby chceli ostat taketo mrchy, ale urco budem zas lentilkacka ked skoncim s dojcenim 😅

denisocka
6. apr 2010

rubi,ja sa mojej švagrinej stale smejem ked mi dava rady 😀 , lebo je to proste aburdne aby mi radil niekto kto deti nema a vie to len z knih .... kedysi ked sme preberali temy trebars o jedle,tak mi davala rady že kedy sa smie sladke,alebo čokolada a dnes ,ked nechám maleho u nich tak aby ho mohla prebaliť,tak hu musi uplácať cukríkami . mne sa akurat nepáči na nej,že ked niečo nechce urobiť,zjesť,alebo posluchnuť,tak hned na neho skuša takým učitelským tonom a vyhrážkami,ešte že ju ma maly v paži a potom ked prideme po neho tak hned žaluje,že teta bum bum varechou 😀 😀 😀

denisocka
6. apr 2010

tak ja vaha asi 57,5 rano .---- brucho 98 😀

lenadka
6. apr 2010

vahu radsej nenapisem 😀 lebo po prepchavani sa teraz by to aj tak nebolo ono, musim 2-3 dni pockat kym ten salat so sunkou a kolacmi pretravim 😀

rubinka
6. apr 2010

Tak a tu sme my 😀 nič moc no ale teším sa aj z toho.

denisocka
6. apr 2010

leni,ty nemaš ani 50kg

lenadka
6. apr 2010

no mne nastastie svagrine nemudruju do nicoho a to mam 3 😀 dve co maju vacsie deti, ked mozu tak pomozu, daju veci po detoch, pokecame ale nemudruju a bratova zena ma teraz babo 5 mesacneho synka to sa zas ja snazim nemudrovat, lebo viem ake to je 😉, ked sa opyta poviem jej svoj nazor ale nebudem jej nasilu tlacit co si myslim, maju s bratom svoj rozum a maly sa ma dobre, pribera, rastie, je zdravý, tak potom robi vsetko ako ma- no nie? 😀

lenadka
6. apr 2010

deni????? naposledy v poradni som mala cez 65 kg 😀 dnes som sa nevazila 😉 a ani nemienim 😀

maculienka123
6. apr 2010

rubi,pekne bruseno

denisocka
6. apr 2010

65 iba? a čo si taka vysoka? mne sa urobili hrozne špeky na chrbate .... hrozne,zas budem mať chrbát aj obvod prs aspon o 15cm viac

maculienka123
6. apr 2010

no ja mam tiez s tymi spekmi na chrbte problem,som to nepoznala doteraz a uz su faldiky ak sa troksa otocim a ohnem 🙂

denisocka
6. apr 2010

macu,šak ty si chudá jak šťamba 😀

augustovky2010
6. apr 2010

Macu ďakujem, tie mierne faldíky mám aj ja ked sa otočím 😀

lenadka
6. apr 2010

rubi brusko mas predsa, co su slepe??? moja kolegynka ma tiez mensie brusino ako ja a to je o 1.5tyzdna "viac" tehotna...ale to je mozno len dojem je vyssia o 10 cm a ma sirsie boky a inak ulozene brusko /a pred tehu mala taky opacne otoceny lavorik uplne osí pás/...je to blbost navzajom ich porovnavat ked kazda sme ina, len kolegovia to nevedia pochopit, ked nas spolu vidia, myslia si ze ja skor rodim 😅

augustovky2010
6. apr 2010

Lenadka ta vidíš, asi ma chcela provokovať alebo čo, šak čo zraní tehotnú viac jak to ked jej povedia že nevyzerá jak tehotná?

lenadka
6. apr 2010

deni mam 175 cm
no a obvod po skonceni dojcenia som mala lentilky s obvodom cosi cez 80, asi 82 cm ak si dobre pamatam, no normalne nic 😀, teraz 95, tak sa mm tesi, ze castejsie musim byt tehula 😅

lenadka
6. apr 2010

rubi, no trafila si to asi, myslim ze o to jej islo ☹

denisocka
6. apr 2010

jaj,no ja mam 158 😀

marija
6. apr 2010

Ahojte, tak skor som sa sem nedostala... mala uz ma 3 den ma vysoke horucky, dnes mi bolo povedane, ze ma podozrenie na infekcnu mononukleozu, zajtra budu vysledky 😢 masla okolo krku a mozem si to hodit... neviem ako to vsetko uz zvladnem ....

lenadka
6. apr 2010

idem pridat brusko do spol. albumu, rubi odhlas sa 😀

rubinka
6. apr 2010

Baby ta vy ste jak mliekarne 😀

denisocka
6. apr 2010

rubi šak maš pekne bruško,aky vagon si ta tvoja švagrina predstavuje??? ona asi bola fakt tlusta ak toto je podla nej nič 😀

lenadka
6. apr 2010

marija ☹ nuz kazde dieta ju prekona lepsie ako dospelak, tak si to odkruti teraz a bude mat pokoj, ty uz si ju hadam tiez mala

nikitka231
6. apr 2010

no ja som sa rozhodla uz neriesit moju vahu..je to zbytocne ...pri strave kedy sa neprezieram,jem salatiky a ovocie a priberam... ...uz som rezignovala ☹ 😒 😖 ale obvod si zmeriam a napisem

denisocka
6. apr 2010

marija zvladneš, toto podozrenie sme mali aj my,hlavne po tom,čo mal maly vysoke leukocyty a uzliny na krku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre